Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar , instagram görüntülü aramada yarim ekran kamera bu telefonda hic acamadim , direk tam ekran aciyor ve mesaj yazilamiyor kamera acikken , hazir forum eakimisken bu sorunu yasayan ve cozen oldu mu ?

Klavyede türkçe sesli giris yapamiyordum gecmis sayfalarda çözüm verilmis uyguladım duzeldi tesekkurler .

Bu telefonun kamera ozelliklerinden ve cekiminden memnun olmayan bir tek ben miyim ? Gece cekimi berbat otesi , gunduz cekimi c7 telim kadar (4 yil once almistim nerdeyse) yani kameralar vasat ..

Arama yaparken ekran isiginin yanmasi baska yerlere girmesi , ayrica mobil internet acikken normal konusma yaptigimda hat kesilmesi yasiyorum .

Normal konusma bitip telefonu kapatmaya sira gelince teli kendimden uzaklastirdigimda kilitli ekran geliyor , kilidi acip konismayi bitir tusuna basabilmek icin baya bir mucadele ediyorum ve genelde karsi taraf kapatmak zorunda kaliyor .

Kullanan biri olarak soyluyorum , (yesil ekran sorunu bende var mi ayrintili bakmadim , normal kullanimda goze carpmiyor) bu hatalari bilseydim kesinlikle almazdim .Guncellleme geldi ama ne degisti anlamadim bile .

Ben red mi real mi oppo vs bilinmeyen tel almak istemedim , ios kullanmak istemedim , butceyi de cok asmak istemedigim icin mecburen tek secenek samsung kaldi , bu model de yeniydi şansimi denemek istedim ama keske almasaydim..

Artilari , ekran goruntusu guzel , muzikte ve zil sesinde sesi yüksek, hizli , donma yok , isinma yok (oyun oynamiyorum ama ful nette geziyorum) sarji 1 gunu cikariyor ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar a71 e oneui 2.1 geliyor güncelleme polonya ve birleşik arap emirliklerinde yayınlanmış .Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve TartışmaSamsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RideR Station -- 8 Temmuz 2020; 12:49:38 >

• Yeni güncellemede kamera tarafında
    A71 e 1080p 60 fps yoksa , hiç kamera güncellemesi olmasin
    Diğerlerine bakılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video veya fotoğraf çekerken hafızada ne kadar yer kaldığını göstermiyor. Bu özelliği açmanın yolu var mı?
  • Yeni güncelleme geldi.1676,75 mb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuhraser

Yeni güncelleme geldi.1676,75 mb.
    Hadi hayırlı olsun bakalım. Arayüz de ui 2.1 oluyor sanırım bu güncelleme ile. Asıl merak ettiğim yeşil ekran sorununu çözecek mi

• Tuhraser T kullanıcısına yanıt
    1080p 60fps gelmiş mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

1080p 60fps gelmiş mi?
    Gelmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    İyi ki 4200 liraya A71 almak gibi bir hata yapmamışım. Üvey evlat muamelesi görüyor resmen cihaz ayıp.

• Yükleyen var mi 2.1 i ? Performans nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Yükleyen var mi 2.1 i ? Performans nasıl?
    Ben guncelledim. Arayüz 2.1 oldu ama kameraya gelen bir kac yenilik disinda pek bir performans farki goremedim. Kameraya da tekli cekim ile beraber yeni filtre ozellikleri gelmis. 1080p 60 fps hala yok. Bir de quick share ve Music share olarak 2 adet dosya aktarma opsiyonu eklenmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

İyi ki 4200 liraya A71 almak gibi bir hata yapmamışım. Üvey evlat muamelesi görüyor resmen cihaz ayıp.
    Hocam 4200 lira edecek ne kasa kalitesi ne donanim ozelligi var bu telefonda. 4200 lirayi geçtim şuan her yerde bulunabilecek 3800 lira gibi bir fiyati da hak etmiyor. Rakipleri ile kiyaslarsak maxsimum 3500 lira'ya satilmasi lazim.

Bu durumunun yansimasini bu başlıkta da görüyoruz. Konu resmen öldü. Fiyati artmadan önce a71 almayi dusunenler gelip soru soruyordu ama zamlardan sonra kimse gelip a71 hakkinda aklina takilanlari bile sormuyor. Kisaca almayi dusunen sayisi bariz azalmis.

Diger yandan bakarsak bixby'den, bugun gelen guncellemedeki kamera ozelliklerine kadar samsung bu telefona da destek vermis aslinda. Hatta yine rakiplerine gore on kamerada 4k cekim secenegi de varken neden basit bir yazilim destegi ile 1080p 60 fps ozelligi getirilmez anlamak cok zor. A81'in yerine alan note 10 lite ve a91'in yerini alan s10'lite yakin bir konuma a71'i koymadiklari acik. Tasarim ve malzeme kalitesi ile a51 ve daha alt konumdaki telefonlarin ayarinda siniflandirmislar malesef.

• geldi
    Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle s10 lite a71'den daha ucuz hale gelecek. A71 alacaktım normalde hatta arkadaşıma aldırdım, para toparlamışken bir baktım 4000'i aşmış telefon, internet üzerinden de alamadım daha ucuza çünkü şehir dışındaydık. Gittim S10 Lite aldım bende.

• Türkçe sesli klavyeyi nasıl yüklediniz yükleyen bir arkadaş anlatırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

• kayram1638 K kullanıcısına yanıt
    Sesli klavye samsungun kapatınca googlein sesli yazma aktif oluyor..samsung sesli yazmaTürkçe desteklemiyor. Googlein gayet güzel.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/galaxy-s10-serisi-cihazinda-klavye-sesli-komutunu-turkce-olarak-nasil-kullanabilirim

• Kameraya baya ek özellik gelmiş. Daha stabil çalışıyor. şu telefonda tek aradığım şey ois..

• İsa hocam teşekkürler

• Son güncelleme ile telefon sanki daha stabilize çalışıyor bana mı öyle geldi ?

• Bu son gelen guncelleme ile beraber az once düşük parlaklıkta ekrani denedim ve yesillenme sorunu duzelmis gibi. Çok çok az, zar zor secilebiliyor artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 14 Temmuz 2020; 2:59:7 >
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.