Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M31 kullanıyorum, sizce M31'den bu telefona geçmeye değer mi? yoksa M31'e devam etmek mi mantıklı? Snapdragon işlemcili ve 8gb olması dikkatimi çekti.
    O değil de bu telefon Note 10 Lite ile neredeyse aynı görünüyor.
    Yeşil ekran sorunu falan denmiş, M31'de böyle bir sorun yok, A71'e geçince ben de yaşarım diye korkuyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRange -- 27 Haziran 2020; 10:50:1 >
  • BlackRange kullanıcısına yanıt
    Ben olsam geçmezdim ekstra birşey sunmayacaktır. Ikiside güncel model zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fruer

Arkadaşlar bugün a71 aldım.Fakat klavyeden konuşarak yazı yazamıyorum, Türkçe desteklenmiyor diyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Samsung Türkiye garantili cihaz
    Fikri olan yokmu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fruer F kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > telefon hakkında >sıfırla >fabrika ayarlarına dön yap düzelmezse tekrar yaz. Turkce destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Bende de Türkçe yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flowles -- 27 Haziran 2020; 15:44:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Ayarlar > telefon hakkında >sıfırla >fabrika ayarlarına dön yap düzelmezse tekrar yaz. Turkce destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Bende de Türkçe yok.
    Sorunumu Google klavye yükleyerek çözdüm teşekkürler.

• bildiğiniz a71 telegram grubu var mı
  • Bu telefona kablolu internet nasıl bağlanıyor, bilen var mı arkadaşlar?

• arkadaşlar merhaba burada yeniyim aslında 2004 yılında üyeliğim vardı ancak o kullanıcı adımı hatırlayamadım yeniden üye oldum.

sizlere bir sorum olacak eşime hepsiburada üzerinden a71 aldım,cihaz geldi ancak fotoğrafta da görüleceği gibi ön kamera kendine ayrılan çentikli kısımdan yamuk duruyor,

bu bir sorun mudur?ya da çözümü var mıdır? bende uygulamalardan şimdilik tam ekranı kapadım ancak midemi bulandırmadı değil, güncellemesini de yaptım ama sorun devam ediyor.

neden kaynaklanır,şeffaf ekran koruyucu var ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum,konuya hakim olanlar bana bilgi verebilir mi?teşekkürlerSamsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• cselmanlar kullanıcısına yanıt
    İlginç bir problem. Böyle durmaması gerekiyor. Fiziksel mi yazılımsal mı anlayamadım. Yazılımsalsa sıfırlama yapmayı denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fruer

Fikri olan yokmu arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    format atmaya veya gboard falan yüklemeye gerek yok buyrunhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/galaxy-s10-serisi-cihazinda-klavye-sesli-komutunu-turkce-olarak-nasil-kullanabilirim/

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    A71de bu olmuyor. Klaveyede mikrofon butonu kalkıyor bunu yapınca.

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    açıkçası bende anlam veremedim cihazı açıp eski cihazdan yeni cihaza geçiş yapıyorken fark ettim, güncellemesini de yaptım, fiziksel değil bence yazılımsal bir durum gibi geliyor ekranın içindeki çentik kameranın çevresinde değil, bu sorunla karşılaşan biri var mı?diye açıkçası buraya yeniden üye oldum ya da yol gösterecek biri olur diye.

sizce ne yapmalıyım,hepsiburadaya bu fotoğrafı ekleyip kayıt açtım inceleyeceğiz olmadı servis raporu ile değişim olabilir yazıyor şimdi tam ekran uygulamasını kapadım eşim o şekilde kullanıyor ona sorsan fark etmez bile ama bana bir sorun gibi geldi takılı kaldım şimdi bu duruma
    O çentiği nasıl açıyorsunuz. Normalde tam ekran gelişmiş kısmında kamera siluetini gizle kısmı var oradan yapınca çizgi şeklinde kapatıyor bunun gibi çektik olmuyor. Söylerseniz deneyim bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 1 Temmuz 2020; 13:10:25 >
  • açıkçası bende anlam veremedim cihazı açıp eski cihazdan yeni cihaza geçiş yapıyorken fark ettim, güncellemesini de yaptım, fiziksel değil bence yazılımsal bir durum gibi geliyor ekranın içindeki çentik kameranın çevresinde değil, bu sorunla karşılaşan biri var mı?diye açıkçası buraya yeniden üye oldum ya da yol gösterecek biri olur diye.

sizce ne yapmalıyım,hepsiburadaya bu fotoğrafı ekleyip kayıt açtım inceleyeceğiz olmadı servis raporu ile değişim olabilir yazıyor şimdi tam ekran uygulamasını kapadım eşim o şekilde kullanıyor ona sorsan fark etmez bile ama bana bir sorun gibi geldi takılı kaldım şimdi bu duruma
    Her zaman mi o şekilde duruyor çentik. Her zaman her programda yapıyorsa sorun yoksa ben karşılaşmadım böyle bir durumla.

• ben ekranı kıstım o şekilde kullanacağız sanırım çünkü servise gitmesi gelmesi 20 iş günü bulur dediler, gitmesi gelmesi boku püsürü 1 aydan fazla sürecek sinir stres sahibi olacağız,ekranı kısınca 1 cm'den daha az ekran kullanıyoruz o da çok önemli değil.

ekranda sorun olsa kıstığımda da orada ölü piksel ya da ekran sorunu olur diye düşünüyorum ama olmuyor,yani ekranın o kısmı çalışıyor ama sanırım yazılımsal bir sorun bu,teşekkürler destek veren herkese
    Iyide niye sorunlu bir telefonu kullanasınız. 2- 3 sene sonra satmak istediğiniz zaman ne olacak kimse para vermez.

Acın youtubeu tam ekran yapın eğer orada sorun varsa bence yollayın gitsin.

Normali böyle

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Iyide niye sorunlu bir telefonu kullanasınız. 2- 3 sene sonra satmak istediğiniz zaman ne olacak kimse para vermez.

Acın youtubeu tam ekran yapın eğer orada sorun varsa bence yollayın gitsin.

Normali böyle

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• youtube'de tam ekranda sorun var mı?bakacağım o şekildeyken bunu söylemeniz iyi oldu, şayet orada da böyle görünüyorsa dediğinizi düşüneceğim yoksa sanırım ana ekranda olabilir.

bakıp sonucunu buraya yazacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cselmanlar

arkadaşlar merhaba burada yeniyim aslında 2004 yılında üyeliğim vardı ancak o kullanıcı adımı hatırlayamadım yeniden üye oldum.

sizlere bir sorum olacak eşime hepsiburada üzerinden a71 aldım,cihaz geldi ancak fotoğrafta da görüleceği gibi ön kamera kendine ayrılan çentikli kısımdan yamuk duruyor,

bu bir sorun mudur?ya da çözümü var mıdır? bende uygulamalardan şimdilik tam ekranı kapadım ancak midemi bulandırmadı değil, güncellemesini de yaptım ama sorun devam ediyor.

neden kaynaklanır,şeffaf ekran koruyucu var ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum,konuya hakim olanlar bana bilgi verebilir mi?teşekkürler
    Kameranın uzerindeki siyah yamuk duran centik ne alaka ben orayi anlamadim. Normalde ekran acikken sadece on kameranin kendisi ve etrafinda cok kucuk halka seklinde çentigi var. Eger ekran hep boyle duruyorsa bir problem var demektir. Telefonu geri yollayin veya bulunduğunuz sehirde samsung servisi varsa kendiniz gidip rapor alin.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.