Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son guncelleme sorunlu mu? Cihaz acayip yavasladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • take a minute T kullanıcısına yanıt
    Bende hiçbir sıkıntı yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sorun gözükmüyor. Sende yüklü bir uygulama yavaşlamasına sebep olabilir.

Pil ayarların dan arkaplanda çalışan uygulamaları uykuya al derim.

• Arkadaşlar benim cihaz geçen hafta normal kullanırken birden kapandı ve hiç açılmadı servise gitti garanti kapsamında ekran ve batarya değişti. Başına gelen varmi kronik mi ve garanti bitmek üzere acaba tekrar başıma gelir mi bilgisi olan başına gelen varmi acaba.

• take a minute T kullanıcısına yanıt

1 Eylül güncellemesini yüklediniz mi?

• Arkadaşlar Selam yaklaşık olarak 5 gün önce telefonu düşürdüm iç ve dış ekran gitti. fakat telefon şarj olmaya devam ediyordu. Kadıköyde bir yere götürdüm. Yan sanayi bir ekran taktırdım daha sonra telefon şarj almamaya başladı. Fakat işin garip kısmı şu telefonun arka kapağını çıkartıp vidalarını da çıkartınca telefon şarj almaya başlıyor. Sorun ne olabilir bilen var mı ?

• Yeni bir güncelleme geldi sanırım, şuan indiriliyor... Bilgisi olan var mı? Güvenlik güncellemesi olabilir daha inmedi...

• SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

• bize android 12 gelmez değil mi :(

• Merhaba arkadaşlar. A70 için ekranı tam kapatan kırılmaz cam öneriniz varsa yazın lütfen. Piyasada satılanlar genelde ekranı tam kaplamıyor, kullanırken gıcık oluyorum.

• Telefona Android 12 gelmeyeceği kesinse değiştirmeyi düşünüyorum. Fikri veya bildiği olan varsa yazabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaTiP_SoSe kullanıcısına yanıt
    Kesin olarak gelmeyecek.

• Babamda A70 var bende A50. Fotoğraflara bakıyorum A50'nin kamerası A70'den kat kat daha iyi. Neden böyle? A70 in çektiği fotoğraflar çok kötü ciddi anlamda.

• 2 senedir bu cihazı kullanıyorum. Ekran parlaklığı otomatik, Bluetooth açık, akıllı bileklik bağlı bazen Bluetooth kulaklık ile beraber. AOD açık. Ve mobil veri ile beraber 4 saat ekran süresi veriyor. Batarya değişimi yaptırsam bu sürede dişe dokunur bir değişim olur mu?

• SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

• Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt

Merhaba. Benim telefon da aldığım günden beri aynı süreleri veriyor. Servise götürdüm, pil sağlığınız iyi değiştiremeyiz dediler. Bazı pillerde mi sorun var nedir bilemiyorum. Şu an bana yetiyor. İlerde ya pili değiştiririm ya da (bu şartlarda nasıl olacaksa artık) telefonu değiştiririm. Takmayın kafanıza. Kullanmaya devam.

• SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

Arkadaşlar elimde ringke fusion x camo ve nillkin frosted shield kılıflar var. İkisi de tertemiz ve ülkede bulunmayan kılıflar. İsteyen olursa 150 liraya vereceğim

• Arkadaşlar bu telefonun nfc özelliği sıkıntılı mı ? Haftalardır uğraşıyorum kafayı yemek üzereyim mobil bankacılık kimlik kartını okutun diyor arka kısmını kimliği ne yaptıysam okutamadim algılamıyor hiçbir şekilde başka a70dede denedim yine aynı.

• savagecharmer kullanıcısına yanıt
    Telefonu kimlik kartının üzerine bırakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkayalgun B kullanıcısına yanıt
    Sorunu muhtemelen çoktan halletmişsindir ama söyleyim yine de. Bataryanın flex soketi tam oturma gevşek oturma durumları dolayısıyla oluyor kesinlikle. Vidaları söküldüğü anda soket üzerindeki baskı şiddeti değiştiği için temas almaya başlıyor. Bu telefonun en zayıf noktalarından biri batarya soketi.

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.