Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ilk çıktıgında aldım ve yoğun kullanıyorum. Genelde güç tasarrufu modunda çalışıyor. Batarya değişimi şart bence SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhabalar Android 10 sürümünü kullanıyorum şuan ama okuduğum kadarıyla Android 11 biraz daha iyi gibi gözüküyor Android 11 e yükselteyim mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de Wipe cache falan bi şeyler vardı güncelleme yaparken yapılırsa daha iyi olacak şeyler onlar tam olarak hangi sırayla ve nasıl yapılıyor acaba bilgi sahibi olanlar varsa lütfen beni aydınlatsın:)

• A70 4 aylık dönemlerde güncelleme alacak cihazlar listesindeydi fakat daha sık güncelleme alıyorduk. Maalesef Samsung A70'i yılda iki kez güncelleme alacak cihazlar listesine düşürdü. 2 yıl daha güncelleme vermeye devam edilecek (2019 yılından itibaren 4 yıl) Hani biz A70'i alırken daha ucuz olan, ekranı daha küçük alt model olan A50 var ya işte o hala aylık güncelleme listesinde.

• Cole07 kullanıcısına yanıt

Kaynak atabilir misiniz

• Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın, kaynak eklemeyi unutmuşum.

https://security.samsungmobile.com/

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

https://www.sammobile.com/news/galaxy-a70-a20e-demoted-biannual-security-updates/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cole07 -- 14 Haziran 2021; 21:36:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cole07

A70 4 aylık dönemlerde güncelleme alacak cihazlar listesindeydi fakat daha sık güncelleme alıyorduk. Maalesef Samsung A70'i yılda iki kez güncelleme alacak cihazlar listesine düşürdü. 2 yıl daha güncelleme vermeye devam edilecek (2019 yılından itibaren 4 yıl) Hani biz A70'i alırken daha ucuz olan, ekranı daha küçük alt model olan A50 var ya işte o hala aylık güncelleme listesinde.

A70 sözde pubg optimizesi ile filan çıktı fakat a50 çoğu oyunda daha iyi çalışıyor. Çünkü a50 de kendi işlemcisi var. A70 genel olarak iyi telefon olsada performans olarak beklentinin aşırı altında. Kendinden daha kötü işlemciye sahip Redmi note 8 bile çok daha fazla performans veriyor. Samsung telefonu çıkardıktan sonra üzerinde durmadığı için ve a50 kendi işlemcisini kullandığı için bunlar normal. Tepe modeller dışında snapdragon işlemcili samsung alınmaz.

• Bir ara A72'ye geçmeye niyetlendim ama bence o parayı hak etmeyen bir cihaz. A52'ye geçsem dedim daha küçük ekrana geçme fikri vazgeçirtti. Redmi Note 10 Pro'ya bakındım ama Xiaomi/Redmi cihazlardaki yakınlık sensörü problemi korkuttu. 5000-TL'ye kadar parasını hak eden, kronik sorunsuz, güncelleme vb sorunlar yaşatmayacak bir cihaz yok gibi görünüyor. S20 FE'nin Snapdragon versiyonu satılmaya başlandı falan diye okudum ama fiyat olarak 6000'e yakın sanırım. Bir süre daha A70 ile yola devam edecek gibiyim.

• 1 haftadır

"Google Chrome" ve "Android Sistem WebView " güncellenemeden "Play Store" da duruyor. Her gün deniyorum ama bir türlü güncelleme yapılmıyor.

Sizde böyle bir sorun var mı?

• A70 kullanıcısıyım. 11 güncellemesinden sonra jireskop çalışmıyordu. Tel yan dönmüyordu. Hard reset yaptım. İlk hafta sorun yoktu ama yine başladı. Yeniden başlatınca düzeliyor. Bir zaman sonra yine sorun başlıyor.

• Mayıs Güvenlik Güncellemesi gelmiş.

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

• Stabil bir Google Camera apk uygulaması olan varsa paylaşabilir mi?

• Android 12 gelmeyecek di mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu sabah durduk yere ekran gitti geri gelmedi. Sorun ne olabilir acaba.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Şu an bende de oldu sonra açıldı ekran

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Şu an bende de oldu sonra açıldı ekran

Bende tık yok ekranda. Reset attığımda arada geliyor gibi oluyor devamı yok.

• USB bağlayıcı takıldı çıkarıldı hatası var ekran açılıyor hep. Ne dandik telefon 2 sene doldu ve bozuldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

USB bağlayıcı takıldı çıkarıldı hatası var ekran açılıyor hep. Ne dandik telefon 2 sene doldu ve bozuldu.
    Benim de daha 2 sene dolmadı ama ekran kendiliğinden gitti. Servise gönderdim ama büyük ihtimal yaptırmayacağım. Ekran değişimi derlerse değmeyeceğini düşünüyorum. İlk defa bir telefonda böyle büyük bir sorun yaşadım.

Bu arada yeni telefon arayışına başladım. 5000 bin TL limitli ne tavsiye edersiniz arkadaşlar.

• Merhaba arkdaşlar. Bu son yazılımda rgb renk bildirim ışığı aynı şekilde devam ediyor mu yoksa kaldırmışlar mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Benim de daha 2 sene dolmadı ama ekran kendiliğinden gitti. Servise gönderdim ama büyük ihtimal yaptırmayacağım. Ekran değişimi derlerse değmeyeceğini düşünüyorum. İlk defa bir telefonda böyle büyük bir sorun yaşadım.

Bu arada yeni telefon arayışına başladım. 5000 bin TL limitli ne tavsiye edersiniz arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    Telefon bugün servisten geldi. Garanti kapsamında ekran dokunmatik modülü değişmiş. Hiçbir ücret ödemedim.

Servise göndermeden önce yerel bir telefoncu ya gitmiştim bana arızanın garantiye girmeyeceğini 800 TL civarına ekran değişimi yapacağını söylemişti. Umutlu değildim ama şansımı denedim yetkili serviste.

Bu sorun kronik mi arkadaşlar? Telefondan acayip soğudum. Büyük ihtimalle değişime gideceğim.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.