Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temiz kurulum da yaptım, (cache olayını) birazcık düzelse de eski haline göre berbat ötesi 😡 6.7 saat gitmiyor artık şarj. Batarya bi anda bozulur mu ya, güncelleme öncesi 1 günü çıkarıyordu... Batarya değişikliği yapsam boşuna olacak gibi hissediyorum. İnşallah güncelleme ile düzeltirler de root /custom rom falan işleri ile uğraşmayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki yüklememişim. Biraz araştırmak lazım şimdilik. Pil kritik öneme sahip artık günlük hayatta. Bunu düzeltmeleri ğerek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk gün sorun yok demiştim ama bende de hızla tükenmeye başladı pil. Aşırı kurcalamazsam günü çıkarıyor neyseki.

• *#0228# ile batarya kalibrasyonu yaptım. Sonuçları paylaşırım

• Eski yazılıma dönme şansımız yok mu

• Pili full doldurdum. Sonra kalibrasyon yaptım. 100den 94e hızlı indi ama ordan aşağı çok zor iniyor. 40dk ya yakın telefonu kurcaladım. 94den 90a anca indi

• Bir önceki mesajımdan bu yana 85e düştü. Eskiye göre çok çok iyi oldu

• FelixCrail kullanıcısına yanıt
    Merhaba dediğinizi yaptım 100 şarj varken bastım 94e düştü direkt sonra bir daha yapıyım dedim 84e düştü anında

• Bu olay bende de oldu. Kalibrasyon bozuk olabilir düşüncesi ile 100de100 olunca hemen şarjdan çekmedim ikinci seferde. 15-20dk daha bekledim. Ondan sonra yapınca düşmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 11 Mayıs 2022; 18:23:31 >
  • Güncelleme geri mi çekildi? Bende üstte bildirimde duruyordu bir haftadır bekletiyordum sabah Bi baktım bildirim yok. Kendi mi yaptı diye Güncellemeye girdim ayarlardan son güncellemeye bir baktım tarih 27 ocak 2022 yazıyor. Yani yapmamış. Geri mi çektiler?

• Keşke yüklemeseydim. Şarj çok hızlı bitiyor ve NFC cortladı (Samsung yardımın dediklerini de yaptım ama nafile)

İnşallah yeni güncelleme yayınlarlar.

• Bu ne ya tam sarjla 9 saati gören telefon son güncellemeden sonra 6 saati görmüyor. Keşke yapmasaydım

• Şarj olayı çok kötü oldu. Ben de aynı durumdan muzdaribim.

• Ben de keşke yüklemeseydim diyorum. Son güncellemeden sonra batarya ömrü birden yarıya düştü, ayrıca telefon aşırı ısınmaya başladı. Video çekerken, oyun oynarken veya telefonu şarj ederken inanılmaz derecede ısınıyor. Tam a73'ün çıktığı dönemde, biz de planlı eskitme kurbanı olduk sanırsam. Bu güncellemeyi geri alabiliyor muuuz?

• eylül güvenlik yamalı olan yazılımı indirip odin ile flashlayın. eskisi gibi oluyor. düzeliyor.

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!
  • linuxsever4345 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Telefonu normal kullanirken ekranında boydan boya ince bir şerit halinde ölü pikselli alan oluştu. Bazen düzelip bazen tekrar oluşuyordu. Bi şekilde kullanırken ekran karardı ve şu anda görüntü gelmiyor. Ekranda herhangi bir darbe veya çatlak yok. Garantisi de bitmiş durumda. Orijinal samsung ekranı ile değişimi nasıl yaptırabilirim? Yerel birkaç telefoncuya sordum hem fiyat farkı çok fazla hem de ürün kalitesi çok değişken. Yan sanayi ürünü orijinal fiyata taktırmak istemiyorum. Daha önce ekran değişimi yaptıran oldu mu nelere dikkat etmek gerekiyor?

• SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

Umarım düzelmiştir pil sorunu

• Yeni güncellemeyi indiriyorum.

Ekran sürem 2 saat 10 dakikaya inmişdi. Daha kötü olmaz herhalde. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesca -- 18 Haziran 2022; 16:45:21 >
  • aesca kullanıcısına yanıt
    Daha kötü olamaz, rezaletti.. Haftaiçi görüşlerimi yazacağım tekrar şu an ki performans ile ilgili

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.