Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    a51 e geçecektim. xiaomi var bnde. takas edecektim ama adam başka ildeymiş. 😀

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

arkadaşlar bir arkadaş benim xiaomi 9t ile samsung a51 i takas yapmak istiyor. benimkinin garantisine 6 ay falan var. samsung 23 ay garantili. acaba samsungu alsammı nasıl telefon

a51, android 13 alacak. uzun süre güncel kalacak bir model

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    anladımda boludan ereğliye, gitmem lazım. zor malesef

• the guardian14 kullanıcısına yanıt

Anladım.

SENDE A51 var sanarak yazmışım şimdi düzelttim Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma 

A51 geçmeyi düşünürsen geçebilirsin zaten yukarı da belirttim özellik tarafında aynı olduklarını.

• GlowZone kullanıcısına yanıt
    samsunga geçmeyi istiyorum. elimdekini satarsam eğer.

• FlightClub kullanıcısına yanıt

TV'ye yansıtmak için kablo bulabildiniz mi?

Yabancı forumlarda A51'in kablo ile görüntü aktarımı desteklemediğini yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

TV'ye yansıtmak için kablo bulabildiniz mi?

Yabancı forumlarda A51'in kablo ile görüntü aktarımı desteklemediğini yazıyor.

Evet desteklemiyor. Almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

samsunga geçmeyi istiyorum. elimdekini satarsam eğer.

Hocam pil süresi nedir ? ben çok istiyordum mi 9t almayı ama samsungun arayüzü daha hoş geldi aldım ama hala aklım mi9t de. Hatta geçen rüyamda telefonum çalınmıştı mi9t alsam mı diye düşünüyordum :)

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    sürekli kullanımda idare ediyor ama şarjı ızın gitmiyor. oyun falan oynadığında hele. benşm telefonu almak istersen özele yaz konuşalım

• aslında tam emin değilim.. pil konusunda net bir bilgi edinmem lazım. mi9t ana konusuna baktım çok farklı ekran süreleri mevcut.

• Update gelmiş 👍
    Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• güncelleyelim bakalım...

• Merhabalar arkadaslar bir konuda dusuncenizi almak istiyorum 3 ay once cok severek aldim bu cihazi gecen gun kisa mesafeden dusurdum dış cami catladi, iç ekranda hic bir problem yok sadece bahsettigim gibi dış camin sag alt köşesinde catlak olustu, samsung musteri temsilcisi ve servislerini aradigimda dış cami tek olarak degistirilmedigini ic ekranla birlikte degisecegeni soyluyorlar peki bir bu durumda benim saglam olan ekranima ne olucagini sordugumda kullanilmayacagini geri donusume gonderilecegini soylediler sizce de cok sacma degilmi ortada saglam olan bir ekran var sonucta ve 650 tl talep ediliyor, 300 tl lik dis cam yuzunden .. dusuncelerinizi almak istiyorum simdiden hepinize tsk. Ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: SpeedneyBears

Merhabalar arkadaslar bir konuda dusuncenizi almak istiyorum 3 ay once cok severek aldim bu cihazi gecen gun kisa mesafeden dusurdum dış cami catladi, iç ekranda hic bir problem yok sadece bahsettigim gibi dış camin sag alt köşesinde catlak olustu, samsung musteri temsilcisi ve servislerini aradigimda dış cami tek olarak degistirilmedigini ic ekranla birlikte degisecegeni soyluyorlar peki bir bu durumda benim saglam olan ekranima ne olucagini sordugumda kullanilmayacagini geri donusume gonderilecegini soylediler sizce de cok sacma degilmi ortada saglam olan bir ekran var sonucta ve 650 tl talep ediliyor, 300 tl lik dis cam yuzunden .. dusuncelerinizi almak istiyorum simdiden hepinize tsk. Ederim

Eski modellerde dokunmatik ile panel ayrılabiliyordu. Şu an durum nasıl bilmiyorum. Belki artık tümleşik bir sistem yapmış olabilirler. Yada uğraşmak istemiyorda olabilirler. Fiyat ise komple değişime göre makul. Sonuçta orjinal parça kullanacaklardır. Telefonlarında fiyatları malum. Artık eskiden olduğu gibi "ekran kırıldı telefonu değiştir" devri bitti.

• Buyuk ihtimalle ugrasmak istemiyorlar cunku diger normal servisler 300 tl ye 1 yil garantili bir sekilde degisim yapiyor. Cok mantiksiz gerekirse tuketici mahkemesine basvurucam , saglam ekrani cikardiktan sonra tarafimada gondermiyorlar israf yani

• quote:

Orijinalden alıntı: SpeedneyBears

Buyuk ihtimalle ugrasmak istemiyorlar cunku diger normal servisler 300 tl ye 1 yil garantili bir sekilde degisim yapiyor. Cok mantiksiz gerekirse tuketici mahkemesine basvurucam , saglam ekrani cikardiktan sonra tarafimada gondermiyorlar israf yani

Youtube da izlediğim videolarda çinliler merdiven altı tabir edilen yerlerde özel makinelerle dokunmatik ile ekranı bir birinden ayırıp kırık olan ekranı yada dokunmatik panelini değiştiriyorlar. Biraz zahmetli ama adamlar alışmış pata küte hallediyorlar. Burada yetkili servislerde o kadar uğraşacaklarını sanmıyorum. Komple değişim daha kolay ve çabuk olur.

• Tsk. Ederim.. yinede ben karsiyim saglam olan birseyin cope atilmasina,dedigim gibi cine kadar gitmeye gerek yok bizim burdaki teknik servislerde yapiyor ayni islemi 300 tl ye ama bu seferde 3 aylik cihaz garanti kapsami disina cikicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpeedneyBears -- 25 Nisan 2021; 11:55:10 >
  • ben olsam risk almazdım 300 yerine 650 verirdim. geçen bir arkadaş değiştirdi aynı şekilde sadece cam. çok da iyi olmadı. dokunmatik olarak değilde tam oturmamış gibiydi

• Sanirim oyle yapicam risk almaya degmez. Ama ilk defa boyle bir sey duyuyorum sasirdim acikcasi

• Değerli arkadaşlar, tüm android ve ios telefonlarda kullandığım bir özelliği bizim çocuğa aldığımız A51 de kullanamıyoruz. Mesaj yazarken klavyedeki (sağ taraftaki değil, tuşların arasındaki) mikrofona bir kez tıklayınca; konuşmalarınızı metne çeviriyor. Siz konuşuyorsunuz cihaz yazıyor ve gönder tuşuna basıyorsunuz gidiyor.

A51 De sadece ingilizce olarak çalışıyor.

(iphone 6S, Note 7FE, Samsungn M31 var evde kullandığımız hepsinde de

kullanabiliyoruz. 10 yıl önceki htc desire, 14 yıl önceki HP514'te bile kullanmıştım bu özelliği. Galaxy A51 de niye yok acaba. Bir yolunu bilen var mı)

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriyye -- 28 Nisan 2021; 10:46:49 >

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.