Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dobrasam kullanıcısına yanıt
    T ek no seyir de incelemesi var

• beyler bence pil süresi baya düştü yeni güncelleme ile. Sizde durum nedir ?

Böyle devam ederse bi sıfırlamayı dişünğyorum bakalım o zaman değişim olacak mı

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Evet bugün özellikle denedim.

Ekrana elinizi koyduğunuzda ekranı kapatıyor. Telefonu kulağınıza koay gibi yaptığınızda yüzünüze değmeden de ekran kapanıyor. Sonuçta sensör yok bencede buna emin oldum ama çalışması konusunda sıkıntı da yok

• Kablosuz kulaklik sorunu devam ediyor mu? Ona gore kulaklik alicam deneyecek bi cihaz yok elimde :)

• KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Bu sorun son guncellemeden once duzelmisti zaten. 2 bt kulaklik, sound bar gibi cihazlardan, sorun olmadan ses cikisi alabiliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pil konusunda tatmin edici sonuçlar alıyorum.
    Orta düzey güç tasarrufu
    Always on display kapalı (ekran kapalıyken sömürüyor pili)
    parlaklık %30 otomatik
    kullanılmayan birçok uygulama uyku modunda

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve TartışmaSamsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve TartışmaSamsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacars82 -- 27 Mayıs 2020; 15:41:56 >

• Pil durumu nedir belli olmuyor ki.. gün içinde yada tam şarjdan sonra aldığınız ekran süresi nedir

• Arkadaşlar benim telefonumda ağır çekim videolarda takılma sorunu var video oynarken anlık takılmalar oluyor sizdede böyle bir sorun var mı? Ama sadece ağır çekim videolarda ultra ağır çekimde öyle bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Pil durumu nedir belli olmuyor ki.. gün içinde yada tam şarjdan sonra aldığınız ekran süresi nedir
    Hiç tam olarak bitiremedim pili ancak 4 saat 7 dakika ekran süresi, 12 saat bekleme süresi ile şarjı %35 seviyesine düşürmüşüm 1 kere.
    Tahmini 6 saat ekran süresi alır diye düşünüyorum.
  • sertacars82 S kullanıcısına yanıt
    Ben güncellemeden önce (one ui 2.0 iken) 36 bekleme ve 7 saat ekran süresi alıyordum. Genel de wifi açık yani hücresel bağşantı az kullanarak. Herhangi bi pil kısıtlaması yok, gps açık, always ekranı parmak ile çalışma şeklinde açık, çift tıklama açık olarak kullanıyordum.

Son güncelleme ile pil performansı biraz düştü sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 29 Mayıs 2020; 14:38:50 >
  • Beyler selam, kablosuz kulaklik kullanan varmi? Kilifla sorun oluyor filan yazmislar 2 3 sayfa geride. Kullanan biri bilgi verebilirmi? JBL tune t220 almak istiyorum, sikinti yasarsam yazik gunah 700tl çöpe gider..

• quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

Arkadaşlar elimde 1 ay önce Teknosa'dan alınmış A51 var, az önce airpods'umu bağladığımda bluetooth kopması yaşadım sürekli olarak ses gidip gidip geliyordu. Biraz araştırdım kronik sorun diye bir sürü şikayet gördüm fakat son güncelleme ile düzeldi demişler. Bendeki cihazda da son güncelleme yüklü zaten hatta bugün fabrika ayarlarına bile dönderdim sorun hala devam ediyor. Bunun kesin kalıcı bir çözümü yok mudur? Herkes güncelleme ile düzeldiğini söylüyor ama zaten güncel olan sürümde sorunun devam etmesi enteresan.

Edit: Yurtdışından bir kullanıcı telefonda kullandığınız kılıfı çıkardığınızda sorun düzeliyor dedi, gerçekten de kılıfı çıkarınca sorun düzeldi. Diğer kılıfı denedim onda da sorun yarattı. Ne yapcaz arkadaşlar şimdi demek ki sorun donanımsal. Kılıfsız da kullanamam telefonu. Kesin çözüm bilenler varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.
    Bu durumda bir değişim var mi?

• KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Ben Redmi Airdots kulaklığı kılıfla beraber sıkıntısız kullanıyorum.
  • Selam arkadaşlar şu %30 vergi zammı gelmeden bir telefon almak istiyorum.

A51 - A71 - Mi9T arasında kaldım.

Aradığım başlıca özellik kronik sorunları olmayan, şarjı uzun süre giden kamerası en iyi olan telefonu almak. ( Özellikle video veya ön kamera )

Kullanıcı dostlarım son dönemde bu telefonlar ne durumda? Çevresinde ya da kendisi kullanan var mı?

Ayrıca A71 3599-3699 TL olmuş, yok mu arkadaş şu telefonu 12 taksitle almanın bir formülü? :)
  • Metalist Beyin kullanıcısına yanıt
    mi9t yi bilmiyorum ama a71'in şarjı a51'e göre daha uzun gider. konularına bakabilirsiniz.kamera performansında çok fark olacağını sanmıyorum
    ama a51 de fiyat avantajı var ve iyi bir pil ayarıyla şarjı iyi gidiyor

• Arkadaslar son güncellemeden sonra da degismedi durum. Sikayetim şu ki 3 4 dakika telefonla konusunca telefonun arka kismi baya baya isiniyor. Resmen isiniyor yani kameranin oldugu bolge. Guncellemeyle duzelir dedim ama olmadi.

Bir diger sorun da baska bir samsung modeliyle ayni operatör olmak uzere yanyana durduklarinda a51 her zaman 1 sinyal düşük kaliyor. Diger cihaz da ust duzey degil j7pro.

Konusurken hu kadar isinmasi hic normal gelmiyor bu durum pil performansini da etkiliyordur. Sizin de ayni mi acaba isinma durumu ? Servise vermeyi dusunuyorum.

• En son gelen güncellemeden sonra Wifi bağlandığıntı hızı çok düştü. Wifi çok az çekmeye başladı. Wifi için bir çözüm var mı? Bilgisayar wifi ile baglıyken hız testi yaptığımda 22 Mbps çıkarken telefon 4 Mbps çıkıyor. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Dedim ben sana sensör yok. Kamera ile hallediyormuş diyorlar.
    *#7353# kodunu yazarak proxmty sensor testine bakabilirsiniz. Benim yanımda değil cihaz şuan bakamıyorum
    Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• Xda developersta light ve proximity sensörlerini kamera ile yapıyor yazmış biri. Bu nedenle bazen ışık sensörünün düzgün çalışmadığı elle ayarlamak zorunda kaldıklarını falan yazanlar olmuş. Biz de pil neden çabuk bitiyor diyoruz. Ön Kameranın aslında sürekli açık olması kesinlikle etkiliyordur.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.