Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar İyi akşamlar,yarın samsung a71 veya a51 almaya karar verdim,a71 3500 tl a51 2800 tl ,kamera yönünden hangisini önerirsiniz?
  • Yukarı
  • Son Güncellemeden sonra önceki mesajımda belirttiğim pencere arası geçişteki takılmaya benzeyen sorun çözüldü.Artık animasyon geçişleri çok daha hızlı.
    Üstteki yorumda a71 ve a51 arasında kalınmış, ben olsam tereddütsüz a71 alırdım; performans açısından a51'den çok daha iyi bir telefon, kamera konusunu bilemeyeceğim.
  • Gençler bu A51'in ekranı beyaz rengi krem-sarı tonunda gösteriyor. Önceki lcd ekranlı tlfumda en düşük parlaklıkta bile beyazlar bembeyazdı. Amoled diye mi böyle herkeste bu şekilde mi ?? ( not:ekran kısmından soğuk ve renk dengesi mavi ayarladigim halde böyle)

• gitarist01 kullanıcısına yanıt
    Mavi ışık filtresinin kapalı olduğundan emin olun, onun dışında renk dengesini tekrar gözden geçirin. Kendi ekranımda renkler gayet yerinde bembeyaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

Yakınlık sensörü le ilgili araştırma yaptım. Sensör var gözüküyor . Zira kamerayi kapayınca ekran kapanmıyor aramada. Kameranın solunda var Sensör. Sanırım yazılımsal bir durum. Sensör kontrolü yaptım kod ile. Kameranın sol kismi ile sol köşe arasını kapatınca ekran kapanıyor. Ortada olmadığından kaynaklanan bir zaaf. Ama kesinlikle yazılımla müdahale şart. Hassasiyeti zayıf.
    Bu cihazda arama gelince iki parmağınızı ekranın herhangi bir yerine koyun, ekran kapanıyor. Yakınlık sensörü nasıl biri şey anlamadım. Ekrana dokunmazsan ekran açık kalıyor. Telefonu yüzüne bastirirsan sorunsuz konusabiliyorsun. Hava sıcak, kulağıma dayayayim dersen ekran açılıyor. Hiç hoş değil. Geri göndereceğim ve iade edeceğim. Ama ne alacağım bilemedim. Tüm samsunglar aynı sanırım bu fiyatlardaki

• Arkadaşlar cihaz iyi midir telefon bakıyorum bu fiyatlarda?
  • ekran kaydı çalışmıyor jsjsj. bellek kısmında önceki sürümde temizleme vardı o kalkmış heralde bilen biri yazarsa sevinirim merak ediyorum. gerçi olsada hiç bi işlevi olmayan bi şey. ekran kaydı çalışmıyor,ekran kaydı cidden şart ama çok kullanışlı oluyor.neyse güzel böyle güncellemeler şart

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    knk amoled ekranda takılmak istiyosan al, önemli olan senin kriterlerin neler. mesela ben dizi film izlemeye bayılıyorum şu ekranda. UI 2.1 falan geldi güncelleme falan alıyor iyi işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Arkadaşlar cihaz iyi midir telefon bakıyorum bu fiyatlarda?
    biz memnunuz

• Arkadaşlar selam;

Anneler gününde eşime A51 aldım ama şarj süresinde sıkıntı var.Eşim çok şikayetçi
    oyun vs yok. Aldığıma pişman etti açıkcaı şarj yüzünden.Ne yaptysam şarj su gibi gidiyor
    Android 10 ile alakalı sanırm.Umarım bir çözümünü bulurlar çünkü baktığım kadarı ile çpk şikayet var bu konu ile ilgili.Yoksa tlf gayet güzel başka bir şikayetimiz yok

• Yeni guncelleme one 2.1 ile sarj suresinde gozle gorulur bi artis var, ozellikle animasyonlar arasi gecislerin hizlanmasi, telefonun stabilitesini arttirmis durumda. Telefonla gelen yazilim, guncellemenin sart oldugunu gosteriyordu, bu dokunus telefona bakis acimi degistirdi.

• Merak edenler için paylaşıyorum

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• Arkadaşlar elimde 1 ay önce Teknosa'dan alınmış A51 var, az önce airpods'umu bağladığımda bluetooth kopması yaşadım sürekli olarak ses gidip gidip geliyordu. Biraz araştırdım kronik sorun diye bir sürü şikayet gördüm fakat son güncelleme ile düzeldi demişler. Bendeki cihazda da son güncelleme yüklü zaten hatta bugün fabrika ayarlarına bile dönderdim sorun hala devam ediyor. Bunun kesin kalıcı bir çözümü yok mudur? Herkes güncelleme ile düzeldiğini söylüyor ama zaten güncel olan sürümde sorunun devam etmesi enteresan.

Edit: Yurtdışından bir kullanıcı telefonda kullandığınız kılıfı çıkardığınızda sorun düzeliyor dedi, gerçekten de kılıfı çıkarınca sorun düzeldi. Diğer kılıfı denedim onda da sorun yarattı. Ne yapcaz arkadaşlar şimdi demek ki sorun donanımsal. Kılıfsız da kullanamam telefonu. Kesin çözüm bilenler varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iCankat -- 19 Mayıs 2020; 2:40:46 >

• Tarantula Cevdet T kullanıcısına yanıt
    uygulamalarda samsung yakalamayi açın sag ustteki 3 noktaya tiklayin. guncellemeleri kaldir deyince ekran kaydi aktif oluyor. formata gerek olmadan bunu yapabilirsiniz.

• Matraxater kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir şekilde benim telefonumda şarjında düşüş var. Hatta bunu yazmak için geldim. Güncelleme sonrası hard reset yapmadım yapsam mı acaba ?

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Hard reset konusunda peki bi fikrim yok, ben cihaza herhangi bi format islemi yapmadim, stok haliyle yazilimi guncelledim. Hem sarji hem de performansi konusundaki artis tatminkar. Guncellemeden once ara ara, cihaz kendini kapatip actigi oluyordu mesela, bu tarz puruzler ortadan kalkmis.

• Oppo Reno 2 Z ile bunun arasında kaldım her an alabilirim. Ustalardan tavsiyeleri alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Oppo Reno 2 Z ile bunun arasında kaldım her an alabilirim. Ustalardan tavsiyeleri alalım
    Bence 5z almalısın, performans olarak 5z daha iyi bir cihaz ve açılır kapanır kameralar bana pek güven vermiyor ama yinede sen bilirsin.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.