Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.029.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung niye öve öve bitiremedikleri firmalardan daha pahalı diye soruyorlar ya cok basit bir örnek vereyim.Ben mediamarkt a telefon için ön sipariş vermeye gittigim gün ordaki satış görevlisi samsung un a50 için yaptığı egitim toplantısından yeni gelmişti.Firma böyle seyleri dusunup urun henuz satilmadan eğitim duzenlemis ki telefonu ilk alan insan bile karsisinda telefonu bilen egitimini almis yasadigi sorunu ilk gunden cozebilecek birisini bulsun.Böyle dusununce aradaki fiyat farkinin sebebini anlamaya basliyor insan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazonda 2900 e s8 varken niye bu telefonu alıyonuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celik44 kullanıcısına yanıt
    Naylon ? :D Metal kasalı s7 aldım ilk gun cebimdeki metal parayla temas edip ezilip yıprandı. Yere düşünce plastik metal ikiside hasar alıyor. Ha tutuş hissi önemli derseniz bilemem orasını. Arkası cam olmasındı benim derdim buda çare oldu. Siz en iyisi fiziksel olarak cihazı inceleyin derim.

• Gün içinde şarj etmek zorunda kalmayalım diye

• Kısa ama öz bir inceleme . Çok beğendim incelemeyi. İzlemenizi tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.oguz

Gün içinde şarj etmek zorunda kalmayalım diye
    S8 ile a50 arasındaki batarya farkı %30 dan fazla değildir. s8 in ekranını düşürürsün 1080p ye kullanırsın. Zaten ekranı 0.6 inç daha küçük. Bataryası a50 kadar gitmez tabi ama batarya hariç her alanda s8 daha üstün bir cihaz.
  • emirsavas kullanıcısına yanıt
    tabi tabi sen pahalı ahalı almaya alışmışsın duramaman normal... rakip markalarda daha iyi fiyat varken... aynı kalite aynı özellikler varken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

S8 ile a50 arasındaki batarya farkı %30 dan fazla değildir. s8 in ekranını düşürürsün 1080p ye kullanırsın. Zaten ekranı 0.6 inç daha küçük. Bataryası a50 kadar gitmez tabi ama batarya hariç her alanda s8 daha üstün bir cihaz.

Alıntıları Göster
    Hocam nedense ekran çözünürlüğünü düşürmenin bataryaya etkisi yok diye düşünüyorum.

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Ben bir testte bir miktar fark gözlemlemiştim diye hatırlıyorum. Sonuç olarak s8 1 günü rahat çıkartabilen bir cihaz, tabikide a50 daha iyi batarya süresi sunuyor ama kamerasından tut işlemcisine o fiyatı haketmiyor. 1500 e m20 alsın batarya isteyenler veya 2300 e mate 20 lite.
  • celik44 kullanıcısına yanıt
    naylon değil dostum glastik google a yaz bak incele nasıl bir malzeme, tutturmuşlar bi yok naylon yok plastik leğen almıyorsun pazardan glastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 25 Mart 2019; 7:20:24 >
  • Aklınızı başka yerde verin telefonu alanlar eksi ve artilarini zaten tartiyor, S8 bildiğim 3-4 saat ancak ekran alıyor bu telefon 7-8 saat işlemcisi de kamerası da çok daha kötü değil S8 den bildiğim kadarıyla canlı odak bile vermemislerdi ha iyi telefon ayrı ama eski ve eksileride yok değil 2700 e düştü hb da bir geçen hafta alayım mı dedim ama vazgeçtim..
    Telefonu kullanan arkadaşlar NFC yok telefonda bildiğim kadarıyla Samsung pay var sanırım , Samsung pay kullanan var mı aktif mi? Ödemelerde kullanımı nasıl?

• S8 çıkalı kaç sene oldu. Pili rafta eskimiştir onların:)

• Hinduların yaptığı A30 ve A50 dayanıklılık test videosu. 11.30 dan sonra bükülme testi var.

https://youtu.be/43Q9Ks1zAjQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanoguzhan -- 25 Mart 2019; 10:0:4 >
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Direk ingye baş vurdu hemen ordan faizsiz vade farksız 12 aya böldü hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Kısa ama öz bir inceleme . Çok beğendim incelemeyi. İzlemenizi tavsiye ederim...

Kutudan kılıf çıkıyor. Ama Türkiye'de çıkmıyor sanırım
  • Arkadaşlar bu telefon Type-C ama Samsung yanında hediye olarak verdiği 10.000Lik PowerBank Micro Usb çıkışlı???
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Aynen orada bir tezatlık var Küçük bir type-c kablo almanız gerekecek yada kendi kablosuyla kullanacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 25 Mart 2019; 16:39:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HARBINGER

Aynen orada bir tezatlık var Küçük bir type-c kablo almanız gerekecek yada kendi kablosuyla kullanacaksınız.
    Hocam iki kablomu taşıyacağız sürekli anlamadım. Şarj ederken micro usb ile edeceğiz powerbankı. Telefonu şarj ederken type-c
    Ulen samsung bir şeyide tam yap be kardeşim
  • Willian kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız? İng de hesabınız var mıydı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.