Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuşurken ekran açılmasının önüne geçebildiniz mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben telefonu daha almadım alacağım gelince güncel mi geliyor yoksa bende mi sizin gibi güncelleme falan yapacağım? ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar DNS değiştirmek istiyorum wifiden gelişmişe bastıktan sonra statik yapmam gereken yere bastığımda yanıt vermiyor kapanıyor. Rica etsem deneyebilir misiniz ya da alternatif olarak nereden değiştirebilirim ?

• muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Uygulama güzel lakin pro sunu almak lazim herhalde tek tıkla aod ekranı görmek için . Tek tık aod devre dışı kalıyor . Saate falan bakmak için çift tık yapıp kilit ekrana bakmak gerekiyor . Seçili uygulamalardan mesaj geldiğinde aod nin açılması güzel . Normal kullanımda, programsız mesaj geldiğinde aod nin uyanmaması da ilginç , bildirim ışığı da olmayınca mesaj falan geldiğini anlamak mümkün değil ses duymazsanız. Zaten bildirimler samsung da iphone gibi kilit ekranı açmıyor . Neyse faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyorum özetle , teşekkürler

Ekleme : mesaji değiştirmek yerine ekleme yapayım dedim:) simdi tekrar ayarlara bakinca bildirim gelince iphone gibi kilit ekran açılıyor ve tek tıkla aod ekranını açma seçeneği de varmış, çok güzel oldu bu :) arkadaşlar tavsiye ediyorum programı ve paylaşan arkadaşıma da tekrar teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 15 Haziran 2019; 0:28:12 >
  • geçmiş sayfalarda bununla ilgili sorun yaşayan bir arkadaşın iade talebi kabul edilmişti. sensörde arıza varmış sanırsam.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-a50-ana-konu--137531613-107

Bu olaydan farklı olarak ilk gün dikkatimi çeken bir şey vardı.teli her elinize aldığınızda (yada dik konuma gelince) ekran uyanıyordu.bunun olmasını istemezsek ayarlardan kapatılabiliyor..
    https://youtu.be/fJR9CJ2tvwo bu sensör için şöyle bir test var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zyveli -- 15 Haziran 2019; 0:24:54 >

• bugün selfi falan çetim de fotolar tam ekran değil yan tutunca kenarlar siyah.format bu şekilde mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Uygulama güzel lakin pro sunu almak lazim herhalde tek tıkla aod ekranı görmek için . Tek tık aod devre dışı kalıyor . Saate falan bakmak için çift tık yapıp kilit ekrana bakmak gerekiyor . Seçili uygulamalardan mesaj geldiğinde aod nin açılması güzel . Normal kullanımda, programsız mesaj geldiğinde aod nin uyanmaması da ilginç , bildirim ışığı da olmayınca mesaj falan geldiğini anlamak mümkün değil ses duymazsanız. Zaten bildirimler samsung da iphone gibi kilit ekranı açmıyor . Neyse faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyorum özetle , teşekkürler

Ekleme : mesaji değiştirmek yerine ekleme yapayım dedim:) simdi tekrar ayarlara bakinca bildirim gelince iphone gibi kilit ekran açılıyor ve tek tıkla aod ekranını açma seçeneği de varmış, çok güzel oldu bu :) arkadaşlar tavsiye ediyorum programı ve paylaşan arkadaşıma da tekrar teşekkür ediyorum
    Ben cevap vermeden siz ayarlari çözmüşsünüz guzel program prosunu gerektirecek bişey yok ama adama destek olasım da geldi biraz daha kullanayım problem çıkarmazsa bağış yapayım.

• AOD ekranı arada parlaklığını artırıyor kendi kendine sonra azaltıyor sizdede oluyor mu ?
  • Güncellemeden sonra uygulamaya girmesi en basitinden whatsappa uzun sürüyor keşke yapmasaydım güncellemeyi.

• Arkadaşlar ben telefonu daha almadım alacağım gelince güncel mi geliyor yoksa bende mi sizin gibi güncelleme falan yapacağım? ?

• ArdYgt A kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapman gerekiyor.

• Olmuyor, senin sensörde problem var

• sostoyevski kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz? ışığa bağlı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Arkadaşlar DNS değiştirmek istiyorum wifiden gelişmişe bastıktan sonra statik yapmam gereken yere bastığımda yanıt vermiyor kapanıyor. Rica etsem deneyebilir misiniz ya da alternatif olarak nereden değiştirebilirim ?
    Benzer hatayı alan arkadaşlar varsa gece modunu kapatıp deneyin. Gece modunu kapattıktan sonra düzeltebiliyorum.

Diğer sorum da örneğin whatsapptan bildirim geliyor, bildirimi kaydırıp silince whatsapp simgesinin üstündeki bildirim de gidiyor. Bunu ayarlamanın bir yolu var mı ?

• Mayıs güncellemesini yaptım fakat batarya kullanımı artmış kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: Arvelo

telefonu almayı düşünüyorum normalde mate 20 lite alacaktım abim dün aldı güzel cihaz, ama biraz artırıp bunu alabilirim belki, sonuçta uzun süre kullanacağım ve amoled istiyorum bu sefer.
    xiaomi de düşündüm lakin miui dir çeşitli sorunlardır derken kaçtım resmen ondan

elimde gm 5 plus var büküldü, bu da bükülüyormuş bundan korktum açıkası
    bu konu hk sorun yaşayan, ya da başka herhangi bir sorun yaşayan var mı?
    alınır mı yani? kamera umrumda değil açıkçası gm 5 plusda ön kameram çalışmıyor bile 1 yıldır

edit: bir de amoled kullanmadım hiç umarım burn-in yaşamam. ( amoled olmamasına rağmen ips telefonumda burn-in/ghost screen yaşamışlığım var nasıl becerdim bilmiyorum
    )

• Çentik etrafına bildirim ledini yapamadım bir türlü.
    Yardımcı olabilir misiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam işte ışık sensöründe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sostoyevski -- 16 Haziran 2019; 12:49:53 >
  • Navigasyon tuşlarını kaldırdım,ipuçlarını da kapattım ama whatsappta mesaj yazarken vs klavyenin altındaki grilik gitmiyor sacma duruyor. Bunun çözümü var mi acaba?
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Navigasyon tuşlarını kaldırdım,ipuçlarını da kapattım ama whatsappta mesaj yazarken vs klavyenin altındaki grilik gitmiyor sacma duruyor. Bunun çözümü var mi acaba?
    çözüm SwiftKey klavye

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.