Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: schmeiblak

A50 alacağım hafta sonu memnun musunuz?

Redmi note 7 ile arasındayım.tel+pc 12k bütçe var tele fazla para harcamak istemiyorum.
    xiaomi kullanmayan ama markayı seven sempati duyan 2 telefonuda deneyen ve a50 de karar kılmış birisi olarak kesinlikle a50 diyorum. illaki 2 telefonunda birbirinden farklı daha avantajlı olduğu özellikler vardır teknik detaylara hiç girmeyeceğim ama beni a50 almaya sevkeden 2 konu oldu ;

birincisi samsung tr garantili olması, diğeri paralel ithalat, her ne kadar xiaomi Türkiye olsada servisini yapan firma herkesin malumu o yüzden garanti konusunda samsung önceliğimdi.

ikinci konu ise Türkiye/Avrupa çıkış fiyatları ve xiaominin bizim ülkemizdeki 2 katı fiyatta satılması. a50 Avrupa çıkış fiyatı 349 euro iken redmi note 7 Avrupa fiyatı 149 euro olarak duyurulmuştu. xiaominin esprisi aynı/yakın özellikteki cihazı çok daha uyguna kullanmak değilmiydi peki, popüler olduktan sonra özellikle Türkiye piyasasında üst segment markalarla yarışır oldu fiyatlar, o yüzden her ne kadar sempatim olsada tercih etmedim maalesef xiaomiyi, ama dediğim gibi bunun tek sebebi bizim ülkedeki fiyat politikası vergilendirme cart curt, yoksa redmi note 7 alınmaz kötü gibi bir durum söz konusu değil.

eğer imkanın varsa yurtdışından getirtmeye çalış o zaman ucuza iyi bir telefon kullanabilirsin ama Türkiye'den alacaksan her türlü a50 daha mantıklıdır bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Benim yükleme daha başlamadı
    bileşenleri indirdi
    admin delagatorü kabul ettim ama hala bekliyor hareketlenme yok maalesef Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_love -- 13 Haziran 2019; 19:25:42 >

• OTA dan gelişme yok. Uygulamadan kurmaya da mesajlardan sonra tırstım. İndirenlere sorayım, batarya performansında gelişme var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Reis bağlantıyı kes telefonu resetle tekrar başlat güncellemeyi %70 den başlayıp 100 olunca telefonu otomatik resetleyecek kendisi açıldıktan sonra 354 uygulamayı optimize edip sonra normal şekilde başlatabilirsiniz

• uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    Parmak izi ve batarya eskisine göre daha iyi

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Gerçi sende takılı görüyor bağlantıyı kesmene gerek yok bende çıkarın demişti güncelle de tekrar bakalım ne diyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74A6023D5

Gerçi sende takılı görüyor bağlantıyı kesmene gerek yok bende çıkarın demişti güncelle de tekrar bakalım ne diyecek
    neyseki bir sonraki sayfaya geçti yazılım güncelleme ortamı yapılandırılıyor sayfasına
  • Arkadaşlar bu son kullanılan uygulamaların görselliğini değiştiren bir uygulama vardı neydi adı

• Ardkadaşlar ben şimdi a50 almaya karar verdim temmuzun başlarında alacağım bilgili arkadaşlara bazı sorularım var

Bazıları güncellemelerle uğraşıyor ben aldığımda güncel mi gelecek bende mi uğraşacağım?

Alan arkadaşlar kılıf ve Ekran koruyucu önerebilir mi çok kararsız kaldım(ben biraz sakarım kılıf korumalı olursa iyi olur)

hepsiburada dan alacağım güvenli midir?

şimdiden teşşekürler

BİRİ BANA DA CEVAP VERSİN LÜTFEN ARKADAŞLAR*

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdYgt

Ardkadaşlar ben şimdi a50 almaya karar verdim temmuzun başlarında alacağım bilgili arkadaşlara bazı sorularım var

Bazıları güncellemelerle uğraşıyor ben aldığımda güncel mi gelecek bende mi uğraşacağım?

Alan arkadaşlar kılıf ve Ekran koruyucu önerebilir mi çok kararsız kaldım(ben biraz sakarım kılıf korumalı olursa iyi olur)

hepsiburada dan alacağım güvenli midir?

şimdiden teşşekürler

BİRİ BANA DA CEVAP VERSİN LÜTFEN ARKADAŞLAR*
    ekran koruyucu cihazın üzerinde geliyor, ne çok ince nede çok kalın ben beğendim kırılmaz cam filmleri gibi sentetik kalın bir yapısı yok, dokunmatik hissiyatı daha iyi. benim telefonu aldığım yer silikon kılıfı hediye etmişti onu kullanıyorum telefoncularda silikon kılıflar 10 lira bumper yada kapaklı kılıfları sevmiyorum ama hepsiburadada güzel kılıflar var

• ArdYgt A kullanıcısına yanıt
    Bende hb'den aldım satıcı hb ise al birgünde geliyor.

• telefonu almayı düşünüyorum normalde mate 20 lite alacaktım abim dün aldı güzel cihaz, ama biraz artırıp bunu alabilirim belki, sonuçta uzun süre kullanacağım ve amoled istiyorum bu sefer.
    xiaomi de düşündüm lakin miui dir çeşitli sorunlardır derken kaçtım resmen ondan

elimde gm 5 plus var büküldü, bu da bükülüyormuş bundan korktum açıkası
    bu konu hk sorun yaşayan, ya da başka herhangi bir sorun yaşayan var mı?
    alınır mı yani? kamera umrumda değil açıkçası gm 5 plusda ön kameram çalışmıyor bile 1 yıldır

edit: bir de amoled kullanmadım hiç umarım burn-in yaşamam. ( amoled olmamasına rağmen ips telefonumda burn-in/ghost screen yaşamışlığım var nasıl becerdim bilmiyorum
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 13 Haziran 2019; 22:34:26 >

• texmo kullanıcısına yanıt
    Samsung garantili olanı tavsiye ederim, Ben M30 alacaktım bunu almadan önce ama delta garantili olduğu için buna karar verdim. Deltadan çok şikayet var. karar sizin.
  • fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    Alınır. Bende Mediamarkt gittigidiyordan aldım aynı böyle indirim vardı ve world puan ile baya iyi fiyata aldım. Bi sıkıntı yok. tavsiye ederim. Mediamarkt dükkanından satılması güven için yeterli bence.
  • bir arkadas almisti 1 ay once gecen hafta sabah kalkinca sarjdan almis telefon birturlu acilmiyor.aldigi yere goturdu verdi 30-40 gun demisler tamir suresini.
  • Telefondan guncelleme yapabilirsiniz , Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Müdür allah senden razı olsun, ben durum çubuğundan kapatmıştım navigasyon çubuğunu ama altta o ince çizgiler duruyordu, şimdi tam ekran kullanıma döndü tam istediğim gibi oldu.
  • Yeni güncelleme gelmiş,indirip uygulayan varmı ? Sonuç nasıl, gözle görünür bir fark varmı?
  • Dün acil kurtarma ekranında kalmıştı cihazım.
    Servise götürdüm.
    Epey bir uğraştıktan sonra bootloader moduna alıp stock roma yükleyebildiler.
    Bugünde Ota'dan gelmiş güncelleme. Olan dün saatlerce telefonsuz kalıp sinirlenmemle kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.