Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung klavyeyi seviyorum ya. Olmadı böyle devam napalım. Teşekkürler yanıt için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Klavyenin sağ üst köşesindeki 3 noktada klavye modu var ordan klavye boyutu ayarlanabiliyor.

Ayrıca Genel yonetim > dil ve giriş > ekran klavyesi > samsung klavye > klavye düzeni ve geri bildirim > boyutluk ve saydamlık kısmından da ayarlamak mümkün.

• Hiç yaşamadım. Ayarlardan elinize alınca ekran açılma seçeneğinden dolayı oluyorsa kapatıp deneyin

• Clinomania C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tamamen gitmedi ama az da olsa azalmış oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Teşekkürler tamamen gitmedi ama az da olsa azalmış oldu
    Gboard klavyeyi de deneyebilirsiniz. Altta boşluk bırakmıyor Temalarla standart klavye gibi kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanuque -- 16 Haziran 2019; 12:4:14 >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Bundan önce huawei ve xiaomi kullandım. Samsung klavyeyi özlemişim,en rahat bu klavye geliyor. Alttaki griligi tolere edebilirim. Umarım bir yolu bulunur

• AOD'yi kapatmama rağmen her bildirimde açılıyor sizde de oluyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba dostlar konuya biraz göz attım A50 nin kronik bir problemi varmıdır ? Ve kırılmaz cam takınca parmak izi okuyucu çalışıyor mu bilgi verirseniz çok sevinirim.
  • Güncellemeden sonra yeni farkettiğim birşey var adaptif parlaklık kapanmış bataryanın hızlı tükenmesi bundan kaynaklı olabilir adaptif parlaklığı kapalı olanlar açsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraxlive

Merhaba dostlar konuya biraz göz attım A50 nin kronik bir problemi varmıdır ? Ve kırılmaz cam takınca parmak izi okuyucu çalışıyor mu bilgi verirseniz çok sevinirim.
    kronik bir sorunu henüz yok inşallah çıkmazda, ekrandan parmak izi okuma olayı s10+ gibi değil, yavaş ve arada doğrulamada sıkıntı oluyor ilerleyen güncellemelerde 1 tık iyileşir belki ama öyle aman aman bir performans beklemeyin, ben pek kullanmıyorum ekrandan parmak izi ile kilit açmayı, yüz tanıma daha stabil ve kolay geliyor bana

• Telefonu genel anlamda internet sıkıntısı olan var mı ? Wifi arada kopuyor ünlem çıkıyor. 4.5g bağlantı da bağlı gözüküyor ama girmiyor. Aç kapa yapınca düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

kronik bir sorunu henüz yok inşallah çıkmazda, ekrandan parmak izi okuma olayı s10+ gibi değil, yavaş ve arada doğrulamada sıkıntı oluyor ilerleyen güncellemelerde 1 tık iyileşir belki ama öyle aman aman bir performans beklemeyin, ben pek kullanmıyorum ekrandan parmak izi ile kilit açmayı, yüz tanıma daha stabil ve kolay geliyor bana

Alıntıları Göster
    hocam merhaba. telefonu simdi sipariş verdim hepsiburadadan fakat jelatin ile parmak izinin çalışıp çalışmadıgını hala ögrenemedim o konu hakkında bir bilginiz var mı ?

• Benim telefondan beklentim bataryasının iyi gitmesi ve ön kamerasının iyi olması parmak izi okuyucusunun vs iyi olmaması benim için önemli değil şuan kullandığım telefonda 3000 amper batarya var a50 alsam wifi ye bağlı sosyal medya kullanımında 1.5 günü bulabilir miyim 1000 amper bataryanın farkını hissedermiyim yoksa değmez mi? Ön kamerası nasıldır?

• Bendede sıkıntı var türkcell kullanıyorum aradım bi problem yok dediler. Belki ilerde güncellemeyle düzeltirler. Hattan değilde yazılımsal gibi duruyor.

• emretutar E kullanıcısına yanıt
    Benimki de Turkcell, arkadaşımın da acaba şebeke bandıyla ilgili bir sıkıntı mı var ?

Başka operatör kullanıp aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?

• Türkcell müşteri hizmetleri ile irtibata geçip sorunu belirtirseniz onlarda üreticilerle iletişim sağlayıp konuyu araştırabilirler. Ben iki defa aradım gene sorun olursa gene arıyacağım. Wifide hiç sıkıntı yok. Telefonu servise göndersek bişey yok diyecekler çünkü ne zaman olduğu belli olmuyor malesef. En son çözümde hat değiştirmek. P smart kullanıyordum ondada türkcell de fazla şarj gidiyordu ama hatta hiç sıkıntı yoktu.

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun oynamıyorum telde çok rahat 1.5 gün kullanırsın tabii senin kullanımına bağlı . Ama bence ilk tercihin a50 olsun .

• Buraxlive B kullanıcısına yanıt
    Üstünde gelen jelatin ile bir süre idare edebilirsin. Cam taktıracağın zaman da ince olmasına dikkat et. Benimki çok ince parmak izine engel olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraxlive

hocam merhaba. telefonu simdi sipariş verdim hepsiburadadan fakat jelatin ile parmak izinin çalışıp çalışmadıgını hala ögrenemedim o konu hakkında bir bilginiz var mı ?

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın, telefon kendi üzerinde koruyucu film ile geliyor, ne çok ince ne çok kalın hiçbir bir sorun yok parmak izi çalışıyor ama dediğim gibi ekrandan parmak izi okuma konusunda s10+ performansı beklerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız çünkü teknoloji farkı var ama dokunmatikte hiçbir sıkıntı yok genel itibariyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

Benim telefondan beklentim bataryasının iyi gitmesi ve ön kamerasının iyi olması parmak izi okuyucusunun vs iyi olmaması benim için önemli değil şuan kullandığım telefonda 3000 amper batarya var a50 alsam wifi ye bağlı sosyal medya kullanımında 1.5 günü bulabilir miyim 1000 amper bataryanın farkını hissedermiyim yoksa değmez mi? Ön kamerası nasıldır?
    telefonda oyun oynamıyorum ve haftasonu çoğunlukla wifide kullanıyorum, 10,5-11 saat gibi ekran süresi alıyorum mobil veride hoş bataryayı daha yüzde 35 altına hiç düşüremedim . bugün wifide sabah yaklaşık 10:30 dan beri chrome youtube instagram yoğun kullanımda şu şekilde bir veri elde ettim, umarım yardımcı olur batarya konusunda.

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 16 Haziran 2019; 23:49:55 >

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.