Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gittigidiyor dan ürün almanızı önermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 13 Haziran 2019; 15:5:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde pc yok, tek şansım ofisteki pc. Bakalım mesaiye 2 saat var daha, umarım hallolur.
  • %73'de bekliyoruz 45 dakikayı geçti.
  • Acil durum kurtarma yazılımı dondu kaldı. Buradan Bootloader moduna giremiyorum. Telefon kapanıyor, tekrar acil durum kurtarma modunda başlıyor. Bootloader moduna girip odin ile rom yükleyeceğim ama nasıl gireceğim. Yardımcı olabilecek var mı ?
  • Ardkadaşlar ben şimdi a50 almaya karar verdim temmuzun başlarında alacağım bilgili arkadaşlara bazı sorularım var

Bazıları güncellemelerle uğraşıyor ben aldığımda güncel mi gelecek bende mi uğraşacağım?

Alan arkadaşlar kılıf ve Ekran koruyucu önerebilir mi çok kararsız kaldım(ben biraz sakarım kılıf korumalı olursa iyi olur)

Hepsiburada dan alacağım güvenli midir?

şimdiden teşşekürler
  • Arkadaşlar telefonu gece modunda kullanıyorum ama navigasyon çubuğu instagram vb uygulamalarda beyaz kalıyor göz zevkini bozuyor nasıl siyah yapabilirim ?

• @NişancıX

Cihaz kaldı tuğla oldu resmen.
  • Şarjım çok hızlı gidiyor tavsiyesi olanlar var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende yaklaşık 15 gündür a50 kullanıyorum zenfone 2den geçiş yaptım, a50de 4000mah batarya var yalnız 10-11 saat gibi muazzam bir ekran süresi alıyorum. zenfone 2de 3000mah batarya vardı maksimum 4,5 saat ekran süresi alabiliyordum. (2 telefonda da oyun oynamıyorum)

neyse çözemediğim tek bir sorun var telefonda, kamera ağır çekim modundayken gündüz hiçbir sorun yok ama akşam denediğimde görüntü dalga dalga sanki çamur gibi oluyor. bunun bir ayarı falan var mıdır herkeste mi aynı bende mi böyle yoksa anlamadım. bilen anlayan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim

• MHEC kullanıcısına yanıt
    aynen ne alsam geri iade etmek zorunda kalıyorum hala daha akıllanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Arkadaşlar telefonu gece modunda kullanıyorum ama navigasyon çubuğu instagram vb uygulamalarda beyaz kalıyor göz zevkini bozuyor nasıl siyah yapabilirim ?
    Navigasyon çubuğu ayarlarından hareket ipuçlarını kapatın görünmez

• Ardkadaşlar ben şimdi a50 almaya karar verdim temmuzun başlarında alacağım bilgili arkadaşlara bazı sorularım var

Bazıları güncellemelerle uğraşıyor ben aldığımda güncel mi gelecek bende mi uğraşacağım?

Alan arkadaşlar kılıf ve Ekran koruyucu önerebilir mi çok kararsız kaldım(ben biraz sakarım kılıf korumalı olursa iyi olur)

hepsiburada dan alacağım güvenli midir?

şimdiden teşşekürler
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz ayarlara nerden ulaşacağım ? Sadece navigasyon düğmesi ya da gezinti çubuğu olarak ayarlanılan ekrana geliyorum ama hangisini seçersem seçeyim renk uygulamaya göre beyaz oluyor.

• quote:

Hocam dediğiniz ayarlara nerden ulaşacağım ? Sadece navigasyon düğmesi ya da gezinti çubuğu olarak ayarlanılan ekrana geliyorum ama hangisini seçersem seçeyim renk uygulamaya göre beyaz oluyor.
    Ayarlar - Ekran - Navigasyon Çubuğu tam ekran hareketlerini seçince altta hareket ipuçları çıkıyor. Kapatınca ekranın alt kısmındaki çizgiler gizleniyor.

Ben tam ekran hareketleri ile kullanıyorum. Siz navigasyon çubuğu ile kullanacaksanız işe yaramaz tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanuque -- 13 Haziran 2019; 17:43:51 >
  • A50 alacağım hafta sonu memnun musunuz?

Redmi note 7 ile arasındayım.tel+pc 12k bütçe var tele fazla para harcamak istemiyorum.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bu şekilde daha güzel gibi geldi. Tamamen gizledim ama tek elle kullanmada zorluk yaşayacak gibiyim

• quote:

Tamamdır hocam bu şekilde daha güzel gibi geldi. Tamamen gizledim ama tek elle kullanmada zorluk yaşayacak gibiyim
    Önceki sayfalarda önerilen One Hand operation+ programını tavsiye ederim. Çok kolaylık sağlıyor tam ekran hareketleri için

• frenze kullanıcısına yanıt
    Aga ben ne yapayım ki burdan ağrı olur herşeyi söyledim tarif ettim bir internet kafe de mi yok pcsi iyi olan

• Pil konusunda tereddütü olanlar aşağıdaki videoyu izleyebilirler. Özellikle M30(5000 amper) ile A50(4000 amper) arasında 2 saat fark var.

https://www.youtube.com/watch?v=XtMVEgXYU4U
  • Benim yükleme daha başlamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_love -- 13 Haziran 2019; 18:27:53 >
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.