Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yazılım güncelleme bildirimi geliyor . habire sonra iptale basmaktan yoruldum bu sürümden oldukça memnunum ne yapamam gerekiyor?

4 5 aydır oluyor bişey bulamadım ayarlarda . otomatik indir ve planlı yaz günc kapalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı şey bende de var kendim de batarya değiştim değişen birşey olmadı. bazen bi anda kapanıyor bazen hızlı şekilde düşüyor telefonun genel özelliği haline geldi bir kaç kişide de aynı sıkıntıyı gördüm

• _erdal_ kullanıcısına yanıt
    Sanırım kronik sorun hocam ben başka bir telefon almaya karar verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi sürümde kullanıyorsunuz . acaba son güncellemeyle gelen planlı eskitme oyunu mu bu yoksa? ben güncellemelerin bildirimlerini kapatamadım allahın korelisi illa yaptıracak güncellemeyi inatla reddediyorum.
  • zubanda860 kullanıcısına yanıt
    En son sürümdeyim.
    Galaxy S6 telefonumu 6.0.1 ile kulllanıyorum.Ayarlarda güncelleme kapalı olduğu halde 1.5 senedir güncelleme bildirimini hala alıyorum.İnatla güncellemiyorum.Telefonum ilk gün nasılsa hala o performasta çalışıyor.Güncellemeden devam et.Hiç kafanı takma bunu kapatmanın bir yolu yok.Bende refleks oldu artık.Alıştım.Eğer uzun süre telefonunu kullanmayı düşünüyorsan bu şekilde ekranın boş kısmına bas geç.
    abimde de aynı telefon var. onda sıkıntı yok şimdilik aynı sürüm ve güncellemeler var yazılımsal değil donanımsal bir arıza bence.

• Telefonun tepki verme süresi artmıştı. resetlesemde istediğim gibi hızlı olmuyordu. Garanti bitti custom roma geçtim. 8.1 oreo Rr os ve lineage os u denedim. Memnun kalmadım. Görseldeki rom süper tavsiye ederim.

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• ekran kırıldı fiyat ne kadar biliyor musunuz dokunmatik çalışıyor ekranda ortadan kırık var
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Ekran + Dokunmatik + Ön Cam 400 tl felan hocam.

Bildiğim kadarıyla lcd ve dokunmadık ekran beraber değişiyor.bence tamir yerine yeni cihaz daha mantıklı

- cihazın %15den seri bir şekilde sarji bitmesi yazılımsal ve kronik sorun.gelen güncelleme genelde güvenlik olduğu için ilgilenilmiyor.

-

• Bir süredir cihazı %10 civarlarında şarja taktığımda şarjda olmasına rağmen %1’e kadar düşüyor ve öyle dolmaya başlıyor başka yaşayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

Ekran + Dokunmatik + Ön Cam 400 tl felan hocam.

Bildiğim kadarıyla lcd ve dokunmadık ekran beraber değişiyor.bence tamir yerine yeni cihaz daha mantıklı

- cihazın %15den seri bir şekilde sarji bitmesi yazılımsal ve kronik sorun.gelen güncelleme genelde güvenlik olduğu için ilgilenilmiyor.

-
    Hocam peki bunun önüne nasıl geçeriz? Rom atmak veya custom romla halledebilir miyiz aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum a7 2016 ımda

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Hocan ben custom rom denemedim. Bazı bankaların uygulamarı custom rom da açılmıyor malesef.

Ama custom rom deneyip sonuç gören var. Bilginiz var ise xda forumda romlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

Hocan ben custom rom denemedim. Bazı bankaların uygulamarı custom rom da açılmıyor malesef.

Ama custom rom deneyip sonuç gören var. Bilginiz var ise xda forumda romlar var
    Battery drain diyerek mi bakmak lazım bilsem bakacağımda sorunumuzun ingilizce terimi ne acaba :) xda dan rom yükledim zaten :)

• Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    Resimdeki roma geçtim. Root olmadığı için banka uygulamalarında sıkıntı yok. Halkbank ve kuveytturk mobil uygulamalar kullanılıyor. Ayrıca custom romlarda whatsapp 'ta uyarı veriyordu. Bu romda uyarı vermedi.

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• Hocam ekran vs gibi da atarmisiniz Bende düşünüyorum.birde -yönleri felan vsrmi roomun

• Bataryası %20 de %30 da 2 3 dk da biten arkadaşlar garanti bitmeden servisde değiştirin bataryayı, aynı sorun bende de vardı %50ler de falan aniden veya bir kaç dk da kapanmaya başladı cihazın arkasında da açıklık vardı bataryanın şiştiği belliydi, garantiden bir kaç saat içinde bataryayı değiştirip teslim ettiler, şuanda hızlı şarjı kapadım öyle kullanıyorum yine aynı şeyi yaşamamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

Bataryası %20 de %30 da 2 3 dk da biten arkadaşlar garanti bitmeden servisde değiştirin bataryayı, aynı sorun bende de vardı %50ler de falan aniden veya bir kaç dk da kapanmaya başladı cihazın arkasında da açıklık vardı bataryanın şiştiği belliydi, garantiden bir kaç saat içinde bataryayı değiştirip teslim ettiler, şuanda hızlı şarjı kapadım öyle kullanıyorum yine aynı şeyi yaşamamak için.
    ucretsiz mi degistiler hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: dh_userr

Bir süredir cihazı %10 civarlarında şarja taktığımda şarjda olmasına rağmen %1’e kadar düşüyor ve öyle dolmaya başlıyor başka yaşayan var mı
    Bu sorunu yaşıyor muydunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

ucretsiz mi degistiler hocam?

Alıntıları Göster
    Aynen hocam garanti devam ettiği için ücretsiz değiştiler (ist axis avmdeki samsunga gidin diğerleri sorun çıkarıyorsa)
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.