Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonun ekranı kırıldı mı direk çöp oluyor ya ne kadar acı, 500 liraya yakın fiyat istiyorlar ekrana
  • 23.05.2018 güncelleme gelmiş 17 mb civarinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopee

23.05.2018 güncelleme gelmiş 17 mb civarinda.
    Bu güncellemesi yaptıktan sonra telefonda ısınma olayı başladı.onceden oyun oynarken ısınmıyordu fakat şimdi ısınıyor.aybi sorunu yaşayan var mı

• Oyun oynamadigim icin ısınma sorununu bilmiyorum ama güncelleme ile şarj çabuk bitiyor.

• _erdal_ kullanıcısına yanıt
    hocam aynı sorun bende de var bataryayı değiştirdim şarj 40a kadar düştüğünde kullanmasam bile bi süre sonra kendiliğinden kapanıyor 30 a kadar indiğinde direk kapanıyor nefret etmeya başladım ilk bataryası duruyo bende onu taktırcak tekrar en azından böyle bi sorun olmuyordu

• bataryayı kendim değitirdim. sorun değişmedi demek sorun bataryada değil hocam. farklı bir sıkıntısı var. aynı model abimde olmasa yazılımsal diyecem ama aynısından var. ne yapacam bilmiyorum. bende sizin gibi nefret etmeye başladım telefondan. yeniside alınmıyor dünya parası. günde 3 defa sarj etmeye başladım tam bozuluncaya kadar böyle devam.

• Daha önce serviste ekran ve batarya değişimi yaptırdım. Batarya değişiminden önce batarya yüzde 15 ten sonra hızlı yada aniden bitiyordu. Batarya değişiminden sonra sürekli 1 amperlik apple orijinal adaptörünü kullanıyorum ani kapanma hiç olmadı. Kendi orijinal adaptörünü kullanınca şarj biraz daha hızlı bitiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _erdal_ kullanıcısına yanıt
    bilemedim ki hocam batarya değişiminden önce hiç bi sorunum yoktu. hard resetle felan düzelir mi acaba çözüm bulursanız haberdar ederseniz sevinirim

• iyi akşamlar hocalarım. bende ekranı kırık a510 var. orijinal ekranı uygun fiyatlı nereden bulurum. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★
    ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• xpity X kullanıcısına yanıt
    Hangi romu kurdun7z hocam acaba bize de yardımcı olurmusunuz 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

Hangi romu kurdun7z hocam acaba bize de yardımcı olurmusunuz 😊
    Boşuna XDA da aramayın bulamazsınız :) Romun modlanması ve bu hale gelmesi tamamen bana aittir. Samsung efendinin ne Exprience nede 7.1.1 çıkartacağı yok. Bende kolları sıvadım ve kendi romumu modladım kullanıyorum. Gereksiz ne varsa kaldırdım. Batarya performansı, volte desteği, (xda daki hiç bir yabancı romda TR için volte desteği yoktur.) arka planda çalışan youtube, tuş ışıklarının ayarlanma süresi, ve genişletilmiş yeniden başlat menüsü ekledim. Google arama widget çubuğunuda oval köşeli yaptım. Dual Speaker mod ekledim. Oyunlarda, müzik ve videolarda iki hoparlerden ses gelir. Yani ses monodan stereoya yükseltilmiştir. Rom kendinden rootlu olarak kurulur. Romun boyutu 1 gb tutarında, stabil ve takılma yapmadan vızır vızır çalışır. Bu romu yaparken, Xda daki yaklaşık 20 ye yakın rom kurup deneme yaptığım bütün romlardan beğendiğim kısımlardan esinlenerek ortaya kendime özel modladığım romu çıkarttım. Bu romun bütün işlemleri bana ait. Malesef xdaki geliştiriciler kendi romları dışındaki romlara yardım etmiyorlar. O yüzden yaklaşık 3 aylık bir birikim ile ortaya bu romu çıkarttım. Ayrıca paralı temaları sınırsız kullanma eklentisi elimde mevcut. Bir kere dene diyorsun süren hiç bitmeden sonsuz kullanıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 21 Haziran 2018; 13:45:45 >

Foruma ne zama ekran ss atsanız yada mesaj atsanız romu ben yaptım kendime özel diyorsunuz bunu daha önceki mesaj da da yaptınız ☺

Biz yardımcı olurmusunuz diye sormuştuk ama neyse siz yanlış anlamışsınız mevzuyu...

• Telefonun rootlu mu? Yada daha önce custom rom yükledin mi kullandın mı?
    Yok hocam telefonum rootlu değil.

Daha önce custom rom yükledim.

Rom hoşuma gitti zaten baya bir uygulamayı bende kullanmadığım için devre dışı bırakmıştım.yardim ederseniz kurabilirim.

• 18.65 mb bir güncelleme geldi

hocam elinize sağlık çok güzel bi rom yapmışsınız. bizimle paylaşıp bu mübarek günde bi sevap bi hayır duası kazanabilirsiniz

• Arkadaşlar yüzde 40 larda telefonum aniden kapanıyor. Bunun için çözüm önerisi olan var mı? Telefonun serviste bataryası değişti fakat sorun düzelmedi. Garantim de bitti yakın zamanda. Ne yapsam bilemedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpity

Boşuna XDA da aramayın bulamazsınız :) Romun modlanması ve bu hale gelmesi tamamen bana aittir. Samsung efendinin ne Exprience nede 7.1.1 çıkartacağı yok. Bende kolları sıvadım ve kendi romumu modladım kullanıyorum. Gereksiz ne varsa kaldırdım. Batarya performansı, volte desteği, (xda daki hiç bir yabancı romda TR için volte desteği yoktur.) arka planda çalışan youtube, tuş ışıklarının ayarlanma süresi, ve genişletilmiş yeniden başlat menüsü ekledim. Google arama widget çubuğunuda oval köşeli yaptım. Dual Speaker mod ekledim. Oyunlarda, müzik ve videolarda iki hoparlerden ses gelir. Yani ses monodan stereoya yükseltilmiştir. Rom kendinden rootlu olarak kurulur. Romun boyutu 1 gb tutarında, stabil ve takılma yapmadan vızır vızır çalışır. Bu romu yaparken, Xda daki yaklaşık 20 ye yakın rom kurup deneme yaptığım bütün romlardan beğendiğim kısımlardan esinlenerek ortaya kendime özel modladığım romu çıkarttım. Bu romun bütün işlemleri bana ait. Malesef xdaki geliştiriciler kendi romları dışındaki romlara yardım etmiyorlar. O yüzden yaklaşık 3 aylık bir birikim ile ortaya bu romu çıkarttım. Ayrıca paralı temaları sınırsız kullanma eklentisi elimde mevcut. Bir kere dene diyorsun süren hiç bitmeden sonsuz kullanıyorsun.

Alıntıları Göster
    Paylaş millete faydan dokunsun yok paylaşmayıp kendine saklayacaksanda gelip burada caka satma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• asabi kullanıcısına yanıt
    asabi bence haklı bu konuda sürekli girip kontrol ediyorum forumu belki paylaşırda indirip kurarız diye

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.