Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrlara gir hocam kilit ekranı ve güvenlik orda smart lock var oraya gir göreceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sline01

ayrlara gir hocam kilit ekranı ve güvenlik orda smart lock var oraya gir göreceksin
    çok ilginç benimkinde kesinlikle yüz tanıma yok
    ayrıyetten mavi ışık filtreside çalışmıyor sizde çalışıyormu?
  • Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum var; bizim telefonlara Google Cam uygulamasını kurma imkanımız var mı? Diyafram açıklığı olarak halen iyi kameraya sahibiz, yazılımla daha da iyi olabilir. Pek bulamadım ben bilgi varsa bilgi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
  • Hocam siz eski sürüm mu kurdunuz acaba final versiyonunda var ben kullanıyordum şimdi farklı telefona geçtim ama kesinlikle var filtre ışığı bilmiyorum denemedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıldır sorunsuz kullandığım A5 telefonum bir anda şarj olmamaya başladı (herhangi bir darbe, sıvı teması vs yok).

Şarj soketini temizledim bir değişiklik olmadı. Telefoncu direkt şarj soketinin değişmesi gerektiğini söyledi.

Daha önce aynı durumu yaşayan çözüm bulan var mı ?

• Yazlım gelmiş

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• ego37 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne gibi yenilikler var.

• Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    Hic bi değişiklik yok,

• Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık bir aydır 'konum' problemi yaşıyorum. Telefon konumu net saptamıyor, harita uygulamaları düzgün çalışmıyor konumları söylemiyor... Google Haritalar konum aranıyor diyip duruyor, yandex ise, 30 saniyede aniden ilerliyor. Bu sıkıntıyı nasıl aşabilirim? Bazen çok lazım olabiliyor çünkü, piyasada çok yüksek vedalaşamıyoruz telefonla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık bir aydır 'konum' problemi yaşıyorum. Telefon konumu net saptamıyor, harita uygulamaları düzgün çalışmıyor konumları söylemiyor... Google Haritalar konum aranıyor diyip duruyor, yandex ise, 30 saniyede aniden ilerliyor. Bu sıkıntıyı nasıl aşabilirim? Bazen çok lazım olabiliyor çünkü, piyasada çok yüksek vedalaşamıyoruz telefonla.
    Ayarlardan konuma girin.Yukarida sadece telefon degilde google konumu secin gecer.

• Arkadaşlar merhaba, a5 2016 telefonumun kilit tuşuna basıp kitledikten sonra tekrardan açmak istediğimde telefonum açılmıyor ekran siyah ekranda kaliyor ya da her kilit tusuna bastığımda beyaz ışık yanıp sönüyor. Bu sorunu garantiye gönderdiğimde iletmiştim ama aynı sorun hala devam ediyor. Garanti süresi şuan doldu. Sizce tekrardan samsung servisine mi yollayım yoksa telefon tamircisine mi vereyim?

• ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• Güncelleneden sonra şarz yüzde 45 te tellefon kapanmaya başladı. Açıyorum sarz sıfır diyor. Tekrar takıyorum 20lerde çekiyorum hiç biymiyor. Ne iş?

• birey112 B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum.birde sarı hızlı gitmeye başladı planlı eksiltme.

• Tinuviel07 T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar sorunu buldum. Telefon soğukta kitleniyor elimle ısıttığımda tekrardan açılıyor. Cok ilkel ve komik bi sorun. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• Son güncellemeden sonra şarjı çabuk bitmeye başladı,önceleri çok memnundum sakın güncelleme yapmayın.bunun bir çözümü varmı acaba güncellemeyi geri silmek gibi.

• annem kullanıyor bu telefonu da ekrani kırmış alttan küçük bi köşe ekran çalışıyor sıkıntı yok alt köşeden üst ekran 1 cm kadar kırılmış bunun ekranı ne kadar dır ve nerede değiştirilir arkadaşlar garantisi bitti zaten olsada girmezdi zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinuviel07

Arkadaşlar sorunu buldum. Telefon soğukta kitleniyor elimle ısıttığımda tekrardan açılıyor. Cok ilkel ve komik bi sorun. Aynı sorunu yaşayan var mı?
    Aynı sorunu sabah vakitlerinde bende yaşıyorum. Güç tuşuna basıyorum açmak için ancak açmıyor. Mavi ekran gelip gidiyor. Bir süre sonra açılıyor. Demekki soğuktanmış. Sabah ayazı etki ediyomuş. 4 derece. Arabada buz gibi tabi.

• iyi akşamlar arkadaşlar benim telefonda bikaç aydır şu sıkıntı var ekranın yarısında alt kısımda ekran kararması yaşanıyor ama sadece kısık parlaklıkta oluyor onun dışında parlaklık yarıda felan olunca sıkıntı olmuyor. başına böyle bişey gelen var mı. garantisi de bitti iç ekran değiştirmekte şimdi 300 400 den aşağı değildir.

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• Bende de oluyor bir müddet full parlaklıkta kullanıyorum düzeliyor sonra tekrar oluyor falan bi sıkıntısını görmedim

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.