Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

Hocam tema mi kullanıyorsunuz mesajlar iconu felan güzelmiş 😊

Alıntıları Göster
    Tema yok. Samsung'un kendi sitesinde apk lar var. Ordan indirebilirsin. Sadece kamera apksını bulamadım. apkmirrorda var oda kurulumda hata veriyor
  • krmtrylcn kullanıcısına yanıt
    Apk nin ismi nedir hocam ?. Güzelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Apk bende yüklüyorum sammbileden ama mesajalr iconu mavi değil hocam.

Sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: krmtrylcn

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-messages/samsung-messages-5-0-11-8-release/samsung-messages-5-0-11-8-android-apk-download/

Buyrun
    Sadece mesaj ikonu değişti. Tlf ve rehber aynı değişmedi 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: krmtrylcn

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-messages/samsung-messages-5-0-11-8-release/samsung-messages-5-0-11-8-android-apk-download/

Buyrun
    Hocam yazılım samsungun kendisine mi ait yoksa başkası tarafından geliştirilmiş mi? Eğer samsung ait değilse sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

Sadece mesaj ikonu değişti. Tlf ve rehber aynı değişmedi 🤔

Alıntıları Göster
    https://www.sammobile.com/apk/samsung-call/samsung-call-2-3-03-20/

https://www.sammobile.com/apk/contacts/samsung-contacts-3-4-03-4/

Arkaplan güzelmiş, paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sekai

Arkaplan güzelmiş, paylaşır mısınız?
    Duvar kağıdı ve temalar bölümünden indirdim. Orada bulabilirsin
  • Arkadaşlar garanti bitimine az kaldı bende.Bataryayı garantiden ucretsiz degiştirirler mi?

• Arkadaşlar 1 senelik cihaz temiz kullanıyorum fakat bugün dikkatimi çekti.

Arka kapağın sadece sağ kısmında az bisey açılma var aynı sorunu yaşayan oldu mu ? Sanırım batarya şişti %15 den şark çok hızlı bi şekilde düşüyor napmam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

Arkadaşlar 1 senelik cihaz temiz kullanıyorum fakat bugün dikkatimi çekti.

Arka kapağın sadece sağ kısmında az bisey açılma var aynı sorunu yaşayan oldu mu ? Sanırım batarya şişti %15 den şark çok hızlı bi şekilde düşüyor napmam lazim
    Bende de dikkatli bakılmadığında anlaşılmayacak kadar bi açıklık var fakat ani kapanmalar falan yok sizde var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 19 Nisan 2018; 17:34:20 >
  • Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    Yüzde 15 den şarjın düşmesi kronik bir şey bu cihazlar için.Samsung aldığımdan beri yazılım güncellemeleri falan hiçbir şekilde bu sorunu çözemedi(çözmedi).İnternette yüzde 70-80 bu konudan bahsediyor.Bataryada problem varsa servise derdinizi anlatın.Temiz kullandığınızı söyleyin servis anlayışlıysa ücretsiz değiştirsinler,zaten çoğu kişi garanti bitmeden bataryayı değiştiriyor 2 sene daha kullanabilmek için..
  • Dikatli bakmadıkça belli olmuyor bendede.

Yok hocam ani kapanma yok.

• Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım yazılımla alakalı hocam 1 yıllık garanti duruyor göndericem ama yedek telefon yok ayrıca kapak açılınca düzen tutar mı? Acaba forumda batarya değiştiren oldu mu

• Merhaba arkadaşlar geçen yıl Nisan ayında eşime Samsung A5 2016 model telefon aldım telefonu Ocak ayına kadar sorunsuz kullandık ancak Ocak ayında telefon WiFi ağları görmemeye görse de bağlanmamaya başladı. Telefonu Samsung yetkili servisi olan Kayseri Özfedakar Elektronik e gönderdim. 1 hafta içinde telefon sorun çözülmüş şekilde geldi. 
     Mart ayının 20 sinde yine aynı arızayı verdi telefonu yine aynı servise gönderdim bu defa 20 güne yakın sürdü telefon için her aradığımda "testlerimiz devam ediyor" şeklinde cevap verildi telefon 3 haftada geldi. 
    Az önce telefonda video izlerken ve telefonun % 30 şarjı varken telefon kapandı ve şarja taktım yine de ekranda hiç bir şey yok ve telefon açılmıyor. Aldığıma alacağıma pişman oldum. 
    Şimdi sizlerden ricam bu telefon için değişim talep edebilir miyim? Eğer edebilirsem nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 18.11 mb boyutunda güncelleme gelmiş.

Galiba güvenlik güncellemesi.

• ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• merhaba arkadaşlar

batarya değiştiren var mı. benim telefon yüzde 35 40 tan sonra 5 10 dk kullanım yapmadan bitiyor. garantiye 4 kere yolladım batarya değişimi 2 kere yapıldı diye söylendi birinde kalibrasyon birindede saçma sapan bişeyler yaparak gönderdiler ama değişen bişi olmadı. telefonu kullanamaz hale geldim. resimden de görüldüğü üzere toplamda 7 saatlik kullanım var. sarj bi anda bitiyor ve belli bir yerden sonra bi anda doluyor. sorun bataryada ise kendim değiştirecem. sizce sorun batarya mı ve kendim yapmama değer mi. garantinin bitmesine 20 gün kaldı ve birşey de yapmıyorlar. (intellicell firması)

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.