Şimdi Ara

Samsung Galaxy A33 Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
22
Favori
50.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. Banyoya girip zifiri karanlıkta denedim dediğiniz gibi ön kamerada karıncalanma var.Ön kamerayı elimle kapattığımda karıncalanma devam ediyor. Arka kamera ise düz siyah. Umarım yazılımsaldır  

• Salur2019 S kullanıcısına yanıt

Hocam Allah razı olsun, teşekkür ederim baktığın için. İçimi rahatlattın. Bende ön kamera bozuk mu diye telaşlanmıştım daha 3 günlük telefon. Çevremde kullanan da yok test edememiştim. Sende de varsa karıncalanma sorun yazılımsaldır diye düşünüyorum. Ön kamera karanlıkta ve düşük ışıkta kötü çekiyor. Selfie denersen anlarsın. Umarım güncellemeyle düzeltirler karıncalanma olayını. Burada bu şekilde yardımlaşırız telefonla alakalı. Sormak istediğin birşey olursa sende sorabilirsin. Seve seve yanıtlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axipeach -- 12 Haziran 2022; 19:25:47 >
  • axipeach kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde kamerayı kapatınca bende de karıncalanma yaptı. İşin ilginç tarafı ip 11 pro var yeğenimde. O da aynı şekilde ön kamera karıncalı kapatınca. Bence genel olarak ön kameralar böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilk kez gördüm böyle birşey demek ki normal bir durum.

• Parmakizi okumayı hızlandırmak için kilit açma animilasyonu kapatın fark ediyor.

• teknosanın hediye akıllı bileklik kampanyası ile aldım.(bu arada yarın-20 haziran- kampanyanın son günü) umarım memnun kalırım.

• Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Telefonu kardeşim için alacağım günlük işlerini halledebileceği kamerası çok önemli ve en fazla film izleyeceği için bu telefon sizce bir problem çıkarır mı?

Yani genel olarak telefona baktığımızda sizce alınabilir mi ciddi bir problemi var mı kronik bir sorun orneğin çünkü çok olumsuz yorum görüyorum korktum açıkçası.

Bir de son olarak internetten alacağım tavsiye ettiğiniz indirimli bir yer var mı ya da bir kampanya Bir önceki mesajda arkadaş bileklik kampanyasından bahsetmiş fakat sanırım o kampanya bitmiş buna benzer şeyler de olabilir

• radtv213 R kullanıcısına yanıt

Telefon güzel ben memnunum arka kamera çok başarılı ön kamera düşük ışıkta falan başarısız kalıyor. Telefonun şuanlık kronik bir sorunu yok. Pil konusunda eleştirenler var ben 8 saat ekran açık süresi alıyorum. Toplamda 1 günü çıkarıyor. Bana göre pil sorunu yok gayet yeterli. Bir kaç yerde şebeke sorunu yaşayanlar vs. ses kesilmesi falan yaşadıklarını okumuş görmüştüm şuana kadar ben öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Ben vatan bilgisayardan almıştım şarj aleti kutudan çıkmıyor 25w orjinal şarj adaptörü almayı unutmayın. Ben alırken kampanya falan yoktu. Iki gün önce vatanda da bileklik kampanyası vardı. Bilmiyorum bitti mi bu tür kampanyalar çokta önemli değil benim için. Verdikleri bileklik mi band 4 ayarında pek bisey beklememek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axipeach -- 21 Haziran 2022; 18:50:37 >
  • Anladım detaylı bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum

• Salur2019 S kullanıcısına yanıt
    quote:

Telefonun tasarımı çok güzel premium bir havası var.

Yazınızı okuyunca işte bu dedim S21 FE 5G istiyordum ama Vatan Bilgisayar'dan kart kampanyasi ve Fit2 hediyesiyle güzel fiyata gelince gönlümü çeldi, satın alıp kullanınca ne güzel bir karar vermişim dedim. Arkasının görünümü ve uzun süreli yazılım desteğiyle S serisi gibi bir telefon almış oldum, üstelik RAM Plus sayesinde 12 GB RAM'i olacak ve her telefonda yok bu özellik...

Ekranın standart ayarlarını geliştirici seçeneklerinden mutlaka değiştirin, çok fark ediyor. Ben de ekran kenarlarındaki boşluklara şaşırdım ama kılıf takınca hiç sorun teşkil etmiyor. Damla çentiğin de modası geçmedi bence, birden noktalı tasarım yayıldı ve daha ömrü var...

Yazıldığı üzere Exynos 1280 ile Samsung bu sefer başarılı bir işe imza atmış, bir kere bile darboğaz yaşamadığım gibi yoğun işlemlerde hafif ılıklıktan başka aşırı sıcaklık hissedeceğim hiçbir şey olmadı. Nice işlemcileri test ettim ve söyleyebilirim ki artık sorun yaşayanın kendi hatası olacak, Wi-Fi ile saatte yüzde 7 pil tüketimi oluyor, telefonumun daha yeni olduğunu ve pile kalibrasyon gerektiğini unutmayın. Arka plandaki uygulamalar arasında geçiş yapmayı özlemişim eski Huawei kullanıcıları ne demek istediğimi bilirler

Aslında gözümü kapatıp yüksek model satın alacaktım gönlüm el vermedi, biz kansız canlılardan değiliz, aynı zamanda Samsung'tan başka marka telefon bakanlara acırsınız biraz kullanırsanız Eski yıllara göre ilerleme muazzam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaş 8 saat ekran açık süresi nasıl alabiliyonuz hiç mi parlaklık açmıyosunuz anlamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hatchway kullanıcısına yanıt

Orta seviyelerde kullanıyorum. Genelde gün içerisinde bina içinde olduğum için bu şekilde. Açık havada olsam parlaklık sonuna kadar açık olsa değişir bu süre.

• Bu arada telefona bugün yeni güncelleme geldi.
    Kamera ve performans iyileştirme güncellemesi.

Yapı Numarası : A336EDXU2AVF2
    Android sürümü : S(Android 12)
    Yayın Tarihi : 2022-06-21
    Güvenlik yaması düzeyi : 2022-06-01
    • Cihazınızın genel kararlılığı iyileştirildi.
    • Kamera uygulamasının dengesi iyileştirildi.
    • Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.

https://doc.samsungmobile.com/SM-A336E/TUR/doc.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axipeach -- 22 Haziran 2022; 9:23:50 >
  • Telefonu kızıma aldık, ben m30 kullanıyorum.

Memnun olduğum için tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 22 Haziran 2022; 17:43:58 >
  • Son gelen güncelleme ile cihaz daha iyi duruma geldi sanki.

• Trdeki tum versiyonlari cift hatli mi bilen var miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa_(87) kullanıcısına yanıt

Parmak izi yavaşladı gibi geldi onun harici performansta artış var. Parmak izinde eskiden hata almıyorken şimdi çok fazla.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

Tek hatlı yok Türkiye'de hiç denk gelmedim.

Evet bende farkettim önemli olan cihazın performansı parmak izi geç çalışsada olur. Gayet iyi böyle.  

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.