Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
13
Favori
50.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

arkadaşlar telefonun herhangi bir kronik sorunu var mı? dezavantaj olarak neler söyleyebilirsiniz?

Ekran çözünürlüğü iyi değil. Ben kardeşime aldım J5 2016 ile yanyana koyunca ekran kalitesi bariz belli oluyor A3 geride kalıyor.

J5 2016 5.2 inç - 1280x720 282ppi Super AMOLED
    A3 2017 4.7 inç - 1280x720 312ppi Super AMOLED
  • Ben a3 kullandim hazirn ayinda ppi degeri ne kadar yuksekse ekranda o kadar yuksek cözünürlük sunar j5 2016 babamda var bu telefon 5.2 ekran oranina sahi oldugu için farkli gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    bi yanlışınız var, göz yanılması olabilir.. ekran çözünürlüğü J serisinden bariz daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

bi yanlışınız var, göz yanılması olabilir.. ekran çözünürlüğü J serisinden bariz daha iyi..

Hocam bizzat yan yana koyup denedim.. aynı tema ve aynı anasayfa düzeni ile. J5'in renkleri daha canlı ve net.

• arkadaşlar fiziksel kapatma tuşunu yerine ekran kapatma programmı indirdim. ama her defasında ekran kapandıktan sonra parmak iziyle açmaya çalıştığımda yine güvenlik nedeniyle desen şifresinide istemekte bu sorunu nasıl giderebiliriz..
  • Bu cihazı sıfırlamamız gerekti odin üzerinden yazılım yükledim sıkıntısız bir şekilde yüklendi fakat halen telefonda daha önce kullanılan gmail hesabını ile açmamızı istiyor bizde onun şifresini bilmiyoruz.. format atıldığında bunu istiyordu biliyorum o yüzden odin ile yazılım yükleme yaptım fakat yine aynı sorun çıktı odin üzerinde bir ayar mi yapmam gerekiyor acaba...

• a3 2017 mi yoksa j7 prime mı önerirsiniz?
  • oreo alır mı?
  • Vogue kullanıcısına yanıt
    A3 kesinlikle J7 prime da TFT ekran var :/

• Sizce bu telefon babaya alınabilir mi? Tek isteği whatsapp facebook instagram bide sms şarj süresi nasıldır ? Şarj hızı yavaş mı ?

• merhaba yarın telefon alacağım bütçeye uygun olarak a3 ve j5 pro arasında kaldım boyut açısında kücük telefon sevdiğim için a3 bir adım önde fakat j5 pro nunda batarya iyi sanırım başkada farklılık yok kullananlar olarak a3 mü dersiniz j5 pro mu aslında j7 pro da olabilirdi fakat çok büyük o yüzden 2 seçeneğe indirdim 1500 bandınıda geçmek istemiyorum telefonda oyun oynamam pek bişey yapmam sosyal medya arada video izleme dışarda müzik dinleme bazen foto vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juve212

merhaba yarın telefon alacağım bütçeye uygun olarak a3 ve j5 pro arasında kaldım boyut açısında kücük telefon sevdiğim için a3 bir adım önde fakat j5 pro nunda batarya iyi sanırım başkada farklılık yok kullananlar olarak a3 mü dersiniz j5 pro mu aslında j7 pro da olabilirdi fakat çok büyük o yüzden 2 seçeneğe indirdim 1500 bandınıda geçmek istemiyorum telefonda oyun oynamam pek bişey yapmam sosyal medya arada video izleme dışarda müzik dinleme bazen foto vs.

Yeni olması açısından J5 Pro iyidir ama A3'de de suya ve toza dayanıklılık var..

Cevap için teşekkürler hocam j5 pro da kaba durmuyor aslında bugün bi baktım a3 ünde boyutu yanı sıra dediğiniz gibi suya toza dayanıklılık avantaj arada da hepsiburada da 100 tl oynuyor kafa iyice karışık şuan:)
  • quote:

Cevap için teşekkürler hocam j5 pro da kaba durmuyor aslında bugün bi baktım a3 ünde boyutu yanı sıra dediğiniz gibi suya toza dayanıklılık avantaj arada da hepsiburada da 100 tl oynuyor kafa iyice karışık şuan:)

J5 Pro android 9 da alacak muhtemelen ama A serisi J'den hep bir adım önde ve premium olacak.

güncelleme alacak olması sanırım büyük avantaj fakat dayanıklılık açısında a3 önde gerçi j5 te metal kasa şimdi alacağım telin 3 yıl falan götürmesini istiyorum en son sony z1 i 3 yıl kullandım ikiside götürür sanırım
  • quote:

güncelleme alacak olması sanırım büyük avantaj fakat dayanıklılık açısında a3 önde gerçi j5 te metal kasa şimdi alacağım telin 3 yıl falan götürmesini istiyorum en son sony z1 i 3 yıl kullandım ikiside götürür sanırım

Hocam A3 de kapasitif tuşlarda aydınlatma mevcut. LTE ile 300 mbit'lere çıkabiliyor. Ekranı GG4 ile korunuyor aynı zamanda PPİ değeri daha yüksek. Suya ve toza dayanıklı olduğunu da göz önünde bulundurursak A3 J5 Pro'dan her şekilde üstün bir cihaz. Seçiminizi ona göre yapın derim ben olsam A3 alırdım.

Her halükarda ikisi de en az 3 sene götürecek cihazlar.

anlıyorum teşekkür ederim şimdi cuma günü black friday muhabbeti var sanırım cumaya kadar beklemek mantıklı olacak fiyatlar düşebilir
  • LG G5'den geçerek bende almış bulunuyorum bu cihazı. Çok kompakt ve ele oturan hafif bir cihaz. Bir zamanlar apple 4.7 inç telefonlar için ideal ekran büyüklüğü demişti doğru demiş.
  • telefonun parlaklığı en az iken sayfayı indirken siyah renklerde kayma oluyor, ayarlardayken mesela yazılar silikleşiyor sanki, video koymak istedim derdimi anlatmak için fakat çektiğim videoda sorun görünmüyor tuhaf bir şey her uygulamada olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A5 2018 in ekran görüntüleri paylaşılmış, çerçevesiz tasarım olacak. s8 in izlerini taşıyor güzel olmuş..
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.