Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
13
Favori
50.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbiden de çok hoşuma gitti,şimdi telefon gözüme bir başka geldi.
  • A3 2017 bu güncellemeyle resmen kendini bulmuş Teşekkürler Samsung beklediğimize değdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeden sonra şarj sanki daha çabuk bitiyor gibime geldi. Sizde nasıl arkadaşlar?

• Aynen su gibi akıp gidiyor sanki nougat güncellemesi görsel olarak iyi oldu ama telefonun pil performansı kötüleşti resmen.

• Pil performansı kötü diyen arkadaşlar Hard reset yapsın ben de pil performansında artış var

• Hard reset dediğiniz olay tam olarak nasıl yapılıyordu hocam

• Ben hard reset yapmadım. Ama pil tüketiminde bir değişiklik yok gibi geldi bana. Ama yine de 1 hafta daha bakıp ona göre hard reset yapıp yapmayacağıma karar vericem. Şuana kadar herşey mükemmel :)

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    3 günlük kullanım sonrası (hard reset yapmadım) pil performansında benim kullanımımda artış oldu.. ayrıca telefon inanılmaz akıcı oldu, zaten seviyordum cihazımı şimdi daha bir başka seviyorum. smasung yazılım konusunda da çok mesafe kat etmiş..
  • A3 - A5 ve C5 Pro arasında kaldım Stabilite ve Ses Kalitesi ve En önemliside Bataraya Süresi Önceliğim, A5 ilgimi çekti ama fiyat farkı çok , Sizce Hangisi Tercih Edilmeli ?

• zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Beklediğimize değdi

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    a3 kompakt bir cihaz boyutu ufak 2gb ram var gpu/cpu yönünde oyun oynuyorsanız zayıf kalacaktır,
    a5 a3 e nazaran daha büyük ve gpu/cpu/ram yönünde daha iyi, fakat fiyatı fahiş
    c5 ise 4/64 ile uzun süre işinizi görecek, sd6** işlemcisi gayet güclü bir cihaz, tasarım olarak bence a5 den daha iyi çünki arka kapak cam değil..
    a5 ve c5 pronun birbirine daha denk cihazlar, c5'in tek eksi yönü 4g band freknslarının türkiyede desteklenmemesi, kırsalda 4g de özellikle de tt kullanıyorsanız sıkıntı yaşarsınız..
    Burda sizin kriterleriniz önemli, beklentileriniz neler?
    Edit: Bu arada, A serisi kesinlikle daha stabil yazılıma sahip, ses kalitesi gözle görülür biçimde daha iyi son olarak batarya süresi, bence sd işlemciler bu konuda exynosun çok gerisinde bu yüzden batarya konusunda da A serisi bir adım önde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 16 Ekim 2017; 11:55:53 >
    A3 teki batarya performansı nasıl, Normal Kullanımda ne kadar gidiyor, Hızlı şarj özelliği varmı, Isınma Sorunları varmı ?
    Normal kullanımda net 2 günü görüyorum, hatta en son cuma günü saat 17:00 de şarjdan almıştım cihazı, bugün sabah 8 de taktım tekrar. Hızlı şarj var, Exynos işlemcilerde ısınma sorunu görmek biraz zordur.
    SD işlemciler hız olarak iyidir fakat çabuk ısınırlar bu yüzden batarya tüketimi de exynos işlemcilere göre daha fazladır..
    Son olarak bu cihazdaki 16 Gb dahili hafıza kullanım açısından bir problem oluşturumu günümüz şartlarına göre biraz az 10-15 uygulama yüklediğimizda biraz foto ve video çektiğimizda sıkıntı olurmu ?

Cihazı almak istersek ithalatçı garantili olmasının bir zararı olurmu, Distribütör garanti olanlarla arasında baya bir fiyat farkı oluyor ?
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-a320-a3-2017-16gb-cift-hatli-cep-telefonu-P171241605
    hafıza kartı desteği oldugu için bir sıkıntı yaşamazsınız, ben yaşamıyorum en azından 500mb ram boşta. dahili bellekte 8gb boş yerim+16gb hafıza kartım var, cihazda yaklaşık 25 uygulama var (oyun yüklemiyorum).. Garanti tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum, istanbuldaysanız delta garantili cihazda tercih edebilirsiniz. sonucta samsungta ekranı kırsanız garanti dışı tamir yapıyor değişen bişey yok yani. sadece distribitör garantili alırsanız daha hızlı himzet alırsınız ve yapılan işlem orjinal parçayla yapılır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 17 Ekim 2017; 10:26:10 >
    Android 7 de uygulamalar tamamıyla hafıza kartına yüklenebiliyormu ?
  • Nedense bende güncellemeden önce 1,5 gb boş yer varken şimdi 5,5gb boş yer var ana hafızada. Garip bir durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayır uygulamalar karta yüklenemiyor maalesef..
  • Trevor148 kullanıcısına yanıt
    A3 2017 Hard reset yazarak google da arama yaparsanız sizin için daha açıklayıcı olur hocam. Orda aşama aşama herşey yazıyor. Factory reset yaptıktan sonra wipe cache partition seçeneğini de yaparsanız daha iyi olur önceki sürümden kalan fazlalık dosyaları temizler.
    Verdiğim linkteki çözüm 2 yazan başlık işinizi görürhttps://www.google.com.tr/amp/s/www.hard-format.com/samsung-galaxy-a3-2017-format-atma/amp/ işlemlere başlamadan önce google ve samsung hesaplarından çıkış yapmayı ve sim kart ile hafıza kartını çıkartmayı unutmayın. Telefonunuzdaki veriler gideceği için yedekleme yapmayı da unutmayın!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.ak100 -- 17 Ekim 2017; 12:19:47 >

• Garip olan bir durum yok hocam aksine çok iyi birşey. 16 gb rom dan bize kalan alan artmış bu da cihazın hızlanmasına olumlu etki sağlamış.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.