Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A3 2016 [SM-A310F] [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
9
Favori
21.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E hocam p70de 4000 mah batarya vardi. Ondan sonra az gelmemisi cok cok normal :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekran köşelerinin eğiminden ötürü kenarları uyan ya da yanlarda boşluk kalmayan bir temperli cam bulamıyorum. Dikkatli kullanmama rağmen toplam iki kere düşürdüm telefonu ikisinde de ekranı değişti. Ekran maliyeti bana telefondan daha pahalıya geldi. Önereceğiniz memnun kaldığınız internette bulabileceğim uyumlu bir temperli cam önerebilecek var mı? Teşekkürler.
  • Stenod S kullanıcısına yanıt
    Kenarlarda boşluk kalmayan cam bulmak çok zor, bu telefon kılıfsızda kullanılmaz, elden çok kayıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.xda-developers.com/samsung-a-series/development/rom-sm-a310f-jx-s-l-oogle-rom-t3492029

Custom rom çıkmış, yüklemeye çalışıyorum ama hata veriyor.

Twrp den backup almış eleman onu yüklemek gerekiyor anladığım kadarıyla ama bilmediğim birşeyler var galiba çözemedim...

• Stenod S kullanıcısına yanıt
    Nano cam diye satılıyor. Ben alıp kullanmadım ama nette var yani.

• ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Karşim cihazı root ladiysan dosyaların linki yada sitesini bana da soyler misin ?

• sese61 kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/samsung-a-series/development/recovery-samsung-sm-a310f-fd-y-m-t3317339

• arkadaşlar merhaba.
    mail ile ilgili bir sorunum var. bilgisayardaki e-posta kutum ile bir türlü senkronize çalışmıyor.

*diyelim 1 mail geldi. bilgisayardan okudum ve sonra sildim. telefonumda hala okunmamıs olarak gozukuyor.

*veya diyelim mail geldiginde telefondan okudum ve bu maili sildim. bilgisayarımda da siliniyor.

s4 mini kullanıyordum daha once. telefondan okuyup sildigim zaman otomatik olarak bilgisayarımdan da siliniyordu.
    eşitleme ayarlarını baya bir inceledim ancak bir cozum bulamadım. var mı onerisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidWorks Eğitmeni -- 23 Aralık 2016; 11:3:37 >
  • Kullanıyorsanız Outlook ve gmail in apk sını kurmanızı tavsiye ederim...

• Beyler anneme ve babama bu telefondan aldırdım sizce 1.5 gb ram sorun yaratır mı sonra bana söylenmesinler , yağ gibi akıyor şu anlık telefonlar ama kötüleşir mi sizce?
  • fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Android 5.1.1 de sıkıntı yoktu 6.0 da yok 7.0da da olmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sese61

Android 5.1.1 de sıkıntı yoktu 6.0 da yok 7.0da da olmaz :)

Çok teşekkür ederim hocam içimi rahatlattınız valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben severek kullanıyorum vallahi tavsiye ederim kardeşim :)

Gule gule kullanin,zaten aldirmissiniz bu saatten sonra yapacak bir sey yok.
    Ama guzel kullanisli bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Gule gule kullanin,zaten aldirmissiniz bu saatten sonra yapacak bir sey yok.
    Ama guzel kullanisli bir telefon.

Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Galaxy A3 2016 kullanıyorum ve bir süredir yazılım güncellemesi için uyarı veriyor. 140 mb lik bir güncelleme. Aranızda yapan var mı?? Varsa bilgilendirir misiniz

• ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Bende İphone SE var 4G daha az şarj yiyor nedenini bilmiyorum. Hem de daha hızlı. Benim işime geliyor açıkçası

• Bende A3 2016 cihazını kullanıyorum. Ekran boyutu olsun tek elle kullanımı olsun benim için çok önemliydi. Çok büyük ekranlı telefonlar kullanmaktan sıkılmıştım. Ön ve Arka kamerası memnun edecek seviyede. Kasa kalitesi Amiral gemisi kalitesinde bir cihaz. Performans olarakta ben memnun kaldım, tabiki orta seviye bir cihaz ama benim gerçekten çok hoşuma gitti ve kullanmaktan büyük keyif alıyorum. Özellikle şarjıda yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor, eğer çok fazla kullanmadığım taktirde 2 gün kesin olarak gidiyor. Bu cihazı alma sebeplerimden birisi incelediğimde kasanın kalitesi
  • sony xperia z3 compact ve iphone se ile birlikte üretilmiş en şık cihaz olabilir bu arkadaşlar. 2017 versiyonu tasarım olarak yanına dahi yaklaşamaz.

samsung segment farkını ortaya koymak için ram'den kısıyor. gerçekten yazık böyle bir kaliteye. almıyorum ama almak istedim ne yalan söyleyeyim. 1,5 gb ram stock android için bile sıkıntı yaratabilirken touchwiz insanı daha da ürkütüyor.
  • Arkadaşlar bir arkadaşımdan görüp çok beğendim bu modeli. En uygun fiyatlı nereden alabilirim?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.