Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A3 2016 [SM-A310F] [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
9
Favori
21.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sese61

1,5 gun o sekilde kullanabilirsiniz. Ancak mesela 4g yerine wifi kullaniyorum derseniz bu sure daha da uzayabilir.

Hımm öyleyse bataryası güzelmiş, kamerasını araştırdım Note5,S6 Edge ile aynı kamera lensini kullanıyormuş diyafram aralığı 1.9F yani düşük ışıkta iyi fotoğraf çekeceğini inanıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 niye pahalida a3 2016 ucuz cok tuhaf

• O değilde Yeni 2017 A serisi geliyor..2017 A3'ün 12mp arka kamera 8mp ön kamerası var, diyafram açıklığı ise puan s7 serisinde bulunan 1.7f olacağı biliniyor. Tek olumsuz yanı dahili hafızası 8gb olacakmış söylentilere göre ✌😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swezentje

O değilde Yeni 2017 A serisi geliyor..2017 A3'ün 12mp arka kamera 8mp ön kamerası var, diyafram açıklığı ise puan s7 serisinde bulunan 1.7f olacağı biliniyor. Tek olumsuz yanı dahili hafızası 8gb olacakmış söylentilere göre ?&#128512;

A3 2015'te bile 16 gb dahili hafıza var A3 2017'de 16 gb'den daha düşük hafıza koyacaklarını sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay sonra gelecek o cihazlar:)

• Marshmallow güncelleme yapanlar memnun mu telefonda yavaşlama yada başka bir sorun oldu mu acaba ?
  • A3 te güncelleme nerede yapılıyor ? Son güncellemeyi yapamadık

• net w kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > en altta cihaz hakkında menüsü > güncelle
  • 5.1.1 i kullanamdim 6.0 la aldim cihazi o yuzden karsilastirma yapamayacagim ancak 6.0da gayet kararli sekilde çalışıyor. Herhangi bir hata yok.Oyunlarda hafif isinma var.Şarjı 1gunu rahat cikariyor.Kasma donma olmuyor.

• 11:38 itibariyle cihaza 140 mblık guncelleme geldi. Guncellemeyi yapan arkadaslar varsa yazabilir mi buradan lutfen :)

• Arkadaşlar bu telefon android 7.0 güncellemesini alacak mı ?
  • Belli degil kardeşim.

• Merhaba herkese, ben de Samsung Galaxy A3 (2016) almayı düşünüyorum ama telefonun performansı beni biraz düşündürüyor. Benim asıl ilgimi çeken şeyi küçüklüğü ve tasarımı oldu. Telefonu gün içerisinde pek kullandığım söylenemez ancak telefonu alırsam Fallout Shelter ve Hearthstone oynamayı planlıyorum. Bu oyunlardaki performansı nasıldır? Bir de bataryası konusunda neler söyleyebilirsiniz?
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Clash of royal oynuyorum bazen de dan the man. Bu iki oyunda da sifir kasma. Telefonun boyutları gerçekten cok iyi. Sarji da orta denebilir. Gunu çıkarıyor yani :)

• quote:

Clash of royal oynuyorum bazen de dan the man. Bu iki oyunda da sifir kasma. Telefonun boyutları gerçekten cok iyi. Sarji da orta denebilir. Gunu çıkarıyor yani :)

Yani orta seviye bir kullanıcıyı tatmin edecek düzeyde, değil mi? Telefona sadece Whatsapp, Facebook ve Instagram yükleyeceğim. Bir de ek olarak Fallout Shelter. Sanırım bana hitap ediyor.
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi performans olarak ortalama bir kullaniciyi tatmin eder ama malzeme kalitesi v görünüş olarak üst seviye bir cihaz.

• quote:

Dediginiz gibi performans olarak ortalama bir kullaniciyi tatmin eder ama malzeme kalitesi v görünüş olarak üst seviye bir cihaz.

Teşekkür ederim, bence de görünüşü çok üst seviye bir telefon gibi. En kısa zamanda alacağım gibi görünüyor umarım.
  • GM5+ ve A3 2016 arasında kaldım. Benim için önemli olan şey kamera, ve sosyal medya. Oyun vs. hiç oynamam. A3 2016'yı alırsamda Delta garantili alacağım zaten, cihazda Exynos var ancak Snapdragon 410 ayarında bir işlemci diye biliyorum, donanım olarak GM5+ açık ara önde. General Mobile beni korkutuyor ve düşündürüyor, ancak A3 2016'nın beni donanım olarak karşılamayacağını düşünüyorum. Oyun oynamasam da telefonu çok yoğun olarak kullanan biriyim. Sizce hangi cihazı almalıyım?
  • arkadaşlar selamlar..
    a310 modelinin.. dualini alıp kullanan var mı..? ben çift hat olduğu için almak istiyorum.. fakat aklıma takılan bir konu var.. aynı anda hem çift sim kart hem de microSD kart kullanılabiliyor mu..? videolarda çift sim kart takılmasını gördüm.. ama sd kart takılan bir videoya rastlamadım.. bilgisi olan yazabilirse memnun olurum.. saygılar..
  • hulusid H kullanıcısına yanıt
    İstanbul bilişimle yaptığım görüşme neticesinde öğrendiğime göre a310 dual modelinde aynı anda 2 sim kart ve microSD kullanılamıyor.. ya 2 sim kart ya da 1 sim 1 microSD kullanılabiliyormuş.. bu durumda büyük telefon istemmediğim halde zorunlu olarak J510 modeline geçiş yapacağım..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.