Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A3 2016 [SM-A310F] [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
9
Favori
21.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: september28th

sony xperia z3 compact ve iphone se ile birlikte üretilmiş en şık cihaz olabilir bu arkadaşlar. 2017 versiyonu tasarım olarak yanına dahi yaklaşamaz.

samsung segment farkını ortaya koymak için ram'den kısıyor. gerçekten yazık böyle bir kaliteye. almıyorum ama almak istedim ne yalan söyleyeyim. 1,5 gb ram stock android için bile sıkıntı yaratabilirken touchwiz insanı daha da ürkütüyor.

Bahsettiğiniz gibi RAM 2 gb civarı olsa biraz daha iyi olabilirdi. Şuan kullanıyorum, hiç takılma,donma görmedim. Ben oyun oynayan bir insan değilim, Sosyal Medya ve Whatsapp ve İnternette dolaşmak için çok iyi bir cihaz, büyük ekranlı telefon kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için tek elle rahat kullanım sunuyor. Kasa kaliteside bence çok iyi. Ekran'da aynı şekilde bana yetiyor.

Telefon alırken, ne için alacağınızı belirlemekte fayda var. İyi ki almışım diyorum memnun kaldım, uzun sürede kullanmayi düşünüyorum. Çoğu kişi kasasını görünce beğenipte alıyor, çoğu kişininde ihtiyaçlarını karşılıyor. Elbette her telefonda olduğu gibi çok memnun olanda vardir, olmayanda kişiye göre değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delverano -- 6 Mart 2017; 15:11:5 >

• NFC ile temassız ödeme işlemini çeşitli zamanlarda 6 defa gerceklestirdi ancak artık telefon posa tepki, cevap vermiyor. Tahmini olan var mı sebebi hakkında ?
  • arkadaşlar merhaba. eşimde ve bende de a3 (2016) var.
    benimki kipadan alınma, eşiminkini teknosadan aldım.

sorunum eşimin telefonunda sms' in mms' e dönüşmemesi için bir ayar bulamıyorum.
    benim telefonda mesajlardayken/ daha fazla/ ayarlar dediğimde sohbet ayarları çıkıyor ve buradan varsayılan mesaj türünü değiştirebiliyorum.

ancak eşimin telefonunda sohbet ayarları sekmesi yok. mesaj türünü nereden değiştirebilirim?
  • Ben de dun sirf tipi nedeniyle iphone 6 mi verip bu teli aldim. Tabi iphone um biraz yipranmisti.

Insallah memnun kalirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaa bugun full body jelatin taktirdim telefoncuda eve gelene kadar acildi. 25 tl vermistim 😠

Yokmu boyle onereceginiz bisey

• Beyler bu telefonun 1.5 gb ram. Ram sıkıntısı varmı babama alıcam facebook felan girer en fazla sıkıntı olmaz degil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mackali6161

Beyler bu telefonun 1.5 gb ram. Ram sıkıntısı varmı babama alıcam facebook felan girer en fazla sıkıntı olmaz degil mi ?

Baba icin biraz kucuk olabilir

J5 felan tavsiye ederim

Ram her halukarda yetiyor zaten

• Kimse kullanmiyor heralde artik bu teli. Almasaymiydik acaba?

Bu telefonda kapakli kilif kullanirken kapagi acinca ekran acilip kapagu kapatinca ekran kapanmasi yokmu

(isminin smart wake oldugunu biliyorum ama halkin seviyesine ineyim istedim :))

• 7-8 aydır bu telefonu kullanıyorum. Görüşlerimi ve önerilerimi belirtmek isterim.

Mobil internet ile sık sosyal medyayı ve interneti kullanıyorsanız tavsiye etmem.
    Oyun için tavsiye etmem.
    Çok hızlı şarj olur. (Hızlı şarj makinesi ile tabi)
    Temalar bölümünden Miui 7 theme ile telefonu deneyin. Çok şık oluyor herşey.
    Genellikle silikon kılıf ile kullandım ancak bu aralar kapaklı kılıf alıcam.
    Kılıfsız kullanırken düşürme riskiniz çok fazla.
    Wi-fi ile batarya fena değil.
    Sesli komut ile selfie çekmek çok güzel.
    Normalde satıcaktım telefonu ama Nougat güncellemesini bekliyorum. Nisan sonu çıkacak sanırım. Bi de öyle deneyeceğim.
    Küçük telefonları kullanmayı seviyorum ancak şarj benim için çok önemli.
    Eğer küçük telefon sevip fazla şarj istiyorsanız kesinlikle önerim Xiaomi Redmi 4 Prime'dır.

Xiaomi Mi 6'yı bekliyorum. O çıkarsa bunu satıcam. O zamana kadar A3 2016'ya devam.
    Bu arada ikinci el düşünenler için 800 TL'ye verebilirim. :)

Umarım faydalı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bentasdemir -- 24 Nisan 2017; 11:26:34 >

• bentasdemir kullanıcısına yanıt
    Tskrler hocam

Niye interneti kullananlara tabsiye etmediniz, ben gayet rahat kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azad_van -- 24 Nisan 2017; 17:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azad_van

Tskrler hocam

Niye interneti kullananlara tabsiye etmediniz, ben gayet rahat kullaniyorum

Ben çok sık kullanıyorum ama. O yüzden olabilir. Yani mobil ile en az 30-40 dk yükleme vs gezinti yapıyorum. Farklı kullanım yönlerine saygı duyarım tabi.
  • android 6.0 da bu cihazın kilit ekranı efekti yokmu ? değişmiyor birde kilit efekti seside değişmiyor çok sinir bozucu nasıl değişir ?
  • eseslim29 kullanıcısına yanıt
    sizin de takıldığınız şeye bakın:)
    lock screen yazın play store' a, bir çok program var onunla ilgili.
  • Samsung 29 mayıs-2 haziran arasında güncelleme vereceğini açıkladı ama yine vermedi a3 2016'ya üvey evlat muamelesi yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: leader91

Samsung 29 mayıs-2 haziran arasında güncelleme vereceğini açıkladı ama yine vermedi a3 2016'ya üvey evlat muamelesi yapıyor.

Hic sormayin valla. Bence iptal edeceklee gibi. Bekliyelim bakalim. Olmazsa rom atariz ne yapalim. Hem daha kullanisli olur.

Bu arada always on displayi olan rom bilen var mi a3 icin???

• İnşallah bu sefer verdikleri tarihe sadık kalırlar.
     SAMSUNG GALAXY A3 2016 [SM-A310F] [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leader91 -- 5 Haziran 2017; 16:3:48 >
  • leader91 kullanıcısına yanıt
    Sadik kalsalar be olacak. Guncellemeyle bisey degistirmiyorkar ki. Belki volte felan gelir diye bekliyorum sadece. En iyisi aslinda rom atmakta. Soyle ise yarar bi rom goremedim

• leader91 kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: leader91

İnşallah bu sefer verdikleri tarihe sadık kalırlar.

A3 2016 kullanıcılarına hayırlı olsun rusyada 7.0 yayınlanmış kısa süre içinde türkiye içinde gelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• asabi kullanıcısına yanıt
    Tam umudumuzu kesmisken iyi haber

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.