Şimdi Ara

Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition [ Ana Konu ] (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.507
Cevap
65
Favori
207.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siyah renk hocam. Bilgisayarım yok ayriyetten. Logitech in kılıflı klavyesi var ama tap 4 10.1 için tam uyum sağlar mı bilemedim. Normal kılıf alıp extradan Bluetooth klavye de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 6 Mayıs 2020; 12:17:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler hocalarım, cihazı aldım YouTube guncelledim fakat, ders videosu izlerken bazen geri almak ya da ileri sarmak durumunda kalıyorum.(ekranın sagina veya soluna tiklayip 10 sn ileri veya geri) bu işlemi sık yaptigimda cihaz Youtube dahil bütün uygulamaları hatta Bluetooth u bile kapatıp ana ekrana geliyor galiba kendini resetliyor. Sebebi nedir? Bana yazılımsal gibi geldi.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Otg kablo ile verinmli bağlantı sağlanıyor mu kopukluk yaşanıyor mu

• doodlez789 kullanıcısına yanıt
    Tabletin USB girişinde sıkıntı yoksa, alacağınız aparat veya kabloda sağlam ise niye kopukluk yaşansın ki? HDD falan olsa neyse, klavyeden verim alama diye bir sorun olacağını düşünmüyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına sıfırlayıp hard reset atmanızı tavsiye ederim. Olmadı, varsa Root'uda kaldırın meselâ...

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    aktarımda birtakım sorun ve gecikmeler oluyor diye duymuştum. yanıt için teşekkür ederim.
  • Selamlar forumdaşlar,

bu tabletten almayı düşünyorum tavsiye eder misiniz yoksa 2014 olmasından ve 4.1.1. muhabbetinden dolayı önüme engel olur mu?

Kullanım amacı okuma ve izleme üzerine olucaktır.

Okurken S pen ile pdf üzerinde kolaylıkla not alımı altını çizme vs durumunu da merak ediyorum o konuyu da aydınlatır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3_majestik -- 13 Temmuz 2020; 16:14:52 >
  • 6 yıllık cihaz, çok temiz kullanılmış olsa bile batarya ömrünü doldurmuş olacak. Android sürümüde bazı şeylere engel tabiki... S pen çok büyük kolaylık... Ona alıştıktan sonra ne kalemsiz telefon ne de tablet alırsınız. Çok uygun fiyatlı denk getirirseniz alın. Yurtdışı cihazları LTE versiyonlu, telefon özellikli, snapdragon chipsetli ve Android 5; onu (SM-P605) denk getirirseniz alın mesela yoksa paraya kıyıp Tab S6 alın derim.

• ciko1984 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de başladı açık ken şarj olmuyor pil üstünde carpi çıkıyor. Kapalı olunca sarj oluyor birde kablo seçiyor. Yavaş şarj oluyor.
    Belki sarj yuvası sorunlu dur dedim yenisini alıp icindeki sarj soket kablosunu değiştirdim fark etmedi. Pil de yeni.

• th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Program vardı pdf üzerine yazı yazan. Kendi içinde yok. Ancak not defteri ekran vs alıyor kendi üzerindeki. Bu tableti seviyorum ama 2 sorun oluyor 1 sarj 2 4.4.2 yazılım destekleri birer birer kalkıyor marketten. En son netfilx zor buldum markette yoktu. Var yüklenme di sürüm eski uyarısı verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

Hocam aynı sorun bende de başladı açık ken şarj olmuyor pil üstünde carpi çıkıyor. Kapalı olunca sarj oluyor birde kablo seçiyor. Yavaş şarj oluyor.
    Belki sarj yuvası sorunlu dur dedim yenisini alıp icindeki sarj soket kablosunu değiştirdim fark etmedi. Pil de yeni.
    Hocam orjinal şarj aleti gerekiyor dediler birkaç telefoncuyla görüştüm. Garip bir durum. Gaziantep'te bulamadım siz bulursanız paslaşalım deneyin öyle alın :)
  • Bende 3 tane orjinal sarj aleti var bütün telefonlarım samsung ayrıca tabletin sarj aleti kendi orjinal. Ondan değil eminim Kablolar da da orjinal sarj etmiyor. Yan sanayi kablo sarj ediyor deli ediyor beni. Bu gidişle yeni tablet alaçam
    Geçen bir baktım iPad 6. Nesil 128 gb hatlı modeli 3 bin bir daha yazılım yüzünden samsung tablet almam 4.4.2 de bıraktı amiral gemisini şerefsiz lik. Adamlar 2 1 nesil tablet te güncelleme aliyor

• Arkadaşlar tablet artık şarj tutmaz oldu. Pilini değiştirmeyi düşünüyorum. Ancak biliyorsunuz böyle bir amiral gemisi doğru düzgün güncelleme almadı. Güzel sağlam bir rom atsak en son hangi Android sürümünü yükleyebiliriz tablete? Yardımcı olursanız sevinirim.

• 7.1.1 muhabbeti olmuş arkadaşlar. Stabil ve sıkıntısız ise kurmak istiyorum ben. Bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim...

• diabl0 kullanıcısına yanıt

Bende 5.1.1 lolipop var hocam başka ülkenin romunu kurdum diye hatırlıyorum

• B bendw yıllardır 5.1.1 beyler siz iyi ni araştırın başka ülke romunu bulup yükledim diye hatırlıyorum ben 5.1.1 gayet iyihttps://samfrew.com/tr/model/SM-P600/region/ROM/ link burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bzm -- 24 Kasım 2020; 3:48:41 >
  • Tableti kardeşime verdim. 11.11 indiriminden huawai matetab pro aldim. Kalem hediyesi ile 3800 birde koruyucu ve kılıf aldim. 120tl hepsi 3920tl verdim.
    Şarj sorunu sürüm sorunu çözüldü

Kirin 990 işlemci çok hızlı. Şarjda güzel hizli sarj ters sarj özellikleri de var. Kalem de basınça duyarlı basınca bastırınca kalın yaziyor.

Yanliz samsung takdir ettim. Ekran konusunda huawai pro ile kapışır. Siyah dışında samsung 7 yillik tablet olmasına rağmen gideri var. Keşke işlemci sökülüp takılsa bir 10 yil daha kullanırdım. Huawai de çok uygun fiyat olunca dayanamadim. Ipad pro ile karşilaştiriyorlar di yari fiyatina geldi.
    Youtube yükledim. Cok kolay.
    Anroid 10var 11 de gelecek

• Bizim samsung kalem de çok iyi o 800tl kalemler varya aktif olan şarjı şu an huawai de kullandığım. Ikisi kullanım hissi bence ayni. Hatta samsung daki kalem üstü tuş çok kullanışlı her gün arıyorum. Dedigim gibi tek fark 1 tik daha duyarlı. Çizginin takip suresi 1 tik daha az. Birde bastırınca kalın yazması. Oda zaten belli başlı modellerde var. Misal apad de sadece pro ve yeni çıkan air de onlarda fiyati uçuk.

• diabl0 kullanıcısına yanıt
    Huawei cihazlarda netflix uygulamasi çalişmıyormuş. Bende ipad8 i gozume kestirdim. Islemcisi ust duzey fakat tablete ihtiyacim suan yok gibi. Ihtiyacim olursa ipad almak en iyi fp gibi. Ders not ve multimedya olarak ihtiyacim var oyun oynamiyorum pek. Pdf uzerine not almak istiyorum aslinda. Huaweide nebo var sanirim bu 7 yillik tabletinde nebo destegi var fakat pdf aktarma ozelligi yokmus yorumlarda gordum. Guncelleme alinca onu satin alarak kullanabilirim. Ekrana elinizi koyarak yazi yazabiliyormusunuz hocam
  • Cihaza 64gb kart taktim multimedta canavari kaleminide dediginiz gibi begeniyorum sadece guzel bir not uygulamasi yuklemek gerek
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.