Teğmen
25 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri

aracımda sonradan takılmış olan geri park sensörü var ancak sesi çıkmıyor? Tamir ettirmek ya da yenisini taktırmak istiyorum.

İstanbul Şişli/Kağıthane ya da Maslak Otosanayi civarında bir oto elektrikçi arıyorum. Tanıdıgınız bildiginiz tavsiye edebileceğiniz bir oto elektrikçi var mı?

ek olarak geri görüş için kullandıgınız ve memnun kaldıgınız ürünler için de link bırakırsanız sevinirim

Konu Kapandı.

Araç satıldı
Merhaba arkadaşlar,

Ben PDF e-book okuyabilecegim, rahatlıkla word gibi araçlarla yazı yazabilecegim ve derslerde powerpoint sunum yapabilecegim 1500 -civarı bir tablet arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ek olarak bu dönemde tablet alınır mı? Dolarla birlikte son durum nedir, fiyatlar yükseldi mi merak ediyorum.

Bir de tabletten sunum yapmak mümkün mü? Benim baktıklarımda HDMI girişi yoktu. Dönüştürücü kablo ile sunum yapılıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN. TELEFON YÜZDE 25E KADAR FALAN GAYET DÜZGÜN ÇALIŞIYOR FAKAT YOGUN Bİ ŞEKİLDE İNTERNET KULLANIMI OLUNCA YÜZDE 25TEN SONRA EKRAN TİTREMEYE BAŞLIYOR VE SONRA DOKUNMATIK KİTLENİYOR EN SON DA KENDİLİGİNDEN KAPANIYOR. TELEFONUN ŞARJI OLMASINA RAGMEN SARJA TAKMADAN Bİ DAHA AÇILMIYOR. ŞARJA TAKINCA DA YÜZDE 0DAN ŞARJ ETMEYE BAŞLIYOR SONRASINDA GAYET NORMAL Bİ ŞEKİLDE AÇILIYOR. SORUN DONANIMSAL MI YAZILIMSAL MI ? BİKAÇ YERE BAKTIM SORUN BATARYADA OLABİLİR DİYOR. YA DA FARKLI Bİ ROM YUKLEMEK GEREKIYOMUŞ. ACIL YARDIM !
arkadaşlar 200-500 tl arası rahat rahat internete girebilecegim her siteye baglanabilecegim aynı zamanda şarjı uzun giden bi telefon lazım. babam için soruyorum onun için kullanışı rahat olan bi tane önerirseniz sevinirim. cevaplarınızı bekliyorum
Beyler ben de telefonumu degiştirmek istiyorum ama dokunmatik telefon kullanamıyorum en büyük sıkıntı bu . fiyatı 500-1000 arası olabilir . Link atarak yardım edebilirseniz sevinirim tavsiyeleriniz bekliyorum turkcell kampanyalarından da tavsiye edebilirsiniz
Hakkında
Meslek: mimar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
notebook
Otomobil
hyundai
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turktelekom
Oyun Platformu
pc
Basketbol
Boston Celtics
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 272
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 8.021 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.