Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadalar son Hong-kong sürümü yükledim 8.0. Telefonu nasıl Türkçe yapabilirim? Seçeneklerde Türkçe yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmdB

Arkadalar son Hong-kong sürümü yükledim 8.0. Telefonu nasıl Türkçe yapabilirim? Seçeneklerde Türkçe yok.
    Yaklaşık 10 sayfadır bu meseleyi konuşuyoruz zaten. Telefonun yarısı İngilizce oldu, öyle kullanmak zorundasınız.

Not: Türkçe yapma yolu var ama %100 yapmıyor veya sonradan bozulabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 5 Ocak 2019; 10:48:45 >
  • Arkadaslar bugun samsungun musteri hizmetleriylede gorustum turkiye c7 ve c5 ler icin hic bi sekilde yardimci olamiyor ama ucret karsiliginda birtakim seyleri icin ellerinden gelen birsey ise yardimci olabilirler diye bi yazi yollamislar galiba servislere birde paralel ithalat servisleri garanti bitince hic bir sekilde malin arkasinda durmuyor parada verseniz yapmiyolar veya parca tedarik etmiyolar bunuda sordum onun icinde sanayi bakanliginin karari varmis eger bi mali turkiyeye sokuyorsa belirli seneler icinde omalin herturlu parcasini tedarik etme zorunlulugu varmis yani yasal hakkiniz doguyo diyolar pil olur ekran olur vs vs garanti bittikten sonra bu islemleri ucretlide olsa yapmak zorundalar diyo samsunga dedim herkesin elinde telefonlar patladi resmen ingilizce oldu ve bunu samsung goruyor dedim kimse paralel oldugunu bilmez samsungu kotuler dedim ama insanlar bizi ariyolar biz durumu anlatip gonderiyoruz onlarda farkina variyolar diyolar bu guncelleme icin kore ile gorusmek gerekiyor ancak onlarin bilgisi olursa duzelir bu versiyonlar mail veya baska bi sekilde ulasmak gerek

• Guest-5B59C177F G kullanıcısına yanıt
    Türkiye de snapdragon var diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    Peki 7.0 a dönebiliyor muyuz 8.0 dan? Ve şuan telefon downloud moda geçmiyor. 7.0 da Türkçe desteği var mı romlarda? (Cevap içinde ayrıca teşekkür ederim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: •Acharad

Türkiye de snapdragon var diye biliyorum
    Bu telefonlar Snapdragon.

Eğer radyo varsa Sanodrag'dur yoksa bilin ki Exynos'dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Yaklaşık 10 sayfadır bu meseleyi konuşuyoruz zaten. Telefonun yarısı İngilizce oldu, öyle kullanmak zorundasınız.

Not: Türkçe yapma yolu var ama %100 yapmıyor veya sonradan bozulabiliyor.

Alıntıları Göster
    +1

Ben eşimin telefonunda henüz Oero'ya geçmedim, güncellemeleri Package Disabler Pro+ ile kapattım ama nedeni dil değil. Kendi telefonumda Oreo'dan pek haz etmediğim içindir.

Telefonda hem Türkçe hem İngilizce olması büyük bir sorun olmamalı çünkü İngilizce olan yerlerde zaten basit bir İngilizce vardır, anlaşılması pek zor olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmdB

Peki 7.0 a dönebiliyor muyuz 8.0 dan? Ve şuan telefon downloud moda geçmiyor. 7.0 da Türkçe desteği var mı romlarda? (Cevap içinde ayrıca teşekkür ederim.)
    Bildiğim kadarıyla Samsung yeni yazılımda geri dönüşü engellemiş ama root ile olur mu bilmiyorum.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Aklımda bulunacak eyw hocam

• ahmetmdB A kullanıcısına yanıt
    Dönebilirsiniz. Sammobile'dan Nougat'ın son sürümünü indirip bilgisayardan Odin programı ile telefonunuza kurabilirsiniz düşük sürümleri. Ancak geçişte hem verileriniz silinecek, hem de programın hata verme olasılığı var. Bilen biri yapsın derim.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Bence Oreo, Nougat'tan çok daha iyi şu an. Dün akşam %100 yaptım şarjı, uyuyana kadar kullandım, %88 ile sabah evden çıktım, şimdi %26 şarjım var ve 7,5 saat ekran süresi almışım. Ayrıyeten hız konusunda da çok iyi. Dil sorunu dışında Nougat'a göre artıları var.

• Baska bi sitede adamlar dili turkceye cevirmisler ve ekran resimlerini atmislar site vip uyeligi olana bedava veriyolar uygulamayi 1 dk da yukleniyormus ama yabanci olanlara 30 tl ye satiyolar yapanlarin yorumlari var oldu diye orada uyeligi olan var ise programi alabilirmi oradan gs........ diye baslayan bi yer googleye. samsung cihazlarda turkce yukleme android 8.0 yazin cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yabanci_esk -- 6 Ocak 2019; 13:34:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabanci_esk

Baska bi sitede adamlar dili turkceye cevirmisler ve ekran resimlerini atmislar site vip uyeligi olana bedava veriyolar uygulamayi 1 dk da yukleniyormus ama yabanci olanlara 30 tl ye satiyolar yapanlarin yorumlari var oldu diye orada uyeligi olan var ise programi alabilirmi oradan gs........ diye baslayan bi yer googleye. samsung cihazlarda turkce yukleme android 8.0 yazin cikiyor

Daha önce defalarca paylaştık. O sitede paylaşılan ile buradaki aynı. Buyrun, ücretsiz:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=136224010

Bu da o bahsettiğin sitenin ücretli diye paylaştığı:https://drive.google.com/drive/mobile/folders/13hOwsiQQzOzxFcvOg1uKDcF3h-ORJdes?usp=sharing

İkisi de aynı...

Yama kusursuz değil, bazen silinebiliyor. Onun da çözümünü paylaşmıştım:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=136531624

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53*MURAT -- 6 Ocak 2019; 16:06:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynisiysa tamamdir tesekkurler hocam👍

• 7 yi kendiniz yüklemiyorsanız. telofoncular ücretkarşılığında yüklüyorlar. ben öyle yaptım

• maksi09 kullanıcısına yanıt
    Ben yükşedim oldu 7

• yapamayan arkadaslara sesleniyorum internet cafeden yapmaya calıştım belkı 20 defa denedim en sonunda oldu galaxy c7 benimkisi ilk olarak googlede samsung usb driveri bulup kurunuz tel bağlı olmadan varsa smart switch onu kapatınız ve 1.4.3 exe dosyasını kurarken cıkan seceneklere hepsine Y yazıp entere basınız en son denememde oldu ve en sonunda işletim sisteminiz 32mi64 mu onu gördukten sonra program kurulup telefondan izin istiyor izni verin ondan sonra kurulumu çalıştırıyor epey uğrastırdı benide ama oldu ha birde olmuyosa teli kapatip acin tekrar deneyin en basindan teli baya bi her menusunu gezdim cok onemsiz bi yerde ufak bi ingilizce kalmis oda sikinti degil geneli turkce olmus gayet guzel iyi oldu ilk baslarda android 8.0 tel sarji cok hizli yiyordu sistem oturdukca suan iyi olmaya basladi sarji telin

birde halabtech sitesi ucretli oradan ınddiremedik altta verdiğimi kurdum bende galaxy c7 için

https://drive.google.com/file/d/1zFasro2k6PJ4Zl-ME0dxJE9UE9zRdIeg/view

arkadaşlar elin yabancisi böyle bi yama yapmiş iyi hoş ama teldeki bilgilerimizi onunla paylaşmış oluyomuyuz erişebilirmi telefonumuza bu kafama takıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yabanci_esk -- 7 Ocak 2019; 22:46:28 >

• Emegi gecen arkadaslara paylasim yapan arkadasada cok tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Aukey de fena değildir. İndirime girmiş.

Alıntıları Göster
    Aukey 80.-TL olmuş. SAMSUNG C7 [ANA KONU]

• 8.0.0 için root atılabiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.