Şimdi Ara

Samsung C650 Serisi Lcd Tv # Genel Konu # (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.283
Cevap
68
Favori
1.074.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedarkride

Belki 9 sene oldu alalı, hala taş gibi televizyon. Eskiden ne televizyon yapıyorlarmış, şimdi her markanın bi kötü tarafı var, kimi panelden kimi servisten. Gözünü kapatıp o zamanlardaki gibi tv alamıyoruz. Yazık.

Abimin evine televizyon bakıyorum. Ama baktıkça 10 yıllık C650'yi daha çok sever hale geldim :) 5 6 bin lira verip sıkıntılı sorunlu servis problemleri ile karşılaşmak insanın canını çok sıkabilir.

• ettu E kullanıcısına yanıt
    Evet vardı öyle birşey hatırladım şimdi. Deneyelim bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt

Öncelikle, verdiğiniz cevap için teşekkur ederim.Gönderdiğim görsellerde bahsettiğiniz parçayı işaretleme şansını var mı?Bu parçayı temin edebilirmiyiz bilginiz var mı?

• CEVAT Ç C kullanıcısına yanıt
    Turuncu kartta olan kondansatörlerin tepelerinde yukarıya doğru şişiklik varsa onları tespit edip değiştirmeniz gerekir.

Bunlar ve benzerleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 12 Kasım 2020; 14:30:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arızalı olan monitörümü (görüntü gelmiyordu) geçenlerde tamir etmiştim. Fotoğrafta gördüğünüz Kırmızı okla gösterdiğim kondansatörler şişmişti. Yanında mavi okla gösterdiğim kondansatörler (sağlam) daha önce şiştiği için değiştirmiştim. Tamiri yapacak arkadaşın biraz elektronik bilgisi varsa kolaylık olsun diye paylaşıyorum.

• Yukarıdaki arkadaşa anlatmak istediğim tam olarak buydu.

• Hala bu televizyonu kullanan arkadaşlar, wireless klavye ve mouse bağlanıyor mu tv mize? usb sini taktım ama görmüyor tv?

• Zannetmiyorum bağlanmaz herhalde
  • Uzun zaman önce bir arkadasin servis menüsüne giris yöntemini kullanarak yayın kaydetmeye çalışmıştım.
    Ve tv karasal yayınları izleme kısmına menüden giremez hale gelmişti.
    Simdi bu kısmı nasil aktif edebilirim. Fikri veya bilgisi olan var mıdır?
    * Fotoğraftaki menüye girilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv'yi resetlemeyi denediniz mi?

Alıntıdır

"Fabrika ayarlarına dönmek için servis menüsüne girmen gerekiyor. Servis menüsüne girmek için önce tv'yi kapalı konuma getir. Sonra kapalıyken kumandadan sırasıyla INFO -> MENU -> MUTE -> POWER tuşlarına bas. Televizyon açıldığında servis menüsü çıkacak karşına. İlk seçenek olan Option'a gir. En başta Factory Reset vardır. Oradan döndürebilirsin.

Başka hiçbir ayarla oynamamanı tavsiye ederim servis menüsünde.

Televizyonu resetlemek için uzunca exit tuşuna basabilirsiniz ancak bu sadece tvyi resetler internet@tvyi resetlemez.

TV yi resetlemek için, exit tuşu 10-15 sn. basılı tutulacak.

İnternet reset için, internet tv altında ayarlar kısmında sıfırla var."

• Sorunsuz, temiz durumdaki 46C650 TV mi satmak istesem alan olur mu acaba?

• Alan olursa bende satabilirim nokta hatasız 55inc TV gelince bedavaya 40 inç ufak geldi gözüme kaldırdım kenarda duruyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet, televizyon efsaneydi hala taş gibi ama şu saatten sonra kimse riske edip parasını o tv'ye vermez. çünkü her an rahmetli olabilecek televizyona fazla para vermek istemez. çünkü bir ürünün ömrü vardır. ve o sürenin geçtiğini düşünüyorum.

• denizkent D kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum kardeş efsane öldü diyorsun yani 😁😁😁

• Ama duruşu, malzemesi, kasası, bordo renklendirmesi, o kalite kokan ağır ayağı, asaleti bir başka havası var cihazın...

• 2011 model bu tv'yi 6 yıl kendim kullandım. Akrabama verdim. 4 yıldır kullanıyor. En ufak bir sorun yok. Bu tv kaliteli bir android box ile yıllarca kullanılabilir.

• Satılır satılmaz kısmı tamamen vereceğiniz fiyat ile alakalı o kadar karamsar olmayın derim.

• Bunu değil de diğer TV yi sattım (Vestel 50fa8200).
    Bu bana kaldı çok sevindim...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasarda

Sorunsuz, temiz durumdaki 46C650 TV mi satmak istesem alan olur mu acaba?

Güzel fiyat verirsen neden olmasın? Ben düşünebilirim valla.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.