Şimdi Ara

Samsung C650 Serisi Lcd Tv # Genel Konu # (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.282
Cevap
68
Favori
1.074.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3018.1 i yükleyip daha sonra eski versiyona geçen varmı arkadaşlar. Araştırdım ama bizim TV ler oldukça eski oldukları için forumlarda çözüm bulamadım. Bunu başaran varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadot
    Verdiğim linkte yeni sürüm yükleyip sonra da eski sürümlere dönenler var.
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    3018.1den geriye dönüş yok diye kendin söylemişsin. Şimdide var diyorsun. Varmı yokmu? Sen 3018.1 den geriye dönüş yaptın mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki mesajımda sürüm yükseltmeden T-VALDEUC-3007.1 sürümünü kullandığımı yazdım. Sürüm düşürmedim ama o zamanki notlarımdan okuduğuma göre bazı arkadaşların 3018.1 sürümünden sıfırlama yaparak da olsa geri sürümlere dönememişler. Ayrıca Samsung 40C-650 televizyonu artık kullanmıyorum.
  • Çoğu LCD monitör ve küçük TV için LCD2LED işlemi yapıyorlar, floresan lambaları değiştirip LED TV ye çağırıyorlar yani. C650 için yapan gören oldu mu? Güç tüketimi ve ısınma için faydası olur da başka avantajı olur mu sizce? Her TV için ayrı kit mi vardır genel olarak aynı mı hepsi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Bendeki sürüm T-VALDEUC-3007.1 idi. Sürüm yükseltmeden sorunsuz kullandım. Sürüm yükseltenlerde usb, HDMI portların çalışmama, görüntüde farklılıklar, ses sorunu gibi olumsuzluklar yaşayanlar oldu. Sendeki sürüm 3018.1 Bu sürümde görüntü daha keskin ve sesin daha başarılı olduğu belirtilmiş. Notlarımda 3018.1 sürümden geri dönüş olmadığını yazıyor. Ne derece doğru bilmiyorum. Ayrıca bu sürümün son sürüm olduğunu gördüm.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-c-serisi-t-valdeuc-yazilima-sahip-tvlerde-eski-yazilima-donme--52655898-8
    aynen hocam downgrade 0000 yazlımını yukleyemedım 3018 yükledikten sonra , cihaz da usb filim okuma sıkıntısı var nasıl düzeltilir bilmiyoreum hala
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130465824

• quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Sıfırlama yazılımı vardı önce onu yükleyip sonra istediğinversiyona çekiyordun.
    hocam 3018 de denedınızmı bu olayı ? 0000 yazılımı mevcutsa upload edermsınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsenx -- 1 Haziran 2020; 7:22:11 >
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    Daha önce yedek almamışım, eski linklerde hepsi ölmüş bulamadım yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Daha önce yedek almamışım, eski linklerde hepsi ölmüş bulamadım yani.
    tamam teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba,

TV yi ayak üstüne koymam gerekti, ayağı var fakat resimde görmüş olduğunuz o siyah kapak kısmı yok, nereden temin edebilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

40C650 tv var elimde, duvardan alıp sehpaya koyacağım ama sehpa ile tv arasındaki 10-15cm L parça eksik. elinde fazla yada kullanmayan varsa benimle iletişime geçebilir mi ?

teşekkürler.
  • FANATİK_25 F kullanıcısına yanıt
    Zamanında avcılar yan yolda bulunan samsung servisine sormuştum getiririz demişlerdi. Arayıp sor istersen.
  • Belki 9 sene oldu alalı, hala taş gibi televizyon. Eskiden ne televizyon yapıyorlarmış, şimdi her markanın bi kötü tarafı var, kimi panelden kimi servisten. Gözünü kapatıp o zamanlardaki gibi tv alamıyoruz. Yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim konuyu hallettim.

bilgilendirme amaçlı yazıyorum ;

40C650 olmasına rağmen alt ayak ve aparatı 37-40-46 modelleri ile bire bir aynı özellikte.
    tv kapağının altında da yazıyor. LETGO dan tesadüfen buldum. 100 TL ye aldım.
  • FANATİK_25 F kullanıcısına yanıt
    Bulabilmene sevindim, güzel fiyat.

• teşekkürler
  • Arkadaşlar televizyonum kendi kendine açılmaya başladı. Stand By konumuna aldıktan bi 10-15 dakika sonra açılıyor. Kumanda mı açıyor deyip pilleri çıkardım ama kumandadan değilmiş. Sizce neden olabilir?
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Bende de ara ara kapanıp kendi açıyor, bakalım ne sorun çıkarıcak.

• Bu sorunun çözümünü biliyordum ama unuttum. Televizyonun ethernet bağlantısını kesip öyle deneyin.
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Açılıp kapanma sorunu içinmi?

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.