Şimdi Ara

@@@SAMSUNG 971P İNCELEMESİ@@@ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
1
Favori
41.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten başarılı bir monitör görüntüsü verdi bana da...Alternatifler listeme ekliyorum bunu..Halen karar veremedim seçenekler gitgide çoğalıyor...
  • quote:

gökhan70 @ monitörün gelince deneyimlerini paylaşırsan sevinirim

monitör bugün geldi henüz kurup çalıştırma fırsatım olmadı ama kasa tasarımı gerçekten mükemmel deneyimlerimi herhalde yarın burada paylaşırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: gökhan70

quote:

gökhan70 @ monitörün gelince deneyimlerini paylaşırsan sevinirim

monitör bugün geldi henüz kurup çalıştırma fırsatım olmadı ama kasa tasarımı gerçekten mükemmel deneyimlerimi herhalde yarın burada paylaşırım

hadi bakalım hayırlı olsun
  • Bu arada cd'sindeki yazılımları kesinlikle yükleme sistemi çökertiyor ilk işin şu siteye girerek magic rotationu indirmen ;

http://www.samsung.com/Products/Monitors/magictune/magicrotation_05s.htm

"AutoRotation Premium International for 760B/ 960B/ 760BF/ 960BF/ 770P/ 970P/ 204T/ 971P/ 204Ts/ 214T/ 244T/ 215tw"

bunun içinde hem magictune hemde magic rotation var bunu indirmen yeterli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 11 Aralık 2006; 15:10:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

Bu arada cd'sindeki yazılımları kesinlikle yükleme sistemi çökertiyor ilk işin şu siteye girerek magic rotationu indirmen ;

http://www.samsung.com/Products/Monitors/magictune/magicrotation_05s.htm

"AutoRotation Premium International for 760B/ 960B/ 760BF/ 960BF/ 770P/ 970P/ 204T/ 971P/ 204Ts/ 214T/ 244T/ 215tw"

bunun içinde hem magictune hemde magic rotation var bunu indirmen yeterli olacak

teşekkürler

• Birde eksik bi yönü var. HDCP gerçi piyasadaki PC monitörlerin hemen hepsinde bu öz. yok.Yeni gelenlerdede öle.Dün bri tane samsungun wides. gördüm.
    Vista çıktıktan sonra yayılmaya başlar.
    Ama pek bilmiyorum.Karasız kaldım.Alırsam 2 sene sonra üzülücem...
    Bi bilgi birikimi olan varsa sölesin lütfen
  • HDCP genelde wide'larda oluyor pek kafana takma bilgisayar dünyasından herşeyin bir yolu bulunur
  • hayırlı olsun güzel mönitör
  • quote:

Orjinalden alıntı: rodec

hayırlı olsun güzel mönitör

hacu
    bu nasıl avatar ya
    içim dışıma çıktı
  • ben de begenmi$tim, alirim diye umit ediyordum... stoklarda kalmami$, hayal kirigligina ugradim =)
  • monitörü kurdum ölü pixsel çıkmadı,
    driver'ı tanıttım, auto rotation, magic tune ve natural color pro yu çalıştıramadım, magic tune sadece analog bağlantıda çalışıyor sanırım, monitörü 90 derece çevirince ekranda 90 derece dönme işareti geliyor ama ekran dönmüyor, gerçi şuan için çok da önemli değil, analog tv kartında görüntü crt den farklı değil, kısa bir süre pes 6 oynadım, crt kadar performanslı değil zaman zaman ghosting oluşuyor daha sonra resimlerle sizinle paylaşırım, ekran kartım nvidia fx 5200 ve bu kartla bu oyunu ancak low seçeneğinde hızlı oynayabiliyorsunuz, bir ara pes5 de oynadım onda ghosting çok çok daha az oluştu, bu oyunları iyi bir ekran kartı ile test etmek lazım, incelemelerimi devam ediyorum, saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan70 -- 11 Aralık 2006; 22:13:28 >
  • quote:

monitörü kurdum ölü pixsel çıkmadı,
    driver'ı tanıttım, auto rotation, magic tune ve natural color pro yu çalıştıramadım, magic tune sadece analog bağlantıda çalışıyor sanırım, monitörü 90 derece çevirince ekranda 90 derece dönme işareti geliyor ama ekran dönmüyor, gerçi şuan için çok da önemli değil, analog tv kartında görüntü crt den farklı değil, kısa bir süre pes 6 oynadım, crt kadar performanslı değil zaman zaman ghosting oluşuyor daha sonra resimlerle sizinle paylaşırım, ekran kartım nvidia fx 5200 ve bu kartla bu oyunu ancak low seçeneğinde hızlı oynayabiliyorsunuz, bir ara pes5 de oynadım onda ghosting çok çok daha az oluştu, bu oyunları iyi bir ekran kartı ile test etmek lazım, incelemelerimi devam ediyorum, saygılar

magictune digital bağlantıda çalışıyor hocam sana verdiğim linktekini indir ve kur cd'den yükledin sanırım ? fakat ekranı pivot moduna alınca bendede kendi otomatikman dönmüyor magictune 'u mutlaka kurmalısın monitörün görüntü ayarları o programda ayar çekince dahada manyak bir görüntü kalitesi oluyor

• quote:

monitörü kurdum ölü pixsel çıkmadı,

iyi bir ekran kartı ile test etsen nasıl olur acaba daha monitörü almadım gerçektende çok kararsız kalıyorum

• Arkadaşlar 2ms tn paneller gibi değil tabi ,eğer sırf oyun manyağı iseniz 2 ms tn panellere yönelin ama unutmayın ki tn panellerde filmlerde yazılarda ve renklerde mva pva ve spva gibi kesinlikle başarılı değil
  • magic tune verdiğin linkten kurdum ama bilgisayar açıldığında magictune calıştırılamıyor şeklinde hata veriyor belki tekrar kurarım, az önce call of duty 2 yi oynadım oyunda hiçbir hata yakalayamadım görüntü kesinlikle mükemmeldi hatta kendi kullandığım crt den de daha iyiydi, ama pes 6 beni rahatsız edecek düzeyde olmasada da ghosting oluyor, 2ms tepki süreli lcd lerde bu oyunu oynamadım ama bu oyun crt de daha performanslı en azından bu ekran kartı ile, bu arada cahilliğime ver ama pivot moduna nasıl getiriyoruz?
  • bu monitor nerede stokta var? 3 tane almak istiyoruz, sanırm biraz sıkıntı var bu monitoru bulmakta
  • quote:

magic tune verdiğin linkten kurdum ama bilgisayar açıldığında magictune calıştırılamıyor şeklinde hata veriyor belki tekrar kurarım, az önce call of duty 2 yi oynadım oyunda hiçbir hata yakalayamadım görüntü kesinlikle mükemmeldi hatta kendi kullandığım crt den de daha iyiydi, ama pes 6 beni rahatsız edecek düzeyde olmasada da ghosting oluyor, 2ms tepki süreli lcd lerde bu oyunu oynamadım ama bu oyun crt de daha performanslı en azından bu ekran kartı ile, bu arada cahilliğime ver ama pivot moduna nasıl getiriyoruz?

pivot modu işte dikey konuma getirmek demek bendede otomatikman dönmüyor vardır birşeyi bende daha tam rotation ile ilgilenmedim magictune'u mutlaka kurmalısın hocam birde direk magictune'u kur mesela görüntü sekmesinin altında netlik ayarı var yazılar için onu 56'ya getir yazılar cok okunaklı oluyor ozaman clear type'ı aç

http://www.samsung.com/Products/Monitors/magictune/magictune_05s.htm

bu sitede şu yazı ile başlayanı indir ;

MagicTune Premium International Download
    MagicTune Preminum is a update version of MagicTune 3.6 and 4.0.
    Please uninstall previous version before installing MagicTune Premium.
    MagicTune Premium is for 2000, 2003, and XP.

• Eğer hala magictune hata verirse pc'ye format at öyle kur verdiğim linkten mutlaka kurman lazım öyle kullanma monitörü yazık edersin sen daha parlaklığını görmedin monitörün
  • quote:

bu monitor nerede stokta var? 3 tane almak istiyoruz, sanırm biraz sıkıntı var bu monitoru bulmakta

exa bilgisayar ve ekopc de var 1, sayfada linklerini verdim

helssot dediklerini yapacağım ama sanırım benim bilgisayarda bir problem var herhalde format gerektiriyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan70 -- 12 Aralık 2006; 0:34:55 >
  • quote:

quote:

bu monitor nerede stokta var? 3 tane almak istiyoruz, sanırm biraz sıkıntı var bu monitoru bulmakta

exa bilgisayar ve ekopc de var 1, sayfada linklerini verdim

helssot dediklerini yapacağım ama sanırım benim bilgisayarda bir problem var herhalde format gerektiriyor,

Evet format atıp temiz bir windows kurduktan sonra verdiğim linklerden magictune premium'u indir ve kur şuanda renkleri tam alamazsın o programı yüklemediğin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 12 Aralık 2006; 0:39:23 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.