Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
580.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba

Aynı sorun bende de var, çözemedim.

Ağ Durumu / İp Ayarları kısmından

İP Ayarları Otomatik

DNS Ayarı Manuel

DNS Sunucusu 8.8.8.8

olarak değiştirdim ancak yine yayınları açmıyor.

Siz farklı birşey yaptınız mı?

• planer05 P kullanıcısına yanıt

Ben sadece Dns'i 8.8.8.8 yaparak sorunu aştım. Başka Dns ayarları deneyebilirsiniz.

• Malibu21 M kullanıcısına yanıt

Duplexi nasıl kurdunuz?Dün smarthubı sıfırlayıp ülkeyi abd seçmemem rağmen arattığımda markette çıkmadı.Acaba usb den yüklemek mümkünmü bu duplexplayi?

• Youtube'den sesli arama özelliğini kullanamıyorum. Nedenini bilen var mı acaba? Bizim tvde bu özellik desteklenmiyor mu?

• ysuleymany kullanıcısına yanıt

Bizim televizyonlara bu destek gelmedi mi? Müşteri hizmetlerini aradım youtube uygulamasından kaynaklanıyor diyor. Doğru mu?

• Efer markette cimiyirsa ttelevizyonun bölgesini Amerika yapin cçıkar. Ama bildiğim kadarıyla tr secincede cikmasi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malibu21 M kullanıcısına yanıt
    Duplexplay satışı ve yenilemeyi durdurdu, geçenlerde pc üzerinden yaptık ama şuan gene olmuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar selam,

x265 video formatları bizim tvlerde çalışmıyor , atlıyor kilitleniyor. böyle bir sorun ile karşılaştınız mı?

• aykutersoy A kullanıcısına yanıt

Evet, harici başka bir cihaz ya da bilgisayarına Plex medya server kurup oradan izleyebilirsiniz.

• Şu anda 55 nu 8000'nin muadili nedir 65 vey 75 inç için?

3 yıl önce bu başlıkta görüp macaristan üretim aldık. Şu hayatta aldığım en iyi f/p ürünü oldu diyebilirim. Hala daha süper ve hergün 6-8 saat netflix izlendi bu tv'de. O zaman alınan qled lgler filan hepsi nalları dikmiş. Şimdi 65 veya 75 düşünüyorum ev değiştiği için. Salon baya büyüdü tv küçük kaldı. Sizlerin önerisi ne olur? Va panel devam mı etmeli? Yeni nesil qledler iyi mi? 3 yıl önce yaptığımız f/p doğru tercihi şu anda yaşatacak 65 veya 75 inç tv hangisiir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canconix -- 21 Kasım 2021; 0:30:11 >
  • Bu tv in Pip özelliği varmı.

• bizim nu8000 in sdr görüntüsü çok çok iyi hdr idare eder onun için rarbg de hep sdr blueray film dizi indiriyorum .

Ne demek istedigimi anlamakiçin filmin bir sdr olanını birde hdr sini indirip izleyin arada müthiş fark var. zaten bu linkte de sdr tepe parlaklığından bahsetmişler Samsung NU8000 Review (UN49NU8000, UN55NU8000, UN65NU8000, UN75NU8000, UN82NU8000) - RTINGS.com

nu8000 in sdr görüntü kalitesi q9 serisiyle aynı

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Evet HDR tatsız maalesef, ben de SDR 4K çekiyorum sadece.

• HDR ve SDR olayını biraz açabilir misiniz? Netflixte daha kaliteli bir görüntü almamız gereken bir yönetem var mı? Neye dikkat edilmesi gerekir? SDR diye bahsettiğiniz dizi filmleri nereden izliyorsunuz?

• mikoli88 kullanıcısına yanıt

Rarbg den sdr 4k film indirip izlersen farkı görürsün .

tv nin kendi uygulamasında netfilixte hdr yi kapatamassın malesef. Ben Tv yi pc ye bağladım w10 da hdr yi kapatınca netfilix olsun oyunlar olsun görüntü çok aha iyi oluyor . yani tv yi monitör niyetine kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 8 Aralık 2021; 21:38:55 >
  • Selamlar arkadaşlar, artık bende iptv ye geçiş yapmak istiyorum. Önerebileceğiniz ücretli bir servis varsa yazabilirseniz süper olur.

• ukiranta kullanıcısına yanıt
    Cloudly,ip tv smarters,bay ip tv

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dionysos66 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• Plexi nedir ve nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

• HayriCan22 H kullanıcısına yanıt

Plex medya oynatıcısı uygulamasından bahsediyorsunuz sanırım.

Bunun için öncelikle Plex sunucu destekleyen bir cihaza uygulamayı kurmanız gerekiyor.

Mesela filmlerin ve dizilerin bulunduğu bir bilgisayara yükleyebilirsiniz sunucuyu.

Kurulumu gerçekleştirip filmlerin ve dizilerin bulunduğu klasörleri ayarlayarak kütüphaneye ekleyip TV den izleyebileceğiniz içeriği oluşturmalısınız.

TV de Plex medya oynatıcısını kurup giriş yaptıktan sonra içeriğe ulaşabilirsiniz.

Aynı ağ üzerinden dosya paylaşımı bir nevi ama çok daha iyileştirilmiş hali diyebiliriz.

Ben şimdiye kadar oynatmatığı formata pek denk gelmedim.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.