Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.295
Cevap
118
Favori
579.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende yok vallahi az önce yine baktım. Bu tv yi kapatmanın diğer yolları neler peki? Tv yi aldığımızdan beri elektrik faturası biraz kabarık geliyor kapatmak lazım herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Ay boyu bekleme modunda çalışsa en fazla 10-TL ancak yakar hocam.
    Bence sorun elektrik zamları
  • schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Yok ya farklı olamaz..Yatay yönden basılacak bir düğme degil, kırmızı ışığın altına dikey hizalanmış bir düğme.

• Herkese merhaba,
    Nu 8000 ve kablo tv kullanıcısıyım. Kablo tvyi sorunsuzca kullanıyoedum. Kablo tv hdmi kablosunu çıkarıp yerine laptop hdmi takmıştım. İşim bittikten sonra çıkardım tekrar kablo tv hdmi kablosunu taktım. Fakat tv kurulumu yapamıyorum. Kaynaklardan hdmi1 ile giriş yapabiliyorum ve evrensel kumanda çalışmıyor. Kaynaklardan tvye bastığımda ise sinyal yok hatasıyla karşılaşıyorum. Evrensel kumanda kurulumu da işe yaramadı. Sorun ne olabilir? Nasıl çözebilirim?

• Servisi arayın gelip müdahale etsinler. Gerçi onlarda adamına göre iş yapıyorlar ama. Siz deneyin şansınızı.Kisaca işine geleni yapıyorlar.😁😁😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar özelden yazmışsınız fakat oradan dönemedim. Maalesef youtubeda demiş olduğunuz ürünler çalışmıyor sadece internet tarayıcıda çalılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uzun araştırmalardan sonra samsung q70r sound bar aldım ve çok memnun kaldım

• dionysos66 kullanıcısına yanıt
    Henüz almadim. 55nu8000 dolby atmos desteklemiyor dediler o yüzden q70r deki dolby atmostan faydalanamiyormusuz

• Arkadaşlar selamlar. Dün TV ile maç izleyeyim dedim ama hiç keyif almadım. Sizin maç izlerken kullandığınız özel bir ayar var mıdır? Ben tv yi günlük standart mod ile akşam film izlerken de film modu ile kullanıyorum. Buradaki ayarlara göre yaptım. Maç için de Doğal modunu ayarlamak istiyorum.

• dionysos66 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kaç lira ya aldınız acaba q70 i

• hanturk06 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 15 şubat cumartesi, samsung 4600 dedi mediamark 3500 deyince ineriz dediler. Bide vatana bakayım dedim haftasonu indirimi ile 3059 TL deyince hemen aldım şansıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Arkadaşlar selamlar. Dün TV ile maç izleyeyim dedim ama hiç keyif almadım. Sizin maç izlerken kullandığınız özel bir ayar var mıdır? Ben tv yi günlük standart mod ile akşam film izlerken de film modu ile kullanıyorum. Buradaki ayarlara göre yaptım. Maç için de Doğal modunu ayarlamak istiyorum.
    Benim ayarlarım şöyle(Modül kullanıyorum)

Arka ışık: 37
    Parlaklık: 0
    Kontrast: 40
    Netlik: 10
    Renk: 25
    Ton: 0
    D. Temiz Görünüm: Otomatik
    A. Motion Plus: Kişisel(Bulanıklık: 8 - Titreme Azaltma: 10)
    Yerel Karartma: Standart
    Kontrast İyileştirici: Düşük
    Beyaz nokta: Hepsi 0
    BT.1886: 0
    Renk alanı: Doğal

Öneriler varsa alabilirim.
  • Arkadaslar kumandasinda kesfettiginiz gizli ve kolay kullanim saglayan ozellikler var mi? Mesela 1.kanala donmek icin bir kisayol vs gibi.

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Eve geçince deneyeceğim. Sevgiler saygılar.

• selamlar arkadaslar mkv formatında filmleri harddıskten Türkce dıl destegıyle ızleyebılıyordum sımdı fılmler yıne acılıyor ama dıl seceneklerınde Türkçe olmasına rağmen görünmüyor benzer sorunla karsılasan var mı yardımcı olursanız sevınırım.

• Z3U5 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir kısa kullanım maalesef mevcut değil

• quote:

Orijinalden alıntı: 27özkan27

selamlar arkadaslar mkv formatında filmleri harddıskten Türkce dıl destegıyle ızleyebılıyordum sımdı fılmler yıne acılıyor ama dıl seceneklerınde Türkçe olmasına rağmen görünmüyor benzer sorunla karsılasan var mı yardımcı olursanız sevınırım.
    Muhtemelen türkçe ses dosyası DTS'dir. Onları görmüyor, tek ses dosyası DTS olduğunda görüntü geliyor ses gelmiyor.

• Uzaktan klavyeli yön tuşları olan, bu tv ile düzgün çalışan bir ürün önericek var mı

• datox D kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

• Güncelleme gelmiş 1292 ne değişti acaba ben farkedemedim?

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.