Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam durum bu şekilde video çektim fakat koyulmuyor buradan sanırım.

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mirhan loran M kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=N9QqbXpOi9c&feature=youtu.be videoyada bu şekilde hocam sizin gibi youtubedan ekledim:)

• muro1234321 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dağlar kadar fark var kardeş.. Teşekkürler. kolay gelsin.İyi izlemeler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirhan loran -- 4 Şubat 2020; 11:15:1 >
  • tahamelih T kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok. Telefona uygulama indir, telefonu klavye gibi kullanabiliyorsun. SmartThings isimli uygulamayı indir, hem tv kumandası hem klavye işini görüyor.
    Teşekkür ederim siZinde sorunsuz bir şekilde izlemenizi temenni ederim ünşallah problemlerinize çözüm bulursunuz bir şekilde

• Dolby atmos destekliyor mu? Atmos destekli bir avr ile atmostan faydalanabilir miyim? Ses sistemi q70r alınacak harman kadron

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt
    Dolby atmos desteği yok tv nin . Dts desteklemiyor atmosu nasıl desteklesin hocam😀

Nasıl faydalanabilirim atmostan

• S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt
    Atmos destekli bir tv ve atmos destekli bir amfi alarak hocam. Ama samsung yeni tvlerinde şuan bu çipi kullanmıyor diye biliyorum. Başka markaya yönelmeniz gerekecek.

Üzdü bu usta. Q70r ses sistemi ve yamaha marka avr alıp atmostan faydalanayım diyordum.

• Maalesef hocam samsungun şuan hiçbir q serisi desteklemiyor atmosu . Lg tarafında seçim yapın

Ayarlardan felan olabilir mi acaba diye düşünüyorum ama bu kadar olmaması lazım. Görüntü ayarlarınızın ekran görüntüsünü çekip paylaşabilir misiniz?

Bu arada benin TV Menşei Macaristan, bir de video ekledim öyle bir ışık sızması yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=M7Wluww-g3k&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 5 Şubat 2020; 13:10:42 >
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam burada ilk sayfada olan genel ayarlamaları da denedim. Kanal geçişlerinde sağ alt hep ışık sızması var. Bazen her taraftan ışık sızması var. Foto da daha çok belli oluyor. Sizin tv de aynen çok güzel güle güle kullanın. akşam inşallah geçinde bakarım bilgilere. İyi günler.
    Halledilir bir şekilde, gerekli mercilere şikayette bulunun olması gereken neyse adam akıllı hale getirsinler.
  • Nu8000'de Youtube'de bir şey yazıp aramak baya bir zahmetli.
    Air Mouse veya Kablosuz Mouse-Klavye önerisi olan var mı?
    Youtube uygulamasında çalışıyor mu? Yani Youtube'de arama için vs yazı yazılabiliyor mu?
  • 55NU8000 Enerji Tüketim Testi:

Testi Standart Mod (Arka Işık 42, Parlaklık 0, Kontrast 45) şeklinde yaptım:

1) TV açıkken 92W civarı enerji tüketiyor.

2) TV Açık ve Eko Çözüm-Ortam Işığı Algılamayı İşaretleyince tüketim 10W düşüyor. Yani tüketim 82W civarına iniyor.

3) TV Kapalı iken (Bekleme Modunda) 15-17W civarı enerji tüketiyor.

4) Servis menüsunden Instant On'u OFF yapınca, TV Kapalı iken tüketim sıfıra düşüyor.

5) Servis menüsunden Always Instant On Support'u OFF yapınca, tüketim sıfıra düşüyor.

NOT: Instant On ile Always Instant On Support arasındaki farkı anlayamadım. Bunlardan herhangi birini OFF yaptığınızda bekleme modunda enerji tüketimi sıfırlanıyor, ancak TV'nin açılışı, internete bağlanması, kendine gelmesi biraz gecikiyor.

6) Dinamik Mod'da 105-110W civarı tüketiyor.

Test İçin Aşağıdaki Cİhazı Kullandım:

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Üstad yararlı bilgiler için çok teşekkür ederim. Bu aynı bilgisayarın uyku moduyla tam kapatılması gibi bir şey oluyor sanırım. Tasarruf etmek için çok güzel bence uygulanabilir.
  • Bu tv nin açma kapatma düğmesi yok mu? Bazı yorumlarda yanıp sönen kırmızı ışığın orda düğme var demişler ama bulamadım ben. Üretimine göre değişiyor mu acaba?

• schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Isigin altinda dandik bir dugme var ama kirilacak gibi cesaret edip basmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.