Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tv için yakındığım tek nokta içinde dts çipinin olmaması kurmuş olduğum sinema sisteminde dts film izleyemiyorum illa laptop bağlayıp mı izleyelim yani dts çipi şuan en dandik tv de bile var samsung bu konudaki en büyük eksikliği sırf bu yüzden tv yi değiştirmeyi düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muro1234321 -- 22 Ocak 2020; 8:45:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasi_t kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımınınız için ancak Bu ayarlarıda denedim yine çözülmedi ne yazık ki.Benim tvde mi bir sorun var düşünmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

Bu tv için yakındığım tek nokta içinde dts çipinin olmaması kurmuş olduğum sinema sisteminde dts film izleyemiyorum illa laptop bağlayıp mı izleyelim yani dts çipi şuan en dandik tv de bile var samsung bu konudaki en büyük eksikliği sırf bu yüzden tv yi değiştirmeyi düşündüm.
    DTS konusuna ben de gıcık oluyorum. Sürekli ikinci bir cihazla uğraşmak zorunda kalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt
    Plex üzerinden izlenen filmlerde de DTS ses formatıyla Riplenen filmlerden 5.1 ses gelmiyor mu hocam?

• fakasupi F kullanıcısına yanıt
    o şekildede denedim ses alamadım hocam

• bilgisayari hdmi ile baglayip televizyonu monitor olarak kullaniyorum. hdmi secenekleri kismindan UHD yi aktive ettigimde renk kalitesi dusuyor. PC icin ms gerektirmeyen oyunlarda goruntu kalitesi icin hangi ayarlari secmem lazim? UHD mutlaka on olmali mi? oyun modu da dusuruyor kaliteyi, windows hdr acinca parlaklik cok dusuk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catniss -- 24 Ocak 2020; 0:10:5 >
  • FaceYourFears90 F kullanıcısına yanıt
    Belki de teknik bir sıkıntı var.

Ben bu konuda servisle neredeyse mahkemelik oluyordum. "Şikayetvar" gibi yerlere yazıp ortalığı ayağa kaldırdım. Genel merkezden aynı gün içinde 5-6 kez aradılar yardımcı olalım diye. Halledince konuyu kapatmıştım.

Bence servis çağırın. Kesin olumsuz sonuçlanacaktır. O aşamadan sonra Tüketici Hakem Heyeti yolunu deneyin derim.

Umarım sıkıntınız çözülür. Bu kadar paraya böyle bir problemle karşılaşmak benim sinirlerimi allak bullak etmişti.
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dostum insallah bundan sonra da sorun yaşamazsın senin 55nu8000 tv nin kutusunda ne yazıyor? Assembled In Turkey mi yazıyor yoksa Macaristan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirhan loran -- 27 Ocak 2020; 9:7:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirhan loran

Merhaba, dostum insallah bundan sonra da sorun yaşamazsın senin 55nu8000 tv nin kutusunda ne yazıyor? Assembled In Turkey mi yazıyor yoksa Macaristan mı?
    Turkey benimki.

Benimde Türkiye .Bende ışık sızması var ve 2-3 ölü piksel. ölü pikselleri boş verdim de ışık sızması canımı sıkıyor.Aksam film izlerken altlardan filan ışık sızması oluyor. Sende yoksa maşallahın var. İyi seyirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirhan loran

Benimde Türkiye .Bende ışık sızması var ve 2-3 ölü piksel. ölü pikselleri boş verdim de ışık sızması canımı sıkıyor.Aksam film izlerken altlardan filan ışık sızması oluyor. Sende yoksa maşallahın var. İyi seyirler.
    Sızmanın resmini atabilir misin zahmet olmazsa.

• Arkadaşlar merhaba, bu televizyona uygun USB ya da bluetooth mouse var mı?

• tahamelih T kullanıcısına yanıt
    Logitech usb kablosuz mouse önerebilirim ,
    Yada direk logitech bluetooth klavye üstünde tochpad mevcut, uyumlu çalışıyor

• Dostlar 55” alan bir arkadaşım ürünü satmayı düşünüyor. Yurt dışına gidecek 3 yıl kadar bu sebepten. Macaristan üretimi cihazını satın alalı daha 4 ay olmuş. Samsung mağazasından almış. Letgoya koyacak. Sizce ne kadar istesin?

• tahamelih T kullanıcısına yanıt
    A101 de satılan a4 tech klavye mause seti var uyumlu aldım kullanıyorum😊

Geç yazdım kusura bakma lütfen.
    Youtube'a bir video attım . Normalde daha çok ışık sızması var ama yükledikten sonra ışık sızması daha az görünüyor.

Samsung 55NU8000 ışık sızması

Bir kaç foto da ekledim.ancak fotolarda bir tık fazla göstermiş sızmayı.

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirhan loran -- 3 Şubat 2020; 8:58:19 >

• mirhan loran M kullanıcısına yanıt
    Bu ışık sızmasına teknik servisin herhangi bir çözümü yok mu hocam kabul etmiyorlar mı bu sorunu? Çünkü benimki macaristan üretimi hiç böyle birşeye denk gelmedim kendi tvmde sonradan oluşur mu?

• muro1234321 kullanıcısına yanıt
    tv'niz güle güle kulanın :) Macaristan birleşimi tv ler daha sorunsuz diye biliyorum. Sonradan olur mu bilemem.
    Valla servis çağırdım. Ölü piksel ve ışık sızması var diye. Işık sızmasını sallamadılar bile.Ölü pikseli de gördü kabul etti ancak işlem yapılacak kadar değilmiş.İşlem yaptırmam zaten değişim dedim olmaz dedi :D

bir foto ya da video atar mısınız lütfen gerçekten merak ediyorum sorunsuz tv nasıl diye. sanki hepsi böyle gibi geliyor.
    Mesela o çektiğim fotolar doktor uyku filminin ( Korku gerilim güzel film tavsiye derim ) en sonu. Mesela bir karanlık sahne fotoları ya da kanal geçişleri olan video çeker misin yada birileri çekerse sevinirim..Akşam karanlıkta çekilmeli. sabah hiç sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirhan loran -- 3 Şubat 2020; 13:43:56 >
    Çok teşekkür ederim.Tamamdır hocam akşam fotoları çekip koymaya çalışacağım

Akşam inceleyip benim TV'deki durumu buraya aktaracağım hocam.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.