Şimdi Ara

SAMSUNG 40J6270 724TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iege

O aciklama nedir oyle garantiden bahsetmeye bile gerek gormemis.

Gelmeyeceğini bilerek yazıyorum, bu fiyata garanti kimin umurunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Pişman olacağımı bile bile 3-4 tane almamak için kendimi zor tutuyorum ne olur birisi hesabıma girip üyeliğimi silsin

• Siz daha alalı 2 ay olmuş, belki tozsuz bir ortamda kullanıyorsunuzdur, belki sizin seride sorun yoktur, bunlar sorunlu seriden yada alınıp iade edilmiş tv'ler olabilir. Ya aslında geleceği yokta hevesleniyoruz işte
  • şansimizi deniyor muyuz gençler ?
  • Ben çek puan bilumum tüm bileşenleri biraraya getirdim ancak 1500 e aldım bu fiyat hatalı yada satıcı güvenilir degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macera aramaya gerek yok beyler

• Bende şüphe duyduğum için almaya cesaret edemedim. Siz forumdaşların elbette bilgisi vardır diye konu açtım. Yorumlarınız için teşekkürler. Maceraya gerek yok.
  • 10 adet stoktan 15 adet satılmış Konuyu takipte kalalım bakalım sonu nasıl bitecek
  • Benzer örnekler oldu mu daha önce, bu kadar ucuza satılıp da gönderen yada gittigidiyor da bu kadar ucuza satıp da dolandırıcılık yapan ?
    Sonuçta arada gittigidiyor var ?

Bir de satıcıyla mesajlaşan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenokte -- 12 Şubat 2016; 16:01:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gg olmasa denemem ama para garantide zaten gelirse efsane gelmezse patates olur :)
  • 17 adet satıldı
    peh :)
  • Nedense düşünmeden 1 tane aldım

SAMSUNG 40J6270 724TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 12 Şubat 2016; 16:15:45 >
  • ALLAHIM SEN BU KULUNA SABIR VER DAYANAMIYORUM ALACAĞIM BİR TANE LÜTFEN BİRİ DUR DESİNN!!
  • Satıcı ile iletişime geçmeden almayın sonra sukutu hayal e ugrarsiniz

• DURUM: Satıcıdan ürünün kargo bilgilerini girmesi bekleniyor. Kargo ve ürün hakkındaki sorunlarınız için satıcıya ulaşabilirsiniz.
    Sıfır Risk Sistemi' ne göre : 17/02/2016 15:15:22 tarihine kadar, satıcının, ürünü kargolama süresi bulunmaktadır. (Satış Kodu: SC*****60)
  • satıcıya mesaj atan oldumu cevap verdimi hiç

edit =http://forum.donanimhaber.com/m_114125674/f_//tm.htm#114125674

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 12 Şubat 2016; 16:12:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin0534

ALLAHIM SEN BU KULUNA SABIR VER DAYANAMIYORUM ALACAĞIM BİR TANE LÜTFEN BİRİ DUR DESİNN!!

Bak biz 19 kişi aldık sende gel katıl kervana ya yollarsa ya sıfırsa :)
  • Merhaba.
    Ben 1 adet sipariş geçtim.
    Ya gönderirlerse diyerekten.
  • Bir tane de ben aldım bakalım gelecek mi :)
  • İşyerinden 4 kişi aldık. Ya tutarsa...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.