Şimdi Ara

SAMSUNG 40J6270 724TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şeyin fiyatı gerçek olamayacak kadar iyiyse, o şey gerçek değildir.
  • carpenokte kullanıcısına yanıt

Olay budur işte, eminim ki adamlar eğer sahtekarsa ne olduğunu anlamıyorlardır.
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-smart-tv-40j6270-sifir-kutusunda-209118251

1425 yapmış fiyatı ve 20 ürün stoklu. Yalan dolan bence.
  • dunyanin klima uzmani daikin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha az once 2300 fiyat vardi simdi 1400 bide stok hemen yenilendi bu adam neyin pesinde haha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Maceraya katılmadım maalesef.
  • Gerçek fiyat girildi 1425 TL.Bu fiyati ile piyasada ki en ucuz fiyat.

Linki
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-smart-tv-40j6270-sifir-kutusunda-209118251

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalürjist -- 12 Şubat 2016; 17:29:06 >
  • Satıcıdan cevapta geldi beklemedeyiz :)
     SAMSUNG 40J6270 724TL
  • Aşağıdaki yeni ilan için eşimin hesabından ürünü ne zaman yollayabilirsiniz gibisinden mesaj attım, gelen cevabı aynen yapıştırıyorum.

"suan siperişi verseniz 19 subat cuma gunu adresınıze teslim edilir efendim. "

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-smart-tv-40j6270-sifir-kutusunda-209118251

• quote:

Orijinalden alıntı: pileki

Aşağıdaki yeni ilan için eşimin hesabından ürünü ne zaman yollayabilirsiniz gibisinden mesaj attım, gelen cevabı aynen yapıştırıyorum.

"suan siperişi verseniz 19 subat cuma gunu adresınıze teslim edilir efendim. "

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

750 liraya satıldığına yalan dolan dedim. 1425 e olur da 750 ye sanmıyorum. İnşallah yollarlar...

• yazık ya hala bu ilanlara inananlar var, alın alın
  • mechul79 kullanıcısına yanıt
    Ürün fiyatında yanlışlık var mı diye de sordun mu bari.Sanki adam hala yanlış fiyat koyduğunu anlayamamış gibi.

Gelirse kendime sevgililer günü hediyesi almış olurum.Hep bayanlara mı alınacak
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Ben de pek yollayacaklarını sanmıyorum. :)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    İlana inanan yok zaten gg garantisi var ya tutarsa diye sipariş verdik.

Ürün siparişi veren kişilerin bu kadar mesajını okuyup anlayamadıysan esas sana yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalürjist -- 12 Şubat 2016; 17:40:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716
    define olmasın o

Bravooo Helallll maşallahh tuuu tuu nazar degmesin

aman efenim, teşekkür ederim, bilmukabele
  • Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    Kargoya verdikten sonra anlasın bir şey anlaması gerekiyorsa eğer :)
  • Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    bu ilanlar yıllardır açılıyor, mesajları okuma gereği duymadım çünkü ne olacağını biliyorum. bugün yarın siparişleriniz iptal olacak, satıcı sizi arayacak gg ile komisyonda anlaşamadık gg'yi aradan çıkaralım kapıda ödeme ile ürünü yollayayım diyecek. alanlardan 1-2 tane kişi kabul etse yeter adamlara. (kapıda ödemede parayı ödemeden ürünü alamıyorsunuz, parayı ödedikten sonra da iade yapamıyorsunuz) olay bu yani, haftada 1-2 kere bu tür ürünlerin konuları açılıyor, hala millet almaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Şubat 2016; 17:47:43 >
  • İlan Butsadan gonderilecek diyor.
    Adres verirse gider bakariz, kimmis neyci imis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olucak bakalim takipte kalayim merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam 37 ekran gondermesin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.