Şimdi Ara

SAMSUNG 40J6270 724TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixerteam

satış iptal :)

iptal mi etti bizim ki duruyor hala
  • Gittigidiyora mesaj attım ürünün fiyatı arttı belki yanlışlık olmuştur ürünü gönderecek mi yoksa göndermyecek mi diye satıcıya ulaşabilirmisniz dedim.
    Demin aradılar onlardaki iletişim kanallarından ulaşamadıklarını istiyorsam iptal edebileceklerini söylediler.
    Yarına kadar beklemeyi tercih ettim.
    Sizlerinde bilgisi olsun
  • Şu daha önce satış yapmamış satıcıların açtığı ucuz ürünlere bu forumda bile bu kadar acaba diyen varsa kesin komisyon diyerek bir sürü insanı tokatlıyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

İnşallah satıcı güvenilirlik.ancak çoğu vaka şu şekilde gerçekleşiyor kargo bilgisi girilmesi bekleniyor yazısından sonra akşam yada pazartesi satıcı tedarik edemediği için iptal işlemi başlatıyor tabii paranız hesabiniza geçiyor sonramı söyle bir şey oluyor satıcıya bilgileriniz gitiyi bu adres ve telefon bilgisi Satıci şansını deneyerek sizi arıyor ve arada komisyon yüksek olduğundan ve tedarik işlemini gerçekleştiğinde size daha ucuza satabileceginden bahsediyor ve eft yapmanızı istiyor yaptiysaniz zaten soğuk için dikkat edin böyle vakılar çoğaldı..

Yazdık ama bakalım ne olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar gg de böyle çok düşük fiyatlı ilanlar çokca açılmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adama yazmadım ben fazla beyin bulandırmamak için bekliyelim bakalım adamlarda şuan için geri vites yok. ne olacak ibretle bekliyoruz..
    varmı adamla başka irtibata geçen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin0534 -- 12 Şubat 2016; 23:36:18 >
  • takipteyiz :)
  • benim tv geldi, smart çok akıcı hiç takılmadı. Görüntü kalitesi de süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

benim tv geldi, smart çok akıcı hiç takılmadı. Görüntü kalitesi de süper.

SS alsak daha iyi olmaz mı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip edelim bakalım ne olacak
  • Valla dayanamadım satıcıya bir kaç mesaj attım.
    Ürünün fiyatının farkındamısınız diye. Cevap atmış hadi hayırlısı.
    Takipteyiz.
     SAMSUNG 40J6270 724TL
  • Takip bakalim ne gonderecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç ne oldu acaba?
  • Afiyet olsun beyler
     SAMSUNG 40J6270 724TL
  • Merakla bekliyoruz acaba ne gelecek :D
  • Arkadaşlar satıcıyla aramda geçen mesajlaşmayı kopyalayıp yapıştırdım yorum size kalmış.
    ben:
    s.a
    hocam fiyatta bir yanlış lık mı oldu acaba?Eğer yanlışlıkla olduysa merak etmeyin ben kendi isteğimle satışı iptal ederim.Bu durumda göndersen bile içim rahat olarak zaten o tv yi kullamam.Kul hakkı başka birşeydir
    Hayırlı akşamlar
    Satıcı:
    mesajınızı şimdi gördüm.herhangi bir yanlışlık yok efendim.çok kısa süreliğine kampanyalı satış yaptık.
  • Ürünler gelecek beyler rahat olun satici 20 tane urun satmis bu fiyattan tanitim amacli forum tarihinin en sicak alisverislerinden biri oldu

Hayirli olsun simdiden bol bol izlersiniz tv gelince ürün harika cünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    hocam eğer haklıysan 1000 tl cepte inşallah haklı çıkarsın bende dayanamadım pazar gün yazdım satıcıya 2 gün içinde ürününüz kargolanacaktır diyor. bu arada muhakkak biliyorsunuzdur ama hatırlatmak istedim kargo geldiği zaman eğer faturasını göremezseniz kargocu ile muhakkak tutanak tutun dostlar yoksa ürün iade ederken başınız ağrır. başıma geldi ordan biliyorum. iade ederken fatura yoksa eğer tutanak neden tutmadınız diyolar kargocu ile
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.