Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
13
Favori
282.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bugun arkadaşla iki adet aldık kurulum tv unitesinden sonra 1 hafta sonra olacak yorumları yazarım. Samsung baktı olmuyor sanırım Lg yeni serileri yüzünden fiyatları aşağıya çekti hemen hemen D5000 fiyatıdan aldık D6000 ni.
  • D6000 konusu varmış

Süper oldu bu , artık burada sorularımı sorarım

Bende 40 inc D6000 kulllanıcıyım , herkese merhaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRCo -- 20 Temmuz 2011; 8:25:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

D6000 konusu varmış

Merhaba BurCo bende dun teknosa kanpanyasıdan 40D6000 aldım. yarın teslim edecekler hafta sonuna da tv unitesi hazır olursa kurulum yaptıracağım. Sana sormak isediğim smart tv uygulamaları internete girebilirmiymusun web browser yok dediler bu modelde dizihd.com gibi sitelere girebiliyormusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwen

quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

D6000 konusu varmış

Merhaba BurCo bende dun teknosa kanpanyasıdan 40D6000 aldım. yarın teslim edecekler hafta sonuna da tv unitesi hazır olursa kurulum yaptıracağım. Sana sormak isediğim smart tv uygulamaları internete girebilirmiymusun web browser yok dediler bu modelde dizihd.com gibi sitelere girebiliyormusun.

Merhaba Sayın Corwen,
    Ben de Samsung wifi adopter olmadığı ve modemin de holde olduğu için uzun bir lan kabloası almam lazım bu yüzden interneti deneme fırsatım olmadı şu an için ,

Ama en kısa sürede bu sıkıntıyı ya samsung usb wifi alarak halledecem yada modemi salona taşıyacağım ,

Eğer sen benden önce davranırsan paylaşıp bizleride aydınlatırsan süper olur

• Benim modem aynı oda da bakalım kurulum yapılsın deneyeceğim. Merak ettiğim forumda net bir bilgide bulamadım internet tv den kasıt full internetmi kullanabiliyoruz yoksa samsungun sadece yükeldiği widgetlerimi onu merak ediyorum. Online bir siteden hd film izleyebilecekmiyim.
  • corwen.... bilidiğim kadarıyka web browser yok,yani arama yapamıyorsun..kayıtlı web sayfaları var youtube,facebook..v.s gibi..onları kullanıyorsun...bende bugün gidip alacam bakalım,Allah utandırmasın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwen

Benim modem aynı oda da bakalım kurulum yapılsın deneyeceğim. Merak ettiğim forumda net bir bilgide bulamadım internet tv den kasıt full internetmi kullanabiliyoruz yoksa samsungun sadece yükeldiği widgetlerimi onu merak ediyorum. Online bir siteden hd film izleyebilecekmiyim.

Bunu ALBANI daha iyi bilir sanırım , istersen D serisinin ana konusunda bir sor ,

İnşallah dediğin özellik vardır full internet ama ben 7000 ve üstü modellerde var diye hatırlıyorum
  • bende d6000 almayı düşünüyordum ama gözüm d6500 e kayıyor.fakat sanki hiç bir elektronik mağazasında satılmıyor(teknosa,vatan,bimeks,gold) sadece ist. bilişimde gözüküyor.orasıda malum.bilgisi olan var mı ?
  • Bu tvde kullanacağımız harici disklerin formatları ne olmalı fat32 mi ntsf mi arkadaşlar?
  • Ntfs olsun ki büyük dosya alsın
  • 19 temmuz salı akşamı teknosadan 1999tl ye aldım. Dün servis geldi kurulumunu yaptı. Daha önce lg 32lh2000 kullanıyordum. görüntü kalitesini beğendim. evde interneti vodemle kullandığım için interneti deneyemedim daha. dsmart deneme şifresi verdiler onu da kurdurdum dün. Türksat uydusu varsa sadece dekoderi takıp izleyebiliyorsunuz.
  • teknosada LW4500 ler 1999 düştüğü için ürünü teslim almadığımdan bugun LW4500 le değiştiriyorum D6000 ni.
  • arkadaşlar 46d6510 u 3150tl 12 taksitli buldum sizce almalımıyım yoksa bu fiyata daha iyi bir model önerir misiniz?
  • Hiç durma al bekle bekle nereye kadar ben 46d6000 aynı fiyata 1 ay önce aldım çok menunum. bazı arkadaşlar internet varmı demiş sadece içinde yüklü olan siteleri açabiliyorsun. Fakat görüntü harika, her türlü formatı okuyor sinema ihtiyacımı tamamen karşıladı birde pc takıyorum bazem blu ray oynatıcım yok pc bluray oynatıcısını kullanıyorum. o nasıl bir film sinemada izlediğime hiç benzemiyor :)
    Sadece tek yaptığım hata 46 inç aldığım teşke bir büyünü alsaymışım diyorum. bu arada arkadaşımda 40d7000 modeli var görüntü açısından hiç fark yok rahat olun
  • Merhabalar ;

Bugun Samsung 40D6000 ürününü aldım ve kurdurdum muhteşem bir cihaz yanlız bir sey sormak istiyorum bir sey gözüme captı sizde deneyebilirmisiniz ? Digiturk ve Uyduda kanal gecerken arka ekran siyah oluyorya siyah olan bolgelerde beyaz hafif golgeler var bu normalmi sizdede varmı ? 4 Kosede ve ortalarda daha cok...

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigecanary

bende d6000 almayı düşünüyordum ama gözüm d6500 e kayıyor.fakat sanki hiç bir elektronik mağazasında satılmıyor(teknosa,vatan,bimeks,gold) sadece ist. bilişimde gözüküyor.orasıda malum.bilgisi olan var mı ?

40D6500 40D6510 arıyorum bende hiç kimse satmıyor galiba. Samsung shoplarda olabilir ama fiyatları istanbul bilişime göre pahalıdır herhalde.
  • Herkese selam... Dün vatan bilg. dan aldım, 1950 TL(HSBC 5 taksit). Televizyon elimde ama kutusunu açamadım daha, garanti şartlarının sağlanması için servis gelip açıyomuş kutuyu. Yorumlarınızı okuduktan sonra iyi hissettim doğrusu :) Bi an önce izlemek istiyorum. Sormak istediğim, şuanda bende dijital yayın yok, normal kablo tv ile izliyorum tv yi. Dğiştirmeyi düşünüyorum fakat normal kablo tv ile deneyen arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum, belki tv nin bi modu yada ayarı vardır?
  • 40 d6500 teknosa da mevcut 3500 civarında
  • bende 10 gün önce falan vatandan 1999 tl ye almıştım. şu ana kadar sadece hdd'den birkaç film ve dizi izleme şansım oldu. görüntüler gayet iyi, türkçe altyazıda (altyazı dil ayarını TÜRKÇE yaptıktan sonra) herhangi bir problem yok.

Bi tane uydu alıcı almam lazım acilen, uydu yayını için tavsiye edebileceğiniz bi alıcı markası veya modeli var mı? birde uydu yayınında scart ile hdmi arasında bi fark oluyor mu arkadaşlar?

Birde servis kuruluma geldiğinde 3d yi denemek için usb'den bi 3d belgesel açmıştı.Görüntü baya baya iyiydi. Elimde şu an 3d film yok ama hdd'deki mkv filmleri 3d tuşuna basıp izlediğimde, evet görüntü 3d gibi oluyo ama gözülüğü taktığımda görüntü yan yana, ya da üst üste gibi gözüküyor. Normali bu mu, yoksa ben gözlüğümü aktif edemedim acaba?? bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: emrett7

bende 10 gün önce falan vatandan 1999 tl ye almıştım. şu ana kadar sadece hdd'den birkaç film ve dizi izleme şansım oldu. görüntüler gayet iyi, türkçe altyazıda (altyazı dil ayarını TÜRKÇE yaptıktan sonra) herhangi bir problem yok.

Bi tane uydu alıcı almam lazım acilen, uydu yayını için tavsiye edebileceğiniz bi alıcı markası veya modeli var mı? birde uydu yayınında scart ile hdmi arasında bi fark oluyor mu arkadaşlar?

Birde servis kuruluma geldiğinde 3d yi denemek için usb'den bi 3d belgesel açmıştı.Görüntü baya baya iyiydi. Elimde şu an 3d film yok ama hdd'deki mkv filmleri 3d tuşuna basıp izlediğimde, evet görüntü 3d gibi oluyo ama gözülüğü taktığımda görüntü yan yana, ya da üst üste gibi gözüküyor. Normali bu mu, yoksa ben gözlüğümü aktif edemedim acaba?? bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

d6000 modelinde 2d den 3d ye çevirme yok o yüzden 3d film olması lazım yan yana 2 görüntülü film olucak 3d tuşuna basınca yan yana ve üst üste diye iki ayrı seçenek çıkıyo filme göre eğer yan yanaysa yan yanayı seç 3d gözlükle o zaman izleyebilirsin

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.