Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
13
Favori
282.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu işler tamamen şans işi, hiçbir markada yüzde yüz garanti diye birşey yok.

Ben 2011 senesinde 46d6000 aldım, senesi dolmadan ekran gitti (Bu olay nedeniyle bizim gibi ülkelere bazı ürünlerde ikinci üçüncü kalite mal gönderildiğinden şüphelenmekteyim.), ekranı garantiden ücretsiz değiştiler, dört sene oldu tık yok, maşallah deyim de unutmadan nazar değmesin.

Ne ölü pixel, ne çizgi ne de başka birşey.

Bugün yeniden tv alsam gene samsung alırım, ikinci seçenek olarak düşünüyorum ne alırdım diye, philips alırdım.

Sony istemem, Lg'yi hayatta almam.

Televizyonun en sevdiğim yanı usb ile film atıp izlemek, böyle bir keyif yok.

Aklıma bir film düşüyor bir anda rambodur, matrixtir bilmemnedir, torrentten indirip usbyle atıyorum tv'ye.

Smart tv olayı mesela son derece gereksiz bir olay, açmayalı belki 2 sene belkı daha fazla olmuştur.

Velhasıl memnunum cihazdan.

• Merhaba dostlar. Benimde 40d6000im var. Yaklaşık4 yıldır tek sorun çıkarmadı ama son dönem de hard diskimin içindeki videoları görmemeye başladı. Diski tanıyor ama videoları görmüyor. Ne yapabiliriz, bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar 40d6000 televizyona lg g2 telefonu bağlayamadım. Slimport özellikli hdmi-micro usb kablo kullanıyorum ama maalesef eş zamanlı görüntü aktarmıyor, sadece cihaz içindeki video, fotoğraf falan gösteriyor. Telefon ekranındaki görüntüyü direk televizyona aktarmak mümkün mü bu televizyonda?
  • Bu cihazda netflix çalıştırabilen var mi? Uygulama yerinde çıkmıyor bolgeyi ABD yapınca da bağlanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Samsung UE40D6000 serisi Tv nin özel ayarlarına girdim fazla kurcalamadığım halde ağ ressim mödülleri çalışmıyor kumanda kapamıyor nasıl eski haline getire bilirim tv yi reset atmak sorunu çözermi?
  • Screamingeagle S kullanıcısına yanıt
    selam, nasıl reset atacaksınız ?...

@Screamingeagle
  • uygulama mağazasında youtube falan yok, daha önce vardı nasıl çözüyoruz bunu
  • H265 codec filmleri oynatmanın bir çözümü varmı usbden
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

H265 codec filmleri oynatmanın bir çözümü varmı usbden

Acilabilecegini sanmam. Artık destek yok gibi birşey. 3.parti player uygulamaları kurulsa belki olurdu. Farklı bir formata çevirip öyle açabilirsiniz.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    youtube sorununu çözdün mü? aynı derttem muzdaribim...
  • acugurlu A kullanıcısına yanıt
    çözümü yok hocam sanırım hocam eski model tvlerden kaldırılmış
  • Merhaba babamda bu model televizyon var. Türksat görevlileri arka kısmına kart taktılar ama tv görmedi. Yazılım güncellemesi yada servise götürmek gerekebilir dediler tv’yi böyle bir problem ile karşılaşan oldu mu acaba?

• disaster85 D kullanıcısına yanıt
    selam,
    tv düzgün çalışıyorsa bırakın yaşamaya devam etsin, bunların çoğu (bendeki dahil) ömrünün ilk 2-3 yılında panel arızasından pert oldu, ben olsam güncelleme bile yapmam ...
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.