Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
13
Favori
282.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Cuma günü teknosa dan aldığım SAMSUNG 40D6000 TV biraz önce kuruldu. 2079 TL - 12 Taksit. Ayrıca yanında 3d gözlüğü de mevcut..

1-2 gün denede tecrübe fikirlerini bizimle paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnootto

tabii ki o tuşu kullandım ancak, görüntüyü üst üste mi yanyana mı gibi garip bir soruyla karşılaştım... yanyanayı tıkladım 3 boyutlu görüntüyle yakından uzaktan alakası olamayan bir görüntüyle karşılaştım...
    sizlerden isteğim adım adım gerekli adımları sıralamanız, hem bana hem de kullanacak olan diğer arkadaşlara büyük katkısı olur düşüncesindeyim...teşekkürler...

öncelikle kullanma kılavuzunu iyice okuyunuz , arkasından burda yazılmış yazıları okumanızı , ondan sonra cevaplarınızı bulacaksınız, tüm adımlar bu iki sayfada açıklanmıştır.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 28 Haziran 2011; 21:50:34 >
  • Televizyonum bugun kuruldu ve tek kelimeyle harika!
    Fakat 200hz i nereden etkinleştireceğim motionplus tan mı?
  • arkadaşlar ghosting sezinliorum ben benim tvde. ayarlarıda baya bir kurcaladım ama çözemedim:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: spindoc

arkadaşlar ghosting sezinliorum ben benim tvde. ayarlarıda baya bir kurcaladım ama çözemedim:S

Ghosting derken arkadaşım ?
  • yani tepkime süresinden ötürü. mesela bir futbol maçında topun arkasında beyaz bir gölge bıraktığı gibi diyelim. birde panel 100 hz olmasına rağmen mesela cod black ops'u 60 hz de oynatıyor:S bir bilgi eksikliğimiz mi var nedir?

quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

quote:

Orijinalden alıntı: spindoc

arkadaşlar ghosting sezinliorum ben benim tvde. ayarlarıda baya bir kurcaladım ama çözemedim:S

Ghosting derken arkadaşım ?
  • evet bendede bu gölge oluyor nasıl gideriliyor bilen var mı ?
  • herkese tekrar merhaba... cihazım geldive kuruldu.. ama gülmeyin teknoloji cahili birisiyim biraz kurcaladım.. youtube filan var klip filan izledim hardiskimden filim izledim.. başkada bişey yok yani.. başka neler yapılabilir bu cihazla.. bimeks 135 tl ye 3 d gözlükte veriyor ama almadım..hiç 3 d filmim yok olsada nerden izliyecem hardiskten izleniyormubilmiyorum... anlayan biri varsa şu 40 d 6000 bi anlatsın allah rızası için. gözlük alayımmı işe yararmı fiyatı uygun gibiçünkü samsungun 3300 modeli sanırsam gözlükler.
  • gözlük alman için 3d yayın veya 3d filme sahip olan lazım veya gran turismo 5 gibi 3d destekleyen konsol oyunlarına.
    sana kalmış yani.Ben 3d film alır izlerim diyorsan al.
  • Geçen haftasonu Vatan Bilgisayar'dan 1919 TL'ye aldım. Haftasonu Samsung'a özel % 25 indirim vardı. Fiyatı görünce birkaç yerde araştırma yaptım. En ucuz Gold Bilgisayar'daydı. O da 2349 TL'ydi. İyi bir fırsattı, kaçırmamış oldum.
  • arkadaşlar 3d gözlüğü ilk etapta televizyona tanıtmak gerekiyo gözlüğün açma kapama tuşuna 5 sn falan basılı tutun gözlük devreye gircektir sonrasında bu işlemi yapmanıza gerek yok ilk seferde bende bayağı uğraşmıştım gözlük bi türlü açılmıyordu gözlüğü yeni alan bilmeyen arkadaşlara ufak bi not
    tecrübeli arkadaşlardan televizyonun en iyi ekran ayarlarını bizimle paylaşırsa sevinirim
  • bide arkadaşlar DivX kaydı yapabildinizmi ben bi türlü beceremedim tvnin modelinimi yanlış yazıyoruz anlamdım 3 sefer denedim bi türlü yapamadım kaydını yapabilen varmı
  • Tv yeni yazılım gelmiştir.Smarthub güncelleştrimeleri devam etmektedir.Yeni appsler eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 2 Temmuz 2011; 20:34:19 >
  • ue40d5000 modeli nasıldır.samsung plazada 1600 tl ye düşmüş .3 d yok .görüntü kalitesi iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

ue40d5000 modeli nasıldır.samsung plazada 1600 tl ye düşmüş .3 d yok .görüntü kalitesi iyi.

ben d6000 i oneririm 3d fazalsı var ilerde 3d yayın olunca işine yaramaz o tv.
  • arkadaşlar bir kez daha sormak istiyorum...çünkü ben hala 3d görüntü izleyemedim... berkalonso nickli bir arkadaş daha tv kurulmadan benim yazdıklarıma cevap yazıyor... hala anlamış değilim daha tv kurulmadan bana 3d tuşuna basmamı nasıl öneriyor insanlar... arkadaşlar 3d görüntüyü izleyen bir arkadaşımdan teker teker adımları sıralayabilir mi ??? (berkalanso arkadaşıma da yazdığı cevaplar için yine de tşk ediyorum)
  • hocam 3d izlemek istyosanız bu kanalı kullanmalısnz :

TÜRKSAT 2A-3A 42 E
    Turksat 3D HD Promo Test Yayını, 3D Test Tv Frekans : 12015.00 - H - 27500 - 5/6

kumandadan 3dye basıp yanyana olanı secceceksiniz. baska bir kanalı 3d izleyemezsinz cunku d6000de 2d-3d donusturucu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnootto

arkadaşlar bir kez daha sormak istiyorum...çünkü ben hala 3d görüntü izleyemedim... berkalonso nickli bir arkadaş daha tv kurulmadan benim yazdıklarıma cevap yazıyor... hala anlamış değilim daha tv kurulmadan bana 3d tuşuna basmamı nasıl öneriyor insanlar... arkadaşlar 3d görüntüyü izleyen bir arkadaşımdan teker teker adımları sıralayabilir mi ??? (berkalanso arkadaşıma da yazdığı cevaplar için yine de tşk ediyorum)

bende d6000 kullanıyorum internetten 3D Half-SBS diyerek film arattır kafana göre "3D.Half-SBS" film indir. usb yada hdd fil mi at ekranda hdd veya usb ismi çıkacak ok tuşuna bas yükleniyor diyecek
    bitmesini bekle sonra "3D.Half-SBS" filmin üstüne gel ok bas film açılacak sonra kumandadan 3d tuşuna bas bazı filmler alt alta 2 görüntü bazılarıda yan yana 2 görüntü şeklinde olur buna göre 3d tuşuna basınca terçihini yap. bu işlemleri yapmadan gözlük aktif olmuyor. gözlüğün açıp kapama düğmesi yok 3d film görüntüler üst üste binip başladığında gözlüğü samsung yazısına 5cm kadar yaklaştır. gözlük otomatik olarak aktif olacak
    sonra seyretmeye devam edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 4 Temmuz 2011; 19:34:22 >

• Arkadaşlar 5-6 temmuzda bimekste %25 indirim var bende fiyat iyi olduğu için oturma odasına 32D6000 aldım + 3d gözlük hediye 1497 TL bonusa 6 taksit ;)
  • özellikle istcool arkadaşıma ve berkalonsoya yardımları için teşekkürler... umarım birçok 3d kullanıcısına katkıları olmuştur... en kısa zamanda denemelerimi yapıp cevaplayacağım...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.