Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
13
Favori
282.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende 40d6100 aldım 2300 tl ye :)
    fakat kutudan gözlük çıkmadı. SAMSUNG (SSG-3700CR) model gözlük almak istiyorum fakat tam anlamadım ben durumu gözlük de hem 2011 model led tv lere uyar yazıyor hemde
    D6400 serisinden sonrasında çalışır diyor. :)
    şu an teknosa sattığı 40d6000 lerin yanında bu gözlükten veriyor.

şu an kullanan varmıdır 40D6000 ile gözlük lerin modelini söyleyebilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocoter

s.a. arkadaşlar ben de 40D6000 modelini 2300 tl ye aldım. yalnız tv uydu alıcıları konusunda biraz tecrübesizim. bu tv ye nasıl bir uydu alıcısı almam doğru olur sizce? kart okuyuculu filan mı hdmi girişli olanlar varmış sizler ne kullanıyorsunuz?

hd cihaz almanızı tavsiye ederim ,hd cihazların çoğunda HDMİ çıkışı var fiyat aralıklarına ve özeliklerine göre değişmekte 200 Tl 1000 Tl arasında değişmekte , model olarak Dreambox,Next,Amstrad,Korax,İnpax, Baff, Goldmaster, vb benzer şirketlerin Hd cihazlarını seçebilrisiniz, Mödül ve kart girş sayısı sizin bütçenize bağlı ,ancak alırken şuna dikkat etmenizi tavsiye edrim görüntüğ kaliteleri sd, hd cihaz özelikleri test etmeden cihaz almayın, Tv en uygun cihazı seçin , yoksa tv ZEVKİNİZ ÖLÜR ona göre

• dotsum elinde blu-ray oynatıcı veya 3d yayın yapan kanalın yoksa boşuna alma bi işine yaramaz. SSG-3700CR 2011 serisi gözlükler d serisinde çalışır

quote:

Orijinalden alıntı: ademkoc

merhabalar arkadaşlar .

fakat kutudan gözlük çıkmadı. SAMSUNG (SSG-3700CR) model gözlük almak istiyorum fakat tam anlamadım ben durumu gözlük de hem 2011 model led tv lere uyar yazıyor hemde

şu an kullanan varmıdır 40D6000 ile gözlük lerin modelini söyleyebilirmi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanAslan -- 14 Haziran 2011; 20:40:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhanAslan

dotsum elinde blu-ray oynatıcı veya 3d yayın yapan kanalın yoksa boşuna alma bi işine yaramaz. SSG-3700CR 2011 serisi gözlükler d serisinde çalışır

quote:

Orijinalden alıntı: ademkoc

merhabalar arkadaşlar .

PS3 var ve oyunların çoğu 3D , birde 3D half-sbs olarak internetten indirilen filmlerde 3D olarak çalışıyor .
    SSG-3700CR model gözlüklerden emin olabilsem ebay da fiyatları oldukça uygun türkiyede gold 350 tl dedi gözlüklere :)

• smarthub günceleştirmeleri devam etmektedir, yeni widgetler eklenmiştir.bbcnews ,af ajans, vb benzer widgetler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 18 Haziran 2011; 15:36:25 >
  • internet-3d kullanmıycam bunları saymazsak c6000 ile arasında başka ne fark var acaba
  • Bu tv gözüme kestirdim teknosada %10 bonus kanpayası var fiyat 2.200 bonusla 2000 gelicek yarın son gün alıcam yorumlarımı yazarım.
  • formda görmedim ama en son kendim yazayım dedim 46 d6000 vatandan %25 indirimli aldım 3700 den 2800 düştü ve 2800 aldım tv çok güzel görüntüler çok canlı ses çok hoş hemen hemen tanımadığı mkv olmadı mp3 avi jpg ler de aynı dts sesi z5500 optik bağladım dts direk yazdı z5500... Sd yayınlarda iyi kötü değil yani d-smart yada digitürk paketlerde hd lerde seste görüntüde çok iyi 1080p 720 p mkv lerde 3d tuşuna basınca karışık iç içe bir görüntü oluşuyor yani normal yayını 3d ye çevirmiyo gerekte yok zaten. ama diğer half sbs olan tüm mkvler içeri doğru derinliklerde ve dışarı doğru çıkan efeklerde süper .. yanına wd. 2 tb lık essantial hd aldım tv kapalıyken hiç ses yok hdd ışık bile yok çok güzel bir şey yani tv açınca direk hdd devreye giriyor. hdd 3 bölüm şu anda hepsini görüyor 2 tb lık hdd nin bir sorunu yok alırken çalışırmı tanırmı diye düşünmeyin 2tb tanıyor arkadaşlar. şimdi 3tb alıp onuda deniyecegim deneyen varsa yorumunu bekliyorum bulutlanma falan gibi şeylerde yok ince bir panel tavsiyem spartacus 720 p izleyin renkler tablo gibi valla birde avatar gerçekten korkunç güzel ama imkanı olan varsa 55 inc alın gerçi bu da büyük ama tercih sizin

• eray çelik aldığın hdd yi nerden kaç paraya aldığını yazamısın?
  • Darty den 249 aldım iki gun sonra KDV indirimine girdi 40 tl falan kusuru nü unuttum gittim geri aldım 210 falan geldi sakın seagate almayın kafa problemi çok wd aldım mutluyum USB 3.0 var bilgisayardan çok hızlı atıyor dosyaları istersen USB 2.0 olarak kullan en güzel yani tv kapalı olunca ses yok okuma ışığı yanmıyor tv açınca varlığı belli oluyor 5 dizinin 720p tüm sezonları yükledim 3d 20 yakın film belgesel 1080 p filimlerde koydum inanın bir HDd daha almayı düşünüyorum gene bundan ama 3tb bakalım tv görecek mı bunu
  • Teknosada yanında gözlük vermiyorlar. Yada o şubesinde yok dediler bende almadan çıktım. Bu tv yanında gözlük veriliyormu? haricenmi alıcagız
  • 46 inç lerde veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

formda görmedim ama en son kendim yazayım dedim 46 d6000 vatandan %25 indirimli aldım 3700 den 2800 düştü ve 2800 aldım tv çok güzel görüntüler çok canlı ses çok hoş hemen hemen tanımadığı mkv olmadı mp3 avi jpg ler de aynı dts sesi z5500 optik bağladım dts direk yazdı z5500... Sd yayınlarda iyi kötü değil yani d-smart yada digitürk paketlerde hd lerde seste görüntüde çok iyi 1080p 720 p mkv lerde 3d tuşuna basınca karışık iç içe bir görüntü oluşuyor yani normal yayını 3d ye çevirmiyo gerekte yok zaten. ama diğer half sbs olan tüm mkvler içeri doğru derinliklerde ve dışarı doğru çıkan efeklerde süper .. yanına wd. 2 tb lık essantial hd aldım tv kapalıyken hiç ses yok hdd ışık bile yok çok güzel bir şey yani tv açınca direk hdd devreye giriyor. hdd 3 bölüm şu anda hepsini görüyor 2 tb lık hdd nin bir sorunu yok alırken çalışırmı tanırmı diye düşünmeyin 2tb tanıyor arkadaşlar. şimdi 3tb alıp onuda deniyecegim deneyen varsa yorumunu bekliyorum bulutlanma falan gibi şeylerde yok ince bir panel tavsiyem spartacus 720 p izleyin renkler tablo gibi valla birde avatar gerçekten korkunç güzel ama imkanı olan varsa 55 inc alın gerçi bu da büyük ama tercih sizin

iyi bir seçim yapmışsınız Hayırlı olsun, "sd yayınlarda doğal özelliğini kullanabilirsiniz" samsung apss widgetlerde güzel , onlarıda test edebilirsiniz,bir yığın hd yayın var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 23 Haziran 2011; 9:08:10 >

• Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli!
    Yeni tarzı!
    Celephone, cameral ve daha pek çoğu!
    Önde gelen elektronik toptancılar!
    Profesyonel elektronik dropshipper!
    http://www.shenzhenelectronic.com/
  • teşekkür ediyorum öncelikle...

birde skype olsaydı çok iyi olcaktı ama yeni nesil bluray cihazlarda skype var yada olacak diye biliyorum o da sorun olmayacak herhale bakalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

formda görmedim ama en son kendim yazayım dedim 46 d6000 vatandan %25 indirimli aldım 3700 den 2800 düştü ve 2800 aldım tv çok güzel görüntüler çok canlı ses çok hoş hemen hemen tanımadığı mkv olmadı mp3 avi jpg ler de aynı dts sesi z5500 optik bağladım dts direk yazdı z5500... Sd yayınlarda iyi kötü değil yani d-smart yada digitürk paketlerde hd lerde seste görüntüde çok iyi 1080p 720 p mkv lerde 3d tuşuna basınca karışık iç içe bir görüntü oluşuyor yani normal yayını 3d ye çevirmiyo gerekte yok zaten. ama diğer half sbs olan tüm mkvler içeri doğru derinliklerde ve dışarı doğru çıkan efeklerde süper .. yanına wd. 2 tb lık essantial hd aldım tv kapalıyken hiç ses yok hdd ışık bile yok çok güzel bir şey yani tv açınca direk hdd devreye giriyor. hdd 3 bölüm şu anda hepsini görüyor 2 tb lık hdd nin bir sorunu yok alırken çalışırmı tanırmı diye düşünmeyin 2tb tanıyor arkadaşlar. şimdi 3tb alıp onuda deniyecegim deneyen varsa yorumunu bekliyorum bulutlanma falan gibi şeylerde yok ince bir panel tavsiyem spartacus 720 p izleyin renkler tablo gibi valla birde avatar gerçekten korkunç güzel ama imkanı olan varsa 55 inc alın gerçi bu da büyük ama tercih sizin

iyi bir seçim yapmışsınız Hayırlı olsun, "sd yayınlarda doğal özelliğini kullanabilirsiniz" samsung apss widgetlerde güzel , onlarıda test edebilirsiniz,bir yığın hd yayın var

Vatanda yanında gözlük veriyorlarmı verdilerse bir adetmi?

• Bir adet verildi vatanda
  • Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bende 3d tv alıcam fakat şunu merak ediyorum samsung40C7000 ile 40D6000 arasındaki fark D nin sonradan cıkan seri olmasımı ? hangisini tavsiye edersiniz ??
  • 40D6000'e 1900 lira fiyat aldım arkadaşlar sizce nasıl orjinal samsung tr garantili sıfır vatanda bu hafta sonuna özel bir indirim falan diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

40D6000'e 1900 lira fiyat aldım arkadaşlar sizce nasıl orjinal samsung tr garantili sıfır vatanda bu hafta sonuna özel bir indirim falan diyordu

Vatanda bende gördümde sadece world card yapıyor onada 6 taksit 2.000 milyonda cazip gelmiyor o zaman en azından benim için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.