Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
13
Favori
282.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vatan bilgisayardaki indirimli ürünler genelde stokta olmaz ..! Ve indirim bittği günün ertesine ne hikmetse stoğa girer .. !
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

40D6000'e 1900 lira fiyat aldım arkadaşlar sizce nasıl orjinal samsung tr garantili sıfır vatanda bu hafta sonuna özel bir indirim falan diyordu

Vatanda bende gördümde sadece world card yapıyor onada 6 taksit 2.000 milyonda cazip gelmiyor o zaman en azından benim için.

world card var o konuda sıkntı yok ama yanında gözlük vermiyorlar 1 gözlük alınca 135 lira dedi galiba bu durumda teknosa ile aynı fiyata geldi ne anladım öyle işten teknosa zaten gözlükle o paraya veriyor birde 12 taksit yapıyor.stokta problem yok zaten servis kuracak 2 gün içinde kurdururum abi dedi ama dediğim gibi önce bindirim sonra indirim sadece bir markayı gözden düşürür bunu hala anlayamadılar...

• SAMSUNG SSG-3300CR 3D GÖZLÜK bu gözlük acaba 40d6000 de çalışıyor mu 3700 olana göre daha uygunda
  • herkese merhabalar bende bu gün 40 d6000 aldım.. bimeksten 2025 tl 8 taksit.vatanda 1915 dedim diye bu fiyata aldım..yalnız yanında gözlük yok... teknosada fiyat internet sitesinde 2400 civarı yoksa yalnışmı gördüm...
  • az önce bimeksi aradım 3 d gözlügü 135 tl ye verceklermiş bana... şu teknosa fiyatını merak ediyorum hala..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

40D6000'e 1900 lira fiyat aldım arkadaşlar sizce nasıl orjinal samsung tr garantili sıfır vatanda bu hafta sonuna özel bir indirim falan diyordu

güzel fiyat nerden aldınız .. ve taksit yaptılarmı yanında gözlük varmı???
  • Geçen gün 2079 liraya Teknosa'dan almıştık. (Gözlüklü) Hafta sonuan denk geldiği için TV yarın elimizde olacak.Fakat 2D-3D dönüştürücüsü yok.Satıcı bize var dedi yanlış anlaşılma oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

evet bende aynı cihazı aldım , hd yayın mükemmel ,sd iyi, samsung apps uygulamalar yapabilirsiniz, widget portu lazım girdiğinizde yeni uygulamar indirebilrisiniz şimdilik kısıtlı , ancak kişisel ayarları iyi yapmanız gerekiyor, 3D uygulaması 720 p de çalışır normal yayın 3D yapar , yeterince inceleyen birisi olarak sormak istediklerinize elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım

Normal yayını 3D mi yapıyor ?

• teknosa fiyatı 2074 liraymış galiba gözlükle beraber fiyatı vatandan aldım çocuk 2 tv birden alacağımı öğrenince yanında bişeylerde veririz abi dedi ama gözlük kutudan çıkmaz onu 135 liraya alacan dedi world'e 6 taksit
  • Hocam Forum Bornova'da vardı geçen gün dediğin gibi 2074+Gözlük Fakat 2d-3D dünştürücüsü olmadığını duyunca dünya başıma yıkıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuce sun

Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli!
    Yeni tarzı!
    Celephone, cameral ve daha pek çoğu!
    Önde gelen elektronik toptancılar!
    Profesyonel elektronik dropshipper!
    http://www.shenzhenelectronic.com/

very good !

• tv yeni yazılım gelmiştir. vers 1004 olan yazılım 1009 çıkarılmıştır.Menu , Destek, yazılım yükseltme , çevrimiçi yükseltme (internet olan seçililir) yeni yükselteme onaylanır , menu ve yönergeler izlenerek yeni yazılım yükseltin. Sorumluluk kulanıcıya aittir.yönergeler izlenmediği zaman tv çalışmayabilir. Lütfen dikkat edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 27 Haziran 2011; 11:53:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhanAslan

s.a bu tv için dışarda 5 tl 10 tl ye satılan gözlükleri alsak bi sıkıntı olur mu acaba tv yi aldgımda 3d gözlük sordum samsung bayisinde 300 tl dediler arada ki fark nelerdir acaba

ibretlik paylaşım.
  • arkadaşlar, elimde 3d bir film var 35gb kadar, bunu bir internet sitesinden indirmiştim deneme amaçlı... ancak bir türlü 3d görüntü izleyemedim... filmi 2d olarak son derece net izleyebildiğim halde 3d izlemeyi bir türlü beceremedim... bir filmi 3d olarak izleyebilmek için gerekli koşulları ayrıntılı bir şekilde yazabilecek bir arkadaşımız varsa beni çok sevindirecek... şimdiden teşekkürler... (elimdeki tv 40d6000 ve modele uygun 3d gözlüğümde var)
  • kumandadan 3d tusuna bastınmı sag asadadır o tus.
  • samsung 40d6000 ve samsung 40c750 arasında kaldım... ikisi arasında birinin led diğerinin lcd olması dışında nasıl bir fark var?
    sizce hangisini tercih etmeliyim??
  • birinde (D6000) 2d-3d donusturucu yok diğerinde c750de var
  • tabii ki o tuşu kullandım ancak, görüntüyü üst üste mi yanyana mı gibi garip bir soruyla karşılaştım... yanyanayı tıkladım 3 boyutlu görüntüyle yakından uzaktan alakası olamayan bir görüntüyle karşılaştım...
    sizlerden isteğim adım adım gerekli adımları sıralamanız, hem bana hem de kullanacak olan diğer arkadaşlara büyük katkısı olur düşüncesindeyim...teşekkürler...
  • Cuma günü teknosa dan aldığım SAMSUNG 40D6000 TV biraz önce kuruldu. 2079 TL - 12 Taksit. Ayrıca yanında 3d gözlüğü de mevcut..
  • Albani yazısıdır.

1 Haziran 2011; 0:18:44

Beyler iyi akşamlar

Geçenlerde sanırım bahsetmiştim D8xx paneli inceliyorum diye,bugün testi sonuçlandırdım,aslında bunu yabancı forumlardan bazı
    arkadaşlarımız için yaptım,daha doğrusu 2 kişi yaptık! daha sonrada neticeyi bu arkadaşlarımıza bildirdik;dileyen bu settingsi uygulayabilir,
    ancak beni fazla kesmedi çeşitli sebeblerden,ancak gösterdiğim çoğu insanda nedense çok beğendi

Bazı yerlerde ingilizce tanımlarım ve açıklamalarım var kısa olarak ama bunlara siz takılmayın!

++++

Samy D8xx Serie 46/55

>>Source;PS3>connecting by HDMI cable(contents of 720/1080 Movies only)

note;just keep in mind and my experience results of
    A-I'v already applied those set values when panel connected by source off HD-DVD&Sony BDPlayer even PC
    B-got more detailed video-processing and also colour accuracy with Tosh HD-DVD
    C-therefore Sony BDPlayer as same situation such as more vibrant and correct response than PS3

Picture Mode;MOVIE
    --------------------------

Backlight;8(in 3D effect 10/11)
    Contrast;92
    Brightness;48
    Sharpness;15(depend on content which my vary!! so try less/more!!)
    Colour;49
    Tint;50/50(dont change this percentage!! if not abnormal green/red push!!)

Black Tone;OFF
    Dynamic contrast;OFF>>>or Medium(if picture become dull)
    Shadow detail;0
    Colour Space;Custom*
    Flesh tone;0
    Edge Enhancement;OFF(it depend on content and if necessary change with other value)
    Motion lighting;OFF
    xvYCC;OFF(or try ON;if content supported!)
    LED Motion plus;OFF

Colour Tone;Warm-1/2
    Digital noise filter;OFF(ON on DVD media)
    MPEG noise filter;OFF(if necessary try ON on DVD media)
    HDMI Black level;Low
    Motion Plus;Clear(the result didnt satisfied me!!due to panel input-Lag/latency response "high"!!)
    >>Blur reduction;High >>Judder reduction;0 =also didnt satisfied me!!you hv to change those sets
    depend on content as well!!

*Colour space;(still I do nit like it some off reasons!so if its not suitable on your taste leave it at Default value-dont change)
    RED>>>>>>58-2-0
    GREEN>>>>0-58-9
    BLUE>>>>>7-0-54
    YELLOW>>48-53-7
    CYAN>>>>0-54-48
    MAGENTA>56-4-45

RED Offset>>>>>20 (its not a final result,my definition same as above position!)
    GREEN Offset>>>20
    BLUE Offset>>>>24
    RED Gain>>>>>>19
    GREEN Gain>>>>26
    BLUE Gain>>>>>25

White Balance;(try it and if its not suitable your taste leave it at Default values!)

R G B
    1:5 1 -2
    2:2 0 -1
    3:0 0 -1
    4:-2 -3 -3
    5:0 -2 -3
    6:-1 -1 -4
    7:-2 -3 0
    8:-1 -2 0
    9:-1 -2 -2
    10:0 -1 -1

++++++++++

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.