Şimdi Ara

Samsung 32J5570 vs LG 32LF630V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • atölyeme full hd 32" lik bir led tv almak istiyorum. Arada öğrencilere video gösterebileceğim ve reklam panosu olarak kullanacağım.
    finlux axen gibi markalara 600-700 tl vereceğime smart özellikli samsung veya lg alırım diye düşündüm.
    Samsung 32J5570 LG 32LF630V bu iki model arasında kaldım. Önerileriniz hangisi? Başka tavsiyeleriniz olursa da yazarsanız sevinirim.

• Bende aynı dertteyim :(
  • lg 32LB652V modelini aldım. teşhir ürünü 950tlye denk geldi. aldıktan hemen sonra ürün tükenmiştir yazdı ama başka bir sitede 900tlye buldum. 3d ve smart olması cazip geldi.2014 yılının televizyonu olması ve çift çekirdek olmasının dezavantajını görecek miyim bilmiyorum.
  • Ben de LG 32LB652V ile Samsung 32J5570 modelleri arasındayım. Fiyatları yakın gibi duruyor.
    LG'nin 3D özelliği var AMA bunun 32" ekranda kullanışlı olacağını sanmıyorum. Yani dikkate alınacak bir özellik değil benim için.
    Harici HD uydu alıcı ile kullancağım için her 2 modelin dahili uydu alıcılarının performansları da o kadar önemli değil.

BEKLENTİM: Görüntü kalitesinin yüksek, smart TV özelliklerinin performanslı ve sorunsuz olması.
    ACABA hangisi?
  • samsung 32J5570 vs lg 32lf630v arasında kaldım samsung'un hz'i hiç bir yerde yazmıyor.Lg'nin ki ise 450.Şuan lg'ye daha yakınım ama iki televizyondan birini kullanan varsa görüşlerini yazarsa çok sevinirim.Acaba hangisinde daha az banding falan gibi sorunlar olur hangisi en iyi görüntüyü verir bilmiyorum.
  • LG'nin LF serilerinde, önceki sürümünün sorunları düzeltilmiş WebOS 2 varmış.
    Bu nedenle, LG tarafındaki seçeneği 32LF650 olarak güncelliyorum ama bu model de sanırım edge led :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir e-ticaret sitesinde Samsung 32J5570'i 1000 TL / 6 taksite bulunca, bayram öncesi 21-Eylül'de sipariş vermiştim. 22-Eylül'de kargoya verilmişti.
    Dün ulaştı. Resmi distirbitör "Samsung Türkiye" garantili. Çağrı merkezini aradım ama 32" TV'ler için servis kurulumu isteniyorsa ücretliymiş, kendimiz kurarsak garanti dışı kalMIyormuş. Dün kurulumu yaptım. Çok kolaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

Bir e-ticaret sitesinde Samsung 32J5570'i 1000 TL / 6 taksite bulunca, bayram öncesi 21-Eylül'de sipariş vermiştim. 22-Eylül'de kargoya verilmişti.
    Dün ulaştı. Resmi distirbitör "Samsung Türkiye" garantili. Çağrı merkezini aradım ama 32" TV'ler için servis kurulumu isteniyorsa ücretliymiş, kendimiz kurarsak garanti dışı kalMIyormuş. Dün kurulumu yaptım. Çok kolaydı.

Hocam nasıl tv ? Bende almak istiyorum. Oyun ağırlıklı kullancağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BRAVEHEART11 kullanıcısına yanıt
    Epey vakit geçmiş ancak televizyon hakkında yorum alabilir miyiz acaba
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Yan oda TV'si olarak memnunum. Daha önce tüplü 51 ekran TV olduğundan, ekran boyutu açısından ve HD olduğundan görüntü kalitesi tüplü TV'me kıyasla çok daha iyi elbette. ANCAK 32" muadilleri ile kıyaslama yapamam, bilgim-tecrübem yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.