Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Yayıncısı hangi kanal? Açıklama geldi 3 yıl beIN'de (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
27.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

beinsports kanallarına sahip olanlar maçları izleyemiyor mu ben mi yanlış anladım ? Ek para mı istiyorlar ? beinhaberde yayınlasalarda izlesek diyordumda umudum kalmadı konuyu görünce
    Tüm maçlar şifreli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ace stream sop cast kurun, yabanci kanllardan izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

haftalık 40 lira para istemek nasıl bir utanmazlıktır acaba.
    Haftalık 40 TL normal.

Fiyat politikası şöyle:
    Taahhüt vermeden üye olursan aylık 160 TL
    Taahhüt verip üye olursan aylık 120 TL
    Taahhüt verip kredi kartı ile ödeme yaparsan aylık 100 TL.

Adam Premier League, İtalya Ligi, La Liga, Türkiye ligi, Euro Lig, Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligini HD veriyor. 40 TL=6 EUR bence çok değil. Ben kredi kartı ile üye oldum her hafta 25 TL=3,75 EUR ödüyorum.

Euro karşılıklarını yazdım çünkü beIN bu liglerin yayın haklarını aldığında milyonlarda euro ödüyor.
  • ra hmetli kullanıcısına yanıt
    Hiç normal değil.ben de süper lig paketi var onu izliyorum ayda 50 lira. Bu neden hafta da 40 lira ? bein direk olarak sezonun tüm haklarını alıp paket olarak satsa daha ucuza verir fiyatları ama hafta hafta satmak onların işine geliyor. Nasıl ki lig maçında tek haftalık paket almak pahalıya geliyorsa bu da aynen öyle bir durumda şuanda. Sezonluk paket halinde satmadığını sürece bu fiyat FAHİŞ bir fiyattır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Tüm maçlar şifreli.

Alıntıları Göster
    burada bir ifade eksikliği olmuş.
    normal digitürk üyeleri yani sporun yıldızı paketi olanlar dünkü maçlar dahil olmak üzere bütün maçları izleyebildik.
    bugünde aynı şekilde sporun yıldızı üyeleri izleyebilecek diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

Hiç normal değil.ben de süper lig paketi var onu izliyorum ayda 50 lira. Bu neden hafta da 40 lira ? bein direk olarak sezonun tüm haklarını alıp paket olarak satsa daha ucuza verir fiyatları ama hafta hafta satmak onların işine geliyor. Nasıl ki lig maçında tek haftalık paket almak pahalıya geliyorsa bu da aynen öyle bir durumda şuanda. Sezonluk paket halinde satmadığını sürece bu fiyat FAHİŞ bir fiyattır.
    Geçtiğimiz senelerde 50-60 tl verip Premier lig ve süper lig izliyorduk. UEFA maçlarını ve ŞL maçlarını kafelere gidip kişi başı 15 TL verip izliyorduk. Yanında da içecek veriyorlardı.

Şimdi 100 TL verip her maçı izleme şansınız var. Benim tavsiyem siz de bu tarifeye geçin kurtulun.
    Geçmem diyorsanız, 40 TL bence dönen paraların yanında gayet normal, eğer size pahalı geliyorsa da 15 TL'ye kafelerde izleyebilirsiniz.

• Digitürk play'in site de haftalık 40 lira şeklinde bi paket gördüm şuan cl maçları yalnızca o paketten mi izleniliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzanlar şifresiz veriyordu.
    trt-doğuş yarı şifreli veriyordu.
    katarlılar tam şifreliye döndü.
    rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Ace stream sop cast kurun, yabanci kanllardan izleyin.
    Güncel ace stream linklerini nerden buluyorsun hocam ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    redditte var
  • Zdf sifresiz veriyor mu maci bilen var mı?

• CBC Sports kanalında var maç. Azerbaycan kanalı.

• artık hiçbir maç şifresiz verilmeyecek salı veya çarşamba farketmiyor hepsi şifreli olarak beinde.
  • çokta önemli değil. thanks to acestream.
  • reddit sağolsun envai çeşit seçenek sunuyor, hem hd hem reklamsız ekran, tek kare takılma yok daha ne olsun

• beIN'den haber yok henüz, akşama saat 7 gibi açıklarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

reddit sağolsun envai çeşit seçenek sunuyor, hem hd hem reklamsız ekran, tek kare takılma yok daha ne olsun
    lig maçları için arada kullanıyorum ama lig maçlarında pek randıman alamadım ben. Şl maçları daha mı iyi oluyor hocam?Ve yabancı spiker ile mi?

bu arada maç bein1 de yayınlanacakta sizce bein haberde verme şansları var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

beIN'den haber yok henüz, akşama saat 7 gibi açıklarlar.
    Beinsport yayın haklarını yıllık 50 milyon euro ya almadı mı?

• Bein 1 garanti yayınlıyor. Haberde vermezler daha maç falan.

• Valla ip tv aldım çok memnunum. Beine her ay tonla para ödemekten iyidir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.