Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
0
Favori
12.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son torbadan Wolfsburg veya Liege gelmezse UEFA kapısı açılır Beşiktaş'a. 2. tur çok çok zor.
  • takımlar çok iyi değil gibi yahu, bana mı öyle geliyor ?

Eski CL havası yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

takımlar çok iyi değil gibi yahu, bana mı öyle geliyor ?

Eski CL havası yok gibi.

Evet.Yeni düzenlemeyle uefa kupasına bile zor giren takımlar CL ye giriyor.
  • kuralar ne zman cekılecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

kuralar ne zman cekılecek

28 indedir diye tahmin ediyorum
  • Şampiyonlar Ligi kuraları 27 Ağustos, UEFA kuraları 28 Ağustos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaqmısın

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

takımlar çok iyi değil gibi yahu, bana mı öyle geliyor ?

Eski CL havası yok gibi.

Evet.Yeni düzenlemeyle uefa kupasına bile zor giren takımlar CL ye giriyor.

yeni düzenlemeyle devlere daha kolay lokmalar sunulmuş.zaten bu düzenlemeleri 5 büyük ülke yapıyor.kesin.
  • 4.torbada Rubin ve Wolfsburg'dan başka doğru düzgün takım yok,zaten onların da Avrupa tecrübesi Beşiktaş'a göre daha az...

Beşiktaş hangi gruba düşerse düşsün en kötü ihtimal 3.olur...

Doğal olarak 1 ve 2.torbada güçlü takımlar var ama benim gönlümden geçen kura şu şekilde,

1-Milan

2-CSKA

3-Beşiktaş

4-Farketmez.

Bu gruptan 1.bile çıkabilir BJK,hiç belli olmaz...
  • Grup tahminleri yapmak zor olur ancak 1. torbadan Sevilla yada Ac Milan'ın gelmesini diğer takımlardan daha çok isterim. 2. torbadan ise Lyon, Real ve İnter haricinde diğer takımlara karşı İnönü'de şansımız olabilir, deplasmanlar zorlu geçer. 4. torba ise Wolfsburg ve Liege haricinde pek zorlanmayız gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

liverpool, bjk'yi 8-0 yendiği zaman sadece bjk tüm dünyaya rezil olmadı. bütün türkiye dünyaya rezil oldu. hemen hemen bütün spor gazetelerinde, alaycı haberlere yerverilmişti. bjk'li olmadığım halde liverpool'a büyük bir nefret besliyorum o günden beri.

bjk'nin gruplardan çıkmasını, hangi takım gelirse gelsin mucize olarak görüyorum mevcut oyun tarzı ve kadrosuyla. iyi bir 10 numara şart. ayrıca nihat gibi oyuncuların form tutması lazım.

bjk'nin gruplardan çıkabilmesi için tek mantıklı durum şu olur ; birinci ve ikinci torbalardan gelecek rakiplerle yapılacak maçların önemi azalırsa, yani bu takımlardan en azından biri çıkmayı garantiler ve yedek takımla bjk maçına çıkarsa (mesela fb - man utd maçında olduğu gibi) bjk'nin gruptan çıkma şansı olur. dördüncü torbada bile güçlü rakipler var. birinci torbadakilerin yarısı bana göre fark atar. inşallah bayern, barca gibi takımlar gelmez çünkü bu takımlar gol attıkça açılan, maçta 10 gol olsa bile durmayan takımlar.

fbnin amigosu bile sende daha objektiftir

• Ben bu sene Bjk nin gruptan çıkabileceğine inanıyorum.Yada hiçyoktan 3. olurlar.Çünkü iyi kadroları var.
    Bjk nin tek eksiği defans kanat oyuncularının tecrübesiz olmaları.
  • 1.Barcelona
    2.CSKA
    3.BJK
    4.Unirea Urziceni

Böyle bir gruptan beşiktaş güle oynaya çıkar ben ilk başta barcelona cıksın istemiyordum ama mantıklı düşünürsek iyi bir fikstürle bu grup beşiktaş için çok kolay olur ilk maçı kendi evinde unirea ile oynar al sana üç puan ikinci maçı barcelona deplasmanı yenildik üçüncü maç cska ile kendi evinde 3 puan etti altı puan 4 maç yine cska ile deplasmanda 1 puan etti 7 puan 5. maç unirea deplasman ordanda üç puan etti on puan son maç gruptan çıkmayı garantilemiş barcelona en kötü ihtimal 1 puan al sana 11 puan bazı arkadaşlar sevilla yada milan gelsin demiş ozaman iş daha sakat olur o zaman grup herkezin birbirini yenebileceği bir grup olur

o yüzden bu tür durumlarda grupta bir tane baba takımolması iyidir son maçını garantilemiş bir barcelona ile oynamak durumu belli olmayan milan veya sevillayla oynamaktan iidir yani şampiyonlar liginin en güçlü takımının beşiktaşın grubunda olması avantaj olabilir bence

• İnşallah şu garip gurip isimli güçsüz takımlar gelir beşiktaşa da gruptan çıkmayı başarır inşallah.
  • biz hiç akıllanmayacağız ne zaman bir türk takıımı şampiyonlar liginde gruptan 1.olarak çıktı. her sene aynı konusmalar sonu yine hüsran . sanki her sene 2.tur çeyrek final görüyoruz. bjk realist düşünceyle 3.olur. uefada devam eder mis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: proleter82

1.Barcelona
    2.CSKA
    3.BJK
    4.Unirea Urziceni

Böyle bir gruptan beşiktaş güle oynaya çıkar ben ilk başta barcelona cıksın istemiyordum ama mantıklı düşünürsek iyi bir fikstürle bu grup beşiktaş için çok kolay olur ilk maçı kendi evinde unirea ile oynar al sana üç puan ikinci maçı barcelona deplasmanı yenildik üçüncü maç cska ile kendi evinde 3 puan etti altı puan 4 maç yine cska ile deplasmanda 1 puan etti 7 puan 5. maç unirea deplasman ordanda üç puan etti on puan son maç gruptan çıkmayı garantilemiş barcelona en kötü ihtimal 1 puan al sana 11 puan bazı arkadaşlar sevilla yada milan gelsin demiş ozaman iş daha sakat olur o zaman grup herkezin birbirini yenebileceği bir grup olur

o yüzden bu tür durumlarda grupta bir tane baba takımolması iyidir son maçını garantilemiş bir barcelona ile oynamak durumu belli olmayan milan veya sevillayla oynamaktan iidir yani şampiyonlar liginin en güçlü takımının beşiktaşın grubunda olması avantaj olabilir bence

ne malum son maçı barceolana ile oynayacağın. Barcelonayı bence hiç kimse istemez. 2.bir liverpool faciası daha yaşabilir Beşiktaş bunuda hiç bi beşiktaş kaldıramaz. Yedin 8 tane barçadan o gruptan çıksan ne olcak

• Bence ne olursa olsun grup 2. liği bizim için en önemli şey şuanda sonuçta şampiyonlar gibi bi ligde kötü takım yok yani cska felan diyolar ama onlarda BJK kadar iyi takım kusura bakmayın..
  • Şu an oynanan futbolla ŞL bıraksın Beşiktaş. UEFA'ya gitsin diyorum ancak gol atamadıkdan sonra orada ne iş yapar orası meçhul.

Beşiktaşı anlamak gerçekten zor. Sen atak futbolu yeterince organize edemiyorsun. Üstüne savunmaya İbrahim Kaşı alıp stoper mevkiini güçlendiriyorsun. Gerçekten zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

quote:

Orijinalden alıntı: proleter82

1.Barcelona
    2.CSKA
    3.BJK
    4.Unirea Urziceni

ne malum son maçı barceolana ile oynayacağın. Barcelonayı bence hiç kimse istemez. 2.bir liverpool faciası daha yaşabilir Beşiktaş bunuda hiç bi beşiktaş kaldıramaz. Yedin 8 tane barçadan o gruptan çıksan ne olcak

Barça şuan zaten çok ayrı bi takım yani gol atmaya doymayan ve affetmeyen bi takım senin takımına da 8-10 tane atar şuanda sadece BJK değil olay

• Bu Beşiktaş bu transferlerle sıfır çekmezse iyidir. Benim hiçbir beklentim yok. Bir tane dahi adam gibi transfer yapamaz mı bir takım yahu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.