Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
0
Favori
12.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bobo1903

quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

liverpool, bjk'yi 8-0 yendiği zaman sadece bjk tüm dünyaya rezil olmadı. bütün türkiye dünyaya rezil oldu. hemen hemen bütün spor gazetelerinde, alaycı haberlere yerverilmişti. bjk'li olmadığım halde liverpool'a büyük bir nefret besliyorum o günden beri.

bjk'nin gruplardan çıkmasını, hangi takım gelirse gelsin mucize olarak görüyorum mevcut oyun tarzı ve kadrosuyla. iyi bir 10 numara şart. ayrıca nihat gibi oyuncuların form tutması lazım.

bjk'nin gruplardan çıkabilmesi için tek mantıklı durum şu olur ; birinci ve ikinci torbalardan gelecek rakiplerle yapılacak maçların önemi azalırsa, yani bu takımlardan en azından biri çıkmayı garantiler ve yedek takımla bjk maçına çıkarsa (mesela fb - man utd maçında olduğu gibi) bjk'nin gruptan çıkma şansı olur. dördüncü torbada bile güçlü rakipler var. birinci torbadakilerin yarısı bana göre fark atar. inşallah bayern, barca gibi takımlar gelmez çünkü bu takımlar gol attıkça açılan, maçta 10 gol olsa bile durmayan takımlar.

fbnin amigosu bile sende daha objektiftir

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış zaten. bjk'nin bu seneki futbolu sana hoş geliyorsa, ikinci tura çıkma umudun varsa söylenecek bir şey yok. ayrıca hangi takımı tuttuğum önemli değil. fb olsa da çok çok zor olurdu, gs olsa da zor olurdu ikinci tura çıkmak. artık eskisinden çok daha zor. real bile ikinci torbaya düşüyor. birinci torbadaki rakipler ortada. gerçekci olmak lazım.

• Real Madrid ya da Barcelona gelir inşallah,Bjk fark yesin diye demiyorum yanlış anlaşılmasın İnönü'de falan görelim C.Ronaldoları Messileri Kakaları İbraları güzel olur yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Real Madrid ya da Barcelona gelir inşallah,Bjk fark yesin diye demiyorum yanlış anlaşılmasın İnönü'de falan görelim C.Ronaldoları Messileri Kakaları İbraları güzel olur yav

Rivaldonun rivaldı olduğu zamanda barca 3 yemişti inönüde. Bu geyikleri de bırakın fark yesin diye demiyorum falan diye bal gibi istiyorsunuz ama biz ne olursa olsun sıfır çekmeyiz
  • Barcelano veya R.Madrid Beşiktaş'ın grubuna gelirse maça giderim. Ucunda Messi'yi, Kaka'yı görmek var yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Real Madrid ya da Barcelona gelir inşallah,Bjk fark yesin diye demiyorum yanlış anlaşılmasın İnönü'de falan görelim C.Ronaldoları Messileri Kakaları İbraları güzel olur yav

Rivaldonun rivaldı olduğu zamanda barca 3 yemişti inönüde. Bu geyikleri de bırakın fark yesin diye demiyorum falan diye bal gibi istiyorsunuz ama biz ne olursa olsun sıfır çekmeyiz

Büyük lokma ye büyük söz söyleme demişler... Ne yalan sölim bu kadrdodan herşey beklenir...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bobo1903

quote:

liverpool, bjk'yi 8-0 yendiği zaman sadece bjk tüm dünyaya rezil olmadı. bütün türkiye dünyaya rezil oldu. hemen hemen bütün spor gazetelerinde, alaycı haberlere yerverilmişti. bjk'li olmadığım halde liverpool'a büyük bir nefret besliyorum o günden beri.

bjk'nin gruplardan çıkmasını, hangi takım gelirse gelsin mucize olarak görüyorum mevcut oyun tarzı ve kadrosuyla. iyi bir 10 numara şart. ayrıca nihat gibi oyuncuların form tutması lazım.

bjk'nin gruplardan çıkabilmesi için tek mantıklı durum şu olur ; birinci ve ikinci torbalardan gelecek rakiplerle yapılacak maçların önemi azalırsa, yani bu takımlardan en azından biri çıkmayı garantiler ve yedek takımla bjk maçına çıkarsa (mesela fb - man utd maçında olduğu gibi) bjk'nin gruptan çıkma şansı olur. dördüncü torbada bile güçlü rakipler var. birinci torbadakilerin yarısı bana göre fark atar. inşallah bayern, barca gibi takımlar gelmez çünkü bu takımlar gol attıkça açılan, maçta 10 gol olsa bile durmayan takımlar.

fbnin amigosu bile sende daha objektiftir

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış zaten. bjk'nin bu seneki futbolu sana hoş geliyorsa, ikinci tura çıkma umudun varsa söylenecek bir şey yok. ayrıca hangi takımı tuttuğum önemli değil. fb olsa da çok çok zor olurdu, gs olsa da zor olurdu ikinci tura çıkmak. artık eskisinden çok daha zor. real bile ikinci torbaya düşüyor. birinci torbadaki rakipler ortada. gerçekci olmak lazım.

Aynen katılıyorum sana arkadaşım, hatta bence sen iyimsersin bile. Bence tur atlamak hayal, UEFA ya gitmek bile başarı olur.. Neyse kuralar çekilsin tekrar konuşalım ama bu takımdan başarı beklemek çok komik olur...

• açıkçası bala boka zar zor grup 2. olarak 2. tura çıkmaktansa gönlümden geçen avrupa liginde çeyrek-yarı final tarzı büyük işler başarmak ki bu kadroyla bu oyunla bende pek ümitli değilim... GS'nin bile avrupa liginde yarı final oynaması şu an için çok zorken, bjk için ihtimaller kat kat düşüyor

siz sormadan söliyim, BJK'lıyım, takımımla gurur da duyuyorum ama at gözlüklerini bi noktada çıkarmak lazım..
  • Aslında kadro o kadar da berbat değil.Mustafa Denizli 4-2-2-2 oynatıyor.Orta saha aynen böyle

Fink Ernst
    Uğur Tello
    Böyle orta saha mı olur kardeşim?Düzgün kadro kurmayı öğrensene.Geçen yıl bizi şampiyon yaptı tamam sağolsun ama Fener ile Galatasaray erken havlu atmasaydı şampiyon olamazdık biz.ÇAtır çatır oynamadık.Sivas 3.kere ikram edince aldık birinciliği ve şampiyon olduk.Bi daha sözleşme yenilenmemesi gerekirdi bence.Bu sene 5. falan oluruz...
  • bence kura şöyle çıkacak.

ac milan
    fc porto
    BEŞİKTAŞ
    rubin kazan

2.olarak da grupdan çıkarız. eğer sağlam bir 10 numara alınırsa(ki bu yönetimin alması imkansız) 1. olarak çıkarız.
  • Sevilla
    Beşiktaş
    Internazionale
    Kopenhag

• vay anasını yaw AZ Alkmaar'a bak 2. torbadan giriyor...
  • @Kayzerspy
    bir diyorsun kadro aslında kötü değil , bir diyorsun 5. oluruz. çelişki var burada.
  • Gençlerbirliğine bile zor dayanan beşiktaş böyle takımlara karşı nasıl performans gösterecek hep birlikte görücez.
  • Doğrusunu söylemek gerekirse şu performansımızla çok ağır yenilgiler alabiliriz CL'de.Umalım da takımın gidişatı düzelsin.
  • 1. torbayı 1 grup yapacan kessinler birbirlerini yoksa adaletli olmuyor
  • kilit olarak 2. torbadan gelecek takıma göre bir üst tur için umutlu konuşabiliriz, 4. torbadaki takımlardan içerde ve dışarda puanlar aldığımızı varsayaraktan hayırlısı olur inşallah.
  • liverpool kötü durumda bence o çıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

liverpool kötü durumda bence o çıksın

hoo hoh hoop. Yürü git lan. Yürü git.

• Beşiktaş 1. torbadan sevilla'yı çekerse 2. torbadan real madrid gelemez o açıdan iyi olur.
  • Oha sevilla 1. torbada... 0_o

Tahminimi Söyleyeyim...

-Sevilla
    -Real Madrid
    -Beşiktaş
    -Wolsburg
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.