Şimdi Ara

salak bilgisayarcı ve fansız pc :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler pc nin bazı parcaları deişecekti onn içn bilgisayarcıya gotrmustm ertesi gün yani bugn almaya gittim getirdim eve kasa ve ekran kartı deişecekti işte deişmişler actm kasayı bi baktm o kadar sessizki dedim ohh ne güsel :) sora az once dedim bi kasanın içine bakaym hele bi baktm oda ne :( cpu fan kablosu yerine takılmamıs ve kasa fanı yok :) 5 saattirde bole calısıyor bilgisayar yani sadece psu fanı var ve kasa onu fanı var bide kasa yanındaki büyük fan var hemen kasa onundeki fanı söküp arkaya taktım ve cpu fan kablosunu yerine taktım ama aklıma bişe takıldı pc 5 6 saattir anlattıgım durumda calısıyor sizce bişe olmuşmudur ? fansız calıstıgı sırada hiçbir deişiklik yoktu pc de kitlenme donma filan ?? işlemci filan zarar gormus olabilirmi? sizce?

ayrıca bu halde 2 saat filan crysis oynadm :P

sistem soyle : ati radeon hd3870, core2duo 2.53 ghz işlemci, 1gb oem ram, 320gb samsung harddisk, p31-ds3l anakart

• C2d işlemciler fazla ısınmıyor , ayrıca sizin avantajınız kasa fanı ve işlemci fanından hariç bir fana daha sahip olmanız. Diğer türlü reset atar veya kapanırdı. Hiçbirşey olmadıysa hiçbir sorun yok demektir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

C2d işlemciler fazla ısınmıyor , ayrıca sizin avantajınız kasa fanı ve işlemci fanından hariç bir fana daha sahip olmanız. Diğer türlü reset atar veya kapanırdı. Hiçbirşey olmadıysa hiçbir sorun yok demektir...

hmm saol kardesm içim rahatladı walla yani en kotu ihtimal kapanırdı pc yanmazdı işlemci dimi?
  • İşlemci öyle kolay kolay yanmaz. Fakat hep söylenir... Kafanız rahat bir şekilde kullanabilirsiniz bilgisayarınızı..
  • otomatik olarak kapanırdı. birsüre açılmazdı sende merak eder kasayı açardın aa oda ne salak bilgisayarcı kaployu takmamış. bi güzel küfrederdin. kabloyu takardın ama pc yine açılmazdı çünkü işlemci hala sıcaktı. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.