Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.366
Cevap
53
Favori
293.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 17-19 eylül arası ders seçimini yapmayı unuttuğum için bugün açılan ders yazılma yapmayanlar için yapılan sürede derse yazılmayı sabah 9da yaptım danışman onayına gönderidm kaç saat oldu onaylanmadı. Sizce ne zaman onaylanır?
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    danışman hocan onaylar zaten o ne zaman yaparsa onaylamazsa sistem ders secimi bittiginde otomatik onaylar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar muh 1. Sinif

• Arifiye açıkhava hapishanesinde kalan dostlar tanışalım

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 5 Ekim 2018; 14:58:28 >
  • erasmus sınavıyla ilgili bilgi verebilecek var mı ?
  • Loca rezidansta kalan bayanlar pm .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puantum -- 5 Ekim 2018; 22:9:52 >
  • Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki üniversitelerde yemek fiyatları uygun olur fakat Sakarya Üniversitesinde bir günde yemeğe %40’a yakın zam geldi. Sizden ricam bunun önlenmesi için bir imza atmanız ve yorum yazarak destek olmanız. Üniversiteli arkadaşlar muhtemelen durumu anlayıp yardımcı olacaktır, üniversiteli olmayan arkadaşlar ise “ya 2 lira çok ucuz zaten 2,75 olsa ne olur” diyeceklerdir fakat KYK kredisi ile 1 ay geçinen insanlar var ve bu zam KYK’nın verdiği zammın bile üstündedir.

Aşağıdaki linkten imzalarsanız ve konuya yorum yaparsanız çok sevinirim.

https://www.change.org/p/sakarya-%C3%BCniversitesi-sakarya-%C3%BCniversitesindeki-yemekhane-zamlar%C4%B1-geri-al%C4%B1nmal%C4%B1d%C4%B1r-9f24f09d-e168-4d7b-b72f-cf5a37952268?recruiter=880601991&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition

Konu:https://forum.donanimhaber.com/sau-de-yemege-fahis-zam-destek-olun--136242732#136242848

• Bir zamanlar biz de bu başlıkta network yapıyorduk Mezun olalı 3 yılı geçti. Derslerinizde sınavlarınızda başarılar gençler.
  • Arkadaşlar yardım edermisiniz ösym resim eski diyor ösym bürosu kampüste tam olarak nerede lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosoko

Arkadaşlar yardım edermisiniz ösym resim eski diyor ösym bürosu kampüste tam olarak nerede lütfen yardım edin
    Fen edebiyatın karşısında külübe var çimlerde orası olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mühendislik fakültesinde geçme notu kaç arkadaşlar? Bu sene yeniyim pek çözemedim durumları.
  • Şartlı geçmek için 4.yılın sonundaki ortalamamız 2 olsa yeterli mi arkadaşlar? SAÜ de okuyan birisi ulaşabilir mi?
    Teşekkürler
  • Bir arkadaş ingilizce için kurs tavsiyesi istemiş. Bende iki yıl kurstan kursa gezmiş biri olarak Adada hiçbir kursu tavsiye etmiyorum. Sadece zaman kaybı değil, toplama bakarsanız ciddi bir para kaybı aynı zamanda.

Ben son 3 aydır Fatih hocadan ders alıyorum. 10 yıla yakın ingilterede kalmış ve eğitimini orada tamamlamış. Gramere boğmadan ama eksik olduğunuz konuları da es geçmeden ve size özel bir program çerçevesinde konuşma ağırlıklı ders anlatıyor. Ama sizdende çalışmanızı bekliyor. Bir de derse geç kalmamanızı

En iyi yönü kuralı değil mantığını öğretmesi. Farkı anlamak için sadece tek ders ingilizcede zamanlar dersini bile almanız yeterli. present perfect falan artık sorun değil. Kısacası memnunum. Grup derslerinde bile en fazla 2-3 kişi olduğundan kursa göre biraz tuzlu ama fiyat/performansta kat kat iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Protesq -- 8 Şubat 2019; 14:15:44 >

• Arkadaşlar Ondokuz Mayıs üniversitesi endüstri mühendisliğinden Sakarya üniversitesi endüstri mühendisliği 2. öğretime yatay geçiş yapmak istiyorum. Beni aydınlatabilir misiniz acaba?

• Sanırsam baraj gelecek, detaylı bir bilgisi olan var mı acaba? Seneye herkes mi etkilenecek yoksa seneye sadece yeni kayıt olan öğrenciler mi etkilenecek?

• Bu konu yaşıyor mu arkadaşlar? Whatsapp grubu vs. var mı?

• (DİPLOMA SORUSU)
    Mezuniyet töreni günü ilişik kesme formu verilip diploma teslimi olacakmış. ben ilişik kesme form teslimini ve diploma almayı Eylül ayına bıraksam ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 25 Haziran 2019; 20:30:26 >
  • Okulun pek bilinmeyen kendi yurtları var arkadaşlar 2 kişilik. Kampüs içinde. Kapasite az olduğu için pek yer kalmıyor yalnız şimdiden başvurmanız gerekebilir.
  • Informed I kullanıcısına yanıt
    Okulun kendi yurduyla ilgili hiçbir şey bulamadım. Ne başvuru tarihi var ne de yurt bilgisi var.

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.