Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.sınıfım(1.dönem) ve kredileri 6 / 6 / 4 olan 3 dersten kaldım.Sınıfta mı kalmış oluyorum? Aydınlatır mısınız?
  • Beyler aramızda işletme okuyan var mı ? 4. dönem derslerini hangi hocalardan seçelim bi yardımcı olun.

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 5 Şubat 2014; 11:41:09 >
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Harçlar 3-13 Şubat tarihleri arasında Garanti bankasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebzeinonu

Harçlar 3-13 Şubat tarihleri arasında Garanti bankasına

Harci yatirdim dostum.. Sakarya universitesinde sadece ders mi seciyoruz yoksa ders secerken hocayi da secme sansimiz var mi biliyor musun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar birde yazmayi unuttum isletme bolumu icin ZORUNLU staj var mi veya bitirme odevi olarak tez yazmak yerine staj yapma gibi bir secenegimiz var mi ? Staj yapmak istiyorum zorunlu stajer ariyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ders planları ve programları ilan edilir yakın bi zamanda. Ordan hangi dersi hangi hocanın verdiğini görebilirsin. Malesef hoca seçme şansın yok. Ders seçeceksin.
    Staj olayını bilmiyorum malesef
  • arkadaşlar 2.sınıfın yazında staj yapılacak mı zorunlu staj endüstri mühendisliği için diyorum?
  • scorpion1903 kullanıcısına yanıt
    Evet 20 iş günü zorunlu ÜRETİM stajı yapman gerekiyor.
  • Bir SABİS Haftasına daha hoşgeldiniz...

• Ders seçimi falan yok kafa rahat ohhh..
  • Mr.Bean kullanıcısına yanıt
    @Mr.Bean merhaba. ben de cavırıbılım almanca. bu yıl hazırlıktayım. cok ıyı gıdıyor umarım boyle devam eder. bölümünden memnun musun
  • Beyler üniye bu sene başladım. 1. sınıfım ilk dönem 3 dersten kaldım ortalamam 0.77. Şimdi bu dersleri ne zamana alırsam daha iyi olur? Seneye mi öbür seneye mi?
  • iwanthidan kullanıcısına yanıt
    güz dönemi derslerini seneye güz döneminde alabilirsin, ff olan dersleri seçmek zorunda kalıyorsun, zaten her ne kadar sınıfta kalmak olmasa da ilk dönemden ders kalınca sonraki dönemler ilgili dersler zor geliyor yani bir an önce altları toplamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

güz dönemi derslerini seneye güz döneminde alabilirsin, ff olan dersleri seçmek zorunda kalıyorsun, zaten her ne kadar sınıfta kalmak olmasa da ilk dönemden ders kalınca sonraki dönemler ilgili dersler zor geliyor yani bir an önce altları toplamak lazım

2 ff bir GR var hocam. Şimdi bunları vermeden diğer dersleri alamazmıyım? Altyapım sağlam sadece çalışmadığım için bu dönem böyle oldu düzelteceğime inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

quote:

Orijinalden alıntı: foz54

2 ff bir GR var hocam. Şimdi bunları vermeden diğer dersleri alamazmıyım? Altyapım sağlam sadece çalışmadığım için bu dönem böyle oldu düzelteceğime inanıyorum.

2.dönemden tüm derslerini sistem otomatik olarak seçiyor hepsini alacaksın.
    sıkıntı 3.dönemde olabilir 2 kural var ya 40 kredi ders seçeceksin ya da ''30kredi + 2 ders''. 30+2ders kuralından dersleri seçersin gr olan ders açıkta kalır, danışmanla görüşüp zorunlu dersten çekilme işlemiyle gr yi almayabilirsin.
    ama mezun olana kadar öyle ya da böyle vereceksin bir an önce vermek en iyisi

• Arkadaşlar geçtiğimiz sene 2.dönemden 2 tane dersin kaldı. Bu sene seçim yaparken ilk onları seçmem lazım biliyorum. Bu yüzden bu dönem almam gereken 2 dersi çakıştığı için bırakmam lazım sanırım. Kaldıgım derslere FF değil GR yazıyor. Kaldıgım dersleri seçmeyip bu dönemki bütün dersleri de alsam kabul ediyor sistem aslında kabul etmemesi gerekmiyor mu??
  • Dersleri rahatça seçtim. İstediğim seçmeli dersi aldım ama hocaları seçememek ayrı bir olay dersi alacağım hocaları internetten araştırayım diyorum herhangi bilgi bulamıyorum arkadaş. Odtü, itü gibi üniversiteler böyle konularda çok aktif başka sitelerde gözüme takıldığı kadarıyla ama bizim okulda hocalara yönelik bilgi alınabilecek, konuşabileceğimiz sağlam bir site yok.

Gelecek döneme de 1 tane ff ile hazırlık yaptık geçen dönemden.
  • JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Kabul etmemesi gerekiyor. FF ve GR olanları mecburen seçmelisin. Bu dönem ki derslerinle çakışıyorsa 2sinden birisini diğer öğretimden verir. (1.öğretimsen çakışan 2dersten birini 2.öğretimden alacaksın gibi)
    Maalesef bu konuda haklısın. Hoca seçme gibi bir şansımız olmalıydı. Ben 3 dönem üst üste, farklı dersleri aynı hocadan almaktan bıktım ama ne yapalım, SAÜ'de işler böyle
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.