Şimdi Ara

SAKARYA PS4 KULLANICILARI OYUN TAKAS,ALIŞVERİŞ, YARDIMLAŞMA KONUSU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
308
Cevap
15
Favori
8.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum 80 lira biraz çok ama bence forumdaki güncel bf4 ilanlarına bir bak genelde 60 lira, fiyatı revize etmezsen satış biraz zor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Black friday hakkında bir gelişme var mı ?
    Plus ya da oyun indirimi ?

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Henüz bir gelişme yok dostum , amazon hesabımı paypal hesabımı açtım bekliyorum :) yarın amazon hesabından gift card almayı deneyeceğim olmadı 2 üç dolar komisyon verip offgamersdan alıp hazırlığımı yapıp beklemeye geçeceğim şu ana kadar gördüğüm tek black friday indirimi walk Mart da var kutulu oyunlarda mesela call of duty aw kutulu ps4 versiyonu 39 dolardı sanırsam :) inşallah amazon da digital versiyonu da benzer hatta daha fazla indirime girer :))

Edit :ufak ufak başlamış yetişen alır. gerçi kutulu oyunlar ama :) o yüzden detaylı incelemedim the evil within 29 dolar şaka gibi :)

Edit link eklendi :)http://www.amazon.com/gp/aw/gb/ld?nocache=1416605798263

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtl_lgn -- 21 Kasım 2014; 23:43:41 >

• mtl_lgn kullanıcısına yanıt
    Bir bakayım o zaman uyarı için teşekkürler. Gerçi kargoyu ben karşılayacağım için 70 lira falan sayılır zaten. Çünkü forumda pek kargo karşılayanı görmedim.
  • Bak dostum , gerçi ben son fiyatı söyledim genelde pazarlık payı bırakıp yazıyorlar ama son fiyatı 60a düşürüp bırakıyorlar :) Bir ara bf4 alsam mı diye düşünüp biraz araştırmıştım ordan biliyorum

• mtl_lgn kullanıcısına yanıt
    Bakalım bende bakıyorum şimdi kim kaça satıyor. O fiyatlara göre uygun bir fiyat çıkarayım bende.
  • Bir şey sormak istiyorum şimdi bende fifa 15 var ama ciddi manada sıkıldım ama bir şeyi merak ediyorum diyelim ki ben fifayı sattım ve oyunu sildim ama verilerini silmedim sonra bir daha fifa aldım diyelim o zaman tekrardan mı başlarım yoksa satmadan önce kaldığım yerden devam mı ederim (fut modu için)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmedomer

Bir şey sormak istiyorum şimdi bende fifa 15 var ama ciddi manada sıkıldım ama bir şeyi merak ediyorum diyelim ki ben fifayı sattım ve oyunu sildim ama verilerini silmedim sonra bir daha fifa aldım diyelim o zaman tekrardan mı başlarım yoksa satmadan önce kaldığım yerden devam mı ederim (fut modu için)

Veriyi silmezsen kaldığın yerden başlarsın diye biliyorum.

• Satılık Ghost, Bf4, Last of us var, sakaryada elden teslim. Takasda düşünebilirim, fiyat konusunda tekliflere açığım
  • Isterseniz, Psn id'lerinizi söyleyin ilk mesaja editleyeyim.

Bu arada Takas icin pm attım dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 23 Kasım 2014; 15:43:02 >
  • Ne yaptınız hocam, aldınız mı cihazı ?

• arkadaşlar elimde fazlalık hiç açılmamış jelatinli call of duty advance warfare var driveclub ile takas düşünüyorum bilginize :)
     SAKARYA PS4 KULLANICILARI OYUN TAKAS,ALIŞVERİŞ, YARDIMLAŞMA KONUSU

Takaslanmıştır her iki tarafada hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakedown -- 24 Kasım 2014; 14:44:03 >
  • Arkadaslar elimde last of us ve killzone var Takaslik.

Ayrıca elinde olan var ise beraber online gta 5 oynayabiliriz

• Sakarya içi satılık PlayStation4

hiç kullanılmadı, kutusundan cıkarmadım hatta, bugün gün önce elime geçti 2 yıl garantili

iletişim için: https://www.facebook.com/13oktY
  • Arkadaşlar bu ayin 11 de veya 12 sinde ps4 alicam onceden xbox360 vardi simdi ps4 geçiş yapicam kesinlikle fifa 15 alicam bide takasa iyi gidicek elimde kalmicak 1 tane daha oyun solermisiniz sakarya merkezde oturuyorum bende..

• quote:

Orijinalden alıntı: aytacc54

Arkadaşlar bu ayin 11 de veya 12 sinde ps4 alicam onceden xbox360 vardi simdi ps4 geçiş yapicam kesinlikle fifa 15 alicam bide takasa iyi gidicek elimde kalmicak 1 tane daha oyun solermisiniz sakarya merkezde oturuyorum bende..

Kardeşim benim elimde killzone ve last of us ikiside türkçe var. Uygun fiyattan bırakırım.
    Satılma konusunda bir şey diyemem bu aralar pek takip etmiyorum piyasayı
    Ayrıca uygun fiyat verirsen her oyunu satarsın örneğin killzone'u 55 den vereyim 1 ay oynarsın (online iyi baya beni hala götürüyor) sora 45 den satmaya kalksan çok kolay satarsın 10₺ ye de oynamış olursun oyunu. Ben 70 e almıştım iki üç ay önce.
    Demek istediğim ps4 oyunları elinde kalmaz kolay kolay.

Not: herhangi bir oyun plus da ücretsiz verilmezse tabii

Not2: eski oyunlar takasa pek iyi gitmez, kolay takas için istiyorsan güncel oyun alman lazım onları da 100₺ den alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 9 Ocak 2015; 20:01:47 >

• Arkadaslar psn TuRKeY0544 sakaryadanim elimde fifa 15 var tks veya fiyat konusuruz ps4 uzerinden

• Arkadaşlar grubumuzu canlandıralım biraz.
    Online oyunlar düzenlemyi düşünüyorum. Ortak oyunlaımızı belirleyelim. Herkes yazabilir mi ?

• Merhaba Arkadaşlar.

Geçtiğimiz haftasonu itibaren artık bende ps4 lüyüm.

PSN: TRYUNUS87

Ağırlıklı olarak online oynadığım oyunlar:
    BATTLEFIELD 4 PREMIUM
    FIFA 15
    KILLZONE

Saygılar

Yunus
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusay

Merhaba Arkadaşlar.

Geçtiğimiz haftasonu itibaren artık bende ps4 lüyüm.

PSN: TRYUNUS87

Ağırlıklı olarak online oynadığım oyunlar:
    BATTLEFIELD 4 PREMIUM
    FIFA 15
    KILLZONE

Saygılar

Yunus

Merhaba hocam. Bende BF4 aldım. İki üç gün içerisinde gelir. Birlikte oynayabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.