Şimdi Ara

SAKARYA PS4 KULLANICILARI OYUN TAKAS,ALIŞVERİŞ, YARDIMLAŞMA KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
15
Favori
8.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Sakarya´da yaşayan PS4 kullanıcıları olarak böyle bir konunun eksikliğini hissediyorduk. Bu konu altında toplanabilirsek çok güzel olur.
    Amacımız:
    1. Öncelikli amacımız birbirimizi tanıyıp, karşılıklı güvenlerimizi kazanmak, iletişimimizi güçlendirmek.
    2. Birlikte online oyunlaroynamak
    3. Kutulu oyunlarımızı elden takas etmek, oyunlarımızı değişmek.
    4. Başlıkta da belirttiğim gibi asıl amacımız yardımlaşma, yani mümkün olduğu kadar, grup uyeleri olarak kar amacı gütmeyeceğiz. Grubumuz yardımlaşma konusudur.
    5. 4 de belirttiğim çerçevede oyun satışı yapmak
    6. Grubu kurabilirsek ilerleyen zamanlarda çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemek

Ana belirli amaçlarımız bunlardır arkadaşlar. Bir sayı alalım ona göre grubumuzu iyice şekillendirelim.

Herkes online oynayabileceği oyunları bildirirse bir program yapar ve birlikte oyun oynamaya başlarız. Nicklerin yanına editliyorum.

ÜYELER: (DH Nick/ PSN Nick/ Oyun)

1. ahmtayd/ ahmtayd/ GTA V, Killzone, Last Of Us

2. Moonrider/ ExorcistPanda54

3. udenizli/ espiole

4. mtl_lgn

5. Hakann. / TheRustyBeard

6. tugosi/ osibemol

7. xBerk/ KaanBerk23

8. emrah.kymk/ watskenaydu

9. shakedown/ pureal

10. Yokyere/ yokere

11. Valarmorghulis7454/ akın7454/ GtaV-Farcry4-Fifa15-Bloodborne-Battlefield4-LittleBigPlanet3

Not: Arkadaslar herkes elindeki online oynayabileceği oyunları da yazarsa ilk mesaja onuda ekleyelim. Ortak oyunu olanlar birlikte oynar.
    Ve de herkes birbini arkadas eklerse iletişimimiz daha kolay olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 6 Kasım 2015; 17:38:31 >

• Sakarya'da yaşayan kullanıcıların konuya mesaj bırakması yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 23 Kasım 2014; 15:47:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel hareket. PSN: ExorcistPanda54
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonRider

Çok güzel hareket. PSN: ExorcistPanda54

Teşekkür ederim. Konuya ekledim, psn den de yolluyorum istegi.

• Iyi oldu bu takipteyim ps 4 alma arefesindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Iyi oldu bu takipteyim ps 4 alma arefesindeyim

Alın hocam alın. Birlikte takas ortaklık vb yaparız. Nerden almayı dusunuyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Alın hocam alın. Birlikte takas ortaklık vb yaparız. Nerden almayı dusunuyorsunuz ?

vatan ve teknosayı sürekli takip ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

Geçenlerde bimeks de 1499'a fifa 15 de veriyordu. Bir bakın isterseniz. Ayrıca sony garantili almanız şart degilse 1150'ye kadar bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 22 Ekim 2014; 7:29:28 >
  • benide eskleyebilirsiniz arkadaşlar. ps3 sahibiyim ama bir kaç gün içerisinde 4 alacam.
    psn: espiole
  • quote:

Orijinalden alıntı: udenizli

benide eskleyebilirsiniz arkadaşlar. ps3 sahibiyim ama bir kaç gün içerisinde 4 alacam.
    psn: espiole

Ekledim dostum. Ayrıca şimdiden hayırlı olsun.

• Beni de yazın gruba henüz plus hesabı açmadın açınca onun da nickini yazarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mtl_lgn

Beni de yazın gruba henüz plus hesabı açmadın açınca onun da nickini yazarım :)

Hocam kısa süreliğine plus olmasada olur bir iki gun icinde psn'de sohbet grubu kurmayı düşünüyorum. Plus olmasa bile ordan konuşuruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geçenlerde bimeks de 1499'a fifa 15 de veriyordu. Bir bakın isterseniz. Ayrıca sony garantili almanız şart degilse 1150'ye kadar bulabilirsiniz.

sony garanti konusunada karar veremediim ya n 11 ve hızlı al gibi siteleride takip ediyorum ama güvenemiyorumm

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sony garanti konusunada karar veremediim ya n 11 ve hızlı al gibi siteleride takip ediyorum ama güvenemiyorumm

Hocam şahsi fikrimi isterseniz bende garanti konusunda cok kararsız kalmıştım. Biraz araştırdım. Sony garantisinden pek memnun kalınmıyormus genelde. 300 lira farka değmez dediler. Burası yanlış anlaşılmasın. Genelde dedim. Ayrıca digerleri de garantisiz değil hani. Sonuçta sorun çıktı mı onlarda degisim yapıyorlar. Tabi iyi spotcular için diyorum. Bu garanti konusu uzar gider Ama ben size bir sey söyleyeyim. Forumda(ps bölümünde) bazı kisilerde Sony garanti takıntısı var. Atmadıkları çamur kalmıyor. Sanki Sony garanti her seferinde yeni cihaz gönderiyor. O kişilere denk gelirsen şimdiden uyarayım kafanı darma duman ederler .
    Bu eleştirim su yüzden, daha once de söylemiştim. Ben cihazı almadan once açılan konuları falan okudum bunun hakkında o bahsettigim kişiler ısrarla Sony garanti savunmuşlar, "garantisiz cihaz mı olur, elinde kalır" gibi söylemlerde bulunmuşlar. Ve bir sure sonra bunu diyen bir iki kisinin; "Sony garantili ds4 r2 tuşu gicirdiyor" gibi bir konuda Sony garanti cogu seye kullanıcı hatası diyorlar. Al tornavida kendin yap gibi söylemlerde bulunmuşlar. Ben bunları gördükten sonra gidip istanbuldan bilindik, güvenilir bir spotcudan aldım. Böyle spotcular bulmak zor değil. Zaten herkes bilir bir iki isim gidin sorun bunlara uygun fiyatli olanı alin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 22 Ekim 2014; 21:31:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam şahsi fikrimi isterseniz bende garanti konusunda cok kararsız kalmıştım. Biraz araştırdım. Sony garantisinden pek memnun kalınmıyormus genelde. 300 lira farka değmez dediler. Burası yanlış anlaşılmasın. Genelde dedim. Ayrıca digerleri de garantisiz değil hani. Sonuçta sorun çıktı mı onlarda degisim yapıyorlar. Tabi iyi spotcular için diyorum. Bu garanti konusu uzar gider Ama ben size bir sey söyleyeyim. Forumda(ps bölümünde) bazı kisilerde Sony garanti takıntısı var. Atmadıkları çamur kalmıyor. Sanki Sony garanti her seferinde yeni cihaz gönderiyor. O kişilere denk gelirsen şimdiden uyarayım kafanı darma duman ederler .
    Bu eleştirim su yüzden, daha once de söylemiştim. Ben cihazı almadan once açılan konuları falan okudum bunun hakkında o bahsettigim kişiler ısrarla Sony garanti savunmuşlar, "garantisiz cihaz mı olur, elinde kalır" gibi söylemlerde bulunmuşlar. Ve bir sure sonra bunu diyen bir iki kisinin; "Sony garantili ds4 r2 tuşu gicirdiyor" gibi bir konuda Sony garanti cogu seye kullanıcı hatası diyorlar. Al tornavida kendin yap gibi söylemlerde bulunmuşlar. Ben bunları gördükten sonra gidip istanbuldan bilindik, güvenilir bir spotcudan aldım. Böyle spotcular bulmak zor değil. Zaten herkes bilir bir iki isim gidin sorun bunlara uygun fiyatli olanı alin derim.

teşekkürler hocam bir an önce alma niyetindeim bakalım kısmet nreye saolun teşekkürler

• Ne demek hocam gorevimiz.

Ben de uygun bir kampanyaya denk gelirsem sizi haberdar ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 22 Ekim 2014; 23:14:25 >
  • Hey gidi be bu konunun Ps3 versiyonunu zamanında açmıştım. Hey gidi günler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ares88 kullanıcısına yanıt
    ya caner dediğin gibi hey gidi günler nasılda zaman geçiyor. sen ne yaptın aldınmı 4 ?
  • PSN: TheRustyBeard

Bakalım kaç kişi var Sakarya'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyBeard -- 30 Ekim 2014; 11:18:09 >
  • Beni de ekle dostum
    Psn: osibemol
    Online olarak fifa15

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.